Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 354
1vsAll profil simgesi

JP · Solo/Duo

1vsAll#日新又日新

Son formWWWWLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2013 LP

%54,4

Kazanma oranı

282W · 236L518 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond I

35 LP

%72,3

Kazanma oranı

34W · 13L47 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Gragas · Üst1080%8,8883,1
Gragas · Orman3100%8,2879,1
Galio · Orta2100%7,9887,5
Yone · Orta1100%10556,5
Zed · Orta1100%7,9836,9
Galio · Üst10%9,7827,5
Yone · Üst1100%9,5880,8
Rammus · Üst10%6,2401,8

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 06:32:07 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
20.10.2026 05:43:42 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
20.10.2026 04:53:46 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
20.10.2026 03:58:27 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
20.10.2026 02:22:44 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
20.10.2026 01:37:44 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
20.10.2026 00:37:49 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 23:58:47 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 22:47:46 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 21:18:24 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 20:24:27 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 19:25:37 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 18:29:53 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 17:41:18 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 16:52:59 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 15:10:30 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 14:15:05 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 13:37:11 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 12:05:19 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
19.10.2026 11:35:51 UTCCHALLENGER I2013282 / 236
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 161–180Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

106 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

5 / 0 / 3 KDA · 152 CS

%40,0 KP · 556,5 hasar/dk

15:15
Galibiyet

106 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

9 / 4 / 11 KDA · 227 CS

%66,7 KP · 918,5 hasar/dk

28:17
Galibiyet

107 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

7 / 1 / 4 KDA · 119 CS

%47,8 KP · 856,4 hasar/dk

15:21
Galibiyet

110 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

10 / 6 / 3 KDA · 253 CS

%31,7 KP · 836,9 hasar/dk

31:54
Mağlubiyet

110 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Üst

2 / 4 / 7 KDA · 361 CS

%69,2 KP · 827,5 hasar/dk

37:04
Galibiyet

110 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

5 / 5 / 5 KDA · 265 CS

%34,5 KP · 880,8 hasar/dk

27:52
Galibiyet

110 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Orman

16 / 3 / 17 KDA · 294 CS

%70,2 KP · 1.252,6 hasar/dk

37:15
Mağlubiyet

111 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

4 / 4 / 8 KDA · 282 CS

%31,6 KP · 703,7 hasar/dk

35:34
Galibiyet

111 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

10 / 3 / 8 KDA · 244 CS

%64,3 KP · 933,6 hasar/dk

25:36
Mağlubiyet

111 gün önce

Rammus champion portrait

Rammus · Üst

1 / 3 / 4 KDA · 178 CS

%31,3 KP · 401,8 hasar/dk

28:49
Galibiyet

111 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

2 / 2 / 8 KDA · 217 CS

%22,2 KP · 854,3 hasar/dk

29:52
Galibiyet

111 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Orman

11 / 2 / 19 KDA · 223 CS

%56,6 KP · 936,7 hasar/dk

29:35
Galibiyet

111 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

3 / 0 / 4 KDA · 196 CS

%21,9 KP · 408,6 hasar/dk

22:22
Mağlubiyet

112 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

8 / 4 / 9 KDA · 245 CS

%63,0 KP · 974,4 hasar/dk

32:35
Galibiyet

112 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

16 / 0 / 4 KDA · 240 CS

%47,6 KP · 1.392,4 hasar/dk

24:07
Galibiyet

112 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

2 / 0 / 13 KDA · 241 CS

%42,9 KP · 806,1 hasar/dk

24:20
Galibiyet

112 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Orman

9 / 1 / 2 KDA · 188 CS

%52,4 KP · 448,1 hasar/dk

20:19
Galibiyet

114 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

8 / 1 / 9 KDA · 311 CS

%48,6 KP · 913,3 hasar/dk

29:49
Galibiyet

114 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

7 / 2 / 15 KDA · 333 CS

%75,9 KP · 1.032,5 hasar/dk

38:05
Galibiyet

114 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

5 / 3 / 7 KDA · 250 CS

%41,4 KP · 811,9 hasar/dk

29:56
Profile dön
1vsAll#日新又日新 — Maç Geçmişi | MacroDiff