Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.242
twtv Peng04 profil simgesi

EUW · Solo/Duo

twtv Peng04#NMIXX

Son formWWLLWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3466 LP

%57,9

Kazanma oranı

438W · 319L757 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Ahri · Orta1369,2%8,4937,7
Sion · Üst333,3%8,3515,1
Ahri · ADC1100%7,2636,6
Morgana · Orta1100%6,8305,1
Hwei · ADC1100%7,11.045,3
Aurora · Üst10%7,31.530,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 02:10:16 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
20.10.2026 01:39:25 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
20.10.2026 00:36:32 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 23:43:14 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 22:59:03 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 21:13:56 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 20:21:58 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 19:24:37 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 18:28:26 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 17:41:45 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 16:52:43 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 15:59:23 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 14:46:32 UTCCHALLENGER I3466438 / 319
19.10.2026 11:52:36 UTCCHALLENGER I3441437 / 319
19.10.2026 10:30:43 UTCCHALLENGER I3441437 / 319
19.10.2026 09:33:56 UTCCHALLENGER I3441437 / 319
19.10.2026 05:58:25 UTCCHALLENGER I3441437 / 319
19.10.2026 02:56:01 UTCCHALLENGER I3441437 / 319
19.10.2026 01:19:23 UTCCHALLENGER I3441437 / 319
19.10.2026 00:56:20 UTCCHALLENGER I3441437 / 319
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 101–120Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

72 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

7 / 9 / 8 KDA · 170 CS

%48,4 KP · 1.052,6 hasar/dk

27:57
Galibiyet

72 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

7 / 0 / 5 KDA · 147 CS

%52,2 KP · 597,2 hasar/dk

15:28
Mağlubiyet

73 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

5 / 6 / 5 KDA · 209 CS

%62,5 KP · 823,3 hasar/dk

23:38
Mağlubiyet

73 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

1 / 5 / 4 KDA · 212 CS

%83,3 KP · 566,2 hasar/dk

24:52
Galibiyet

75 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

7 / 9 / 12 KDA · 264 CS

%50,0 KP · 965 hasar/dk

37:43
Galibiyet

75 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

3 / 2 / 4 KDA · 173 CS

%24,1 KP · 454,9 hasar/dk

19:21
Galibiyet

75 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

10 / 6 / 10 KDA · 214 CS

%58,8 KP · 1.434,3 hasar/dk

27:42
Galibiyet

75 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · ADC

3 / 3 / 10 KDA · 163 CS

%46,4 KP · 636,6 hasar/dk

22:46
Mağlubiyet

75 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

2 / 4 / 5 KDA · 259 CS

%70,0 KP · 640,5 hasar/dk

26:29
Mağlubiyet

79 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

1 / 9 / 3 KDA · 185 CS

%33,3 KP · 425 hasar/dk

21:44
Galibiyet

79 gün önce

Morgana champion portrait

Morgana · Orta

1 / 2 / 2 KDA · 61 CS

%30,0 KP · 305,1 hasar/dk

8:59
Galibiyet

79 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · ADC

6 / 7 / 15 KDA · 223 CS

%61,8 KP · 1.045,3 hasar/dk

31:31
Galibiyet

79 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

11 / 1 / 7 KDA · 205 CS

%64,3 KP · 1.158,7 hasar/dk

21:55
Galibiyet

79 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

6 / 3 / 7 KDA · 215 CS

%43,3 KP · 954,1 hasar/dk

25:30
Mağlubiyet

79 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

8 / 5 / 7 KDA · 307 CS

%50,0 KP · 968,9 hasar/dk

34:28
Mağlubiyet

86 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

6 / 6 / 8 KDA · 241 CS

%37,8 KP · 665,4 hasar/dk

32:38
Galibiyet

87 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

16 / 2 / 8 KDA · 354 CS

%75,0 KP · 1.039,4 hasar/dk

40:16
Galibiyet

92 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

4 / 6 / 8 KDA · 205 CS

%41,4 KP · 772,5 hasar/dk

24:43
Mağlubiyet

92 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Üst

13 / 6 / 14 KDA · 246 CS

%69,2 KP · 1.530,4 hasar/dk

33:54
Galibiyet

93 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

10 / 5 / 10 KDA · 251 CS

%57,1 KP · 1.217 hasar/dk

32:05
Profile dön
twtv Peng04#NMIXX — Maç Geçmişi | MacroDiff