Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 138
twtv tahenid profil simgesi

NA · Solo/Duo

twtv tahenid#tahe

Son formWLLWWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3115 LP

%57,7

Kazanma oranı

368W · 270L638 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald IV

7 LP

%100,0

Kazanma oranı

9W · 0L9 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Nidalee · Orman862,5%6,7774,6
Ambessa · Orman3100%8,2829,6
Jayce · Orman366,7%7,9975,9
Cho'Gath · Orman10%5,5473
Sylas · Orman10%7925,6
Xin Zhao · Orman1100%9,1968,6
Nidalee · Üst1100%7,41.008,9
Sona · Destek10%0,8264,3
Bard · Destek10%0,5278,2

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 09:25:01 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 08:35:41 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 07:46:12 UTCCHALLENGER I3085367 / 270
21.10.2026 06:54:10 UTCCHALLENGER I3116367 / 269
21.10.2026 05:59:39 UTCCHALLENGER I3116367 / 269
21.10.2026 04:55:58 UTCCHALLENGER I3116367 / 269
21.10.2026 03:59:36 UTCCHALLENGER I3116367 / 269
21.10.2026 02:07:03 UTCCHALLENGER I3116366 / 268
21.10.2026 01:12:44 UTCCHALLENGER I3056364 / 268
21.10.2026 00:05:18 UTCCHALLENGER I3026363 / 268
20.10.2026 22:52:20 UTCCHALLENGER I3088363 / 266
20.10.2026 21:52:53 UTCCHALLENGER I3119363 / 265
20.10.2026 20:48:16 UTCCHALLENGER I3119362 / 264
20.10.2026 19:55:29 UTCCHALLENGER I3149362 / 263
20.10.2026 18:59:14 UTCCHALLENGER I3119361 / 263
20.10.2026 17:58:52 UTCCHALLENGER I3059359 / 263
20.10.2026 16:58:58 UTCCHALLENGER I3059359 / 263
20.10.2026 15:51:16 UTCCHALLENGER I3090359 / 262
20.10.2026 14:40:05 UTCCHALLENGER I3090359 / 262
20.10.2026 13:42:50 UTCCHALLENGER I3090359 / 262
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 641–660Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

255 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orman

4 / 8 / 8 KDA · 241 CS

%42,9 KP · 687,7 hasar/dk

31:48
Mağlubiyet

256 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

6 / 7 / 6 KDA · 156 CS

%40,0 KP · 473 hasar/dk

28:07
Mağlubiyet

256 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

10 / 3 / 7 KDA · 175 CS

%81,0 KP · 925,6 hasar/dk

25:02
Galibiyet

256 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

7 / 6 / 17 KDA · 220 CS

%61,5 KP · 998,5 hasar/dk

32:08
Galibiyet

256 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

5 / 2 / 8 KDA · 165 CS

%46,4 KP · 688,4 hasar/dk

19:57
Galibiyet

256 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orman

16 / 3 / 8 KDA · 230 CS

%77,4 KP · 1.191,2 hasar/dk

25:41
Galibiyet

256 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

9 / 3 / 14 KDA · 174 CS

%52,3 KP · 911,7 hasar/dk

24:21
Mağlubiyet

256 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orman

9 / 10 / 14 KDA · 197 CS

%67,6 KP · 1.016,6 hasar/dk

31:38
Galibiyet

256 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orman

5 / 0 / 4 KDA · 167 CS

%56,3 KP · 719,9 hasar/dk

19:48
Galibiyet

256 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orman

9 / 5 / 10 KDA · 225 CS

%55,9 KP · 724 hasar/dk

29:00
Mağlubiyet

256 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

6 / 4 / 4 KDA · 134 CS

%62,5 KP · 798,7 hasar/dk

20:20
Galibiyet

256 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

6 / 1 / 5 KDA · 129 CS

%91,7 KP · 638,3 hasar/dk

18:21
Galibiyet

256 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orman

10 / 2 / 9 KDA · 262 CS

%51,4 KP · 1.077 hasar/dk

28:31
Galibiyet

256 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

4 / 2 / 11 KDA · 216 CS

%51,7 KP · 968,6 hasar/dk

23:50
Galibiyet

256 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

8 / 4 / 13 KDA · 164 CS

%63,6 KP · 878,1 hasar/dk

26:19
Mağlubiyet

261 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

5 / 7 / 2 KDA · 162 CS

%50,0 KP · 706,1 hasar/dk

28:13
Galibiyet

261 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Üst

8 / 3 / 7 KDA · 194 CS

%41,7 KP · 1.008,9 hasar/dk

26:21
Mağlubiyet

261 gün önce

Sona champion portrait

Sona · Destek

0 / 3 / 10 KDA · 23 CS

%76,9 KP · 264,3 hasar/dk

28:28
Mağlubiyet

261 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

0 / 6 / 1 KDA · 8 CS

%33,3 KP · 278,2 hasar/dk

15:15
Mağlubiyet

262 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

3 / 5 / 3 KDA · 136 CS

%42,9 KP · 577 hasar/dk

22:02
Profile dön