Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 354
1vsAll profil simgesi

JP · Solo/Duo

1vsAll#日新又日新

Son formLLWWLWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

2025 LP

%54,4

Kazanma oranı

284W · 238L522 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond I

35 LP

%72,3

Kazanma oranı

34W · 13L47 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
K'Sante · Üst1457,1%6,8650,7
Gragas · Üst20%6,2977,1
Jax · Üst1100%4,8526
Pantheon · Destek10%1596,7
Lee Sin · Orman10%7760,8
Graves · Orman10%7,1440,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 14:25:02 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 13:52:37 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 12:38:20 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 11:40:41 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 10:50:55 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 09:52:34 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 08:30:47 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 07:52:38 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 06:56:19 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 05:58:04 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 04:55:35 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 03:58:28 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 02:43:34 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 01:52:10 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
21.10.2026 00:53:14 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
20.10.2026 23:26:58 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
20.10.2026 22:50:54 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
20.10.2026 21:54:21 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
20.10.2026 20:59:57 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
20.10.2026 19:56:43 UTCCHALLENGER I2025284 / 238
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 741–760Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

333 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

12 / 6 / 17 KDA · 173 CS

%67,4 KP · 1.408,4 hasar/dk

32:49
Mağlubiyet

336 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

3 / 5 / 0 KDA · 127 CS

%30,0 KP · 460,1 hasar/dk

19:09
Galibiyet

336 gün önce

Jax champion portrait

Jax · Üst

5 / 6 / 10 KDA · 128 CS

%42,9 KP · 526 hasar/dk

26:53
Galibiyet

337 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

5 / 1 / 5 KDA · 136 CS

%41,7 KP · 641,1 hasar/dk

15:17
Mağlubiyet

338 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

2 / 3 / 2 KDA · 167 CS

%25,0 KP · 579,6 hasar/dk

20:48
Galibiyet

338 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

6 / 4 / 15 KDA · 248 CS

%60,0 KP · 690,7 hasar/dk

37:11
Mağlubiyet

340 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Destek

5 / 9 / 12 KDA · 38 CS

%47,2 KP · 596,7 hasar/dk

37:49
Galibiyet

340 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

3 / 3 / 10 KDA · 144 CS

%38,2 KP · 526,7 hasar/dk

22:00
Galibiyet

340 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

4 / 4 / 5 KDA · 178 CS

%33,3 KP · 689,4 hasar/dk

23:26
Mağlubiyet

341 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

3 / 6 / 4 KDA · 193 CS

%43,8 KP · 452,7 hasar/dk

27:14
Mağlubiyet

341 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

2 / 5 / 14 KDA · 225 CS

%59,3 KP · 844,9 hasar/dk

36:00
Galibiyet

341 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

7 / 0 / 1 KDA · 140 CS

%42,1 KP · 613,9 hasar/dk

17:05
Mağlubiyet

345 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

6 / 5 / 4 KDA · 223 CS

%66,7 KP · 760,8 hasar/dk

31:39
Mağlubiyet

345 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

4 / 2 / 0 KDA · 151 CS

%50,0 KP · 440,4 hasar/dk

21:19
Galibiyet

345 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

8 / 2 / 9 KDA · 205 CS

%44,7 KP · 808,8 hasar/dk

27:46
Galibiyet

346 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

8 / 2 / 11 KDA · 145 CS

%61,3 KP · 723 hasar/dk

26:22
Mağlubiyet

346 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

6 / 6 / 3 KDA · 181 CS

%45,0 KP · 430,7 hasar/dk

32:08
Galibiyet

346 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

1 / 2 / 15 KDA · 147 CS

%40,0 KP · 508,4 hasar/dk

25:49
Mağlubiyet

346 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

6 / 3 / 1 KDA · 156 CS

%63,6 KP · 576,9 hasar/dk

25:25
Mağlubiyet

348 gün önce

Gragas champion portrait

Gragas · Üst

7 / 2 / 10 KDA · 167 CS

%58,6 KP · 1.109,3 hasar/dk

27:34
Profile dön