Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 138
twtv tahenid profil simgesi

NA · Solo/Duo

twtv tahenid#tahe

Son formLWLWWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3115 LP

%57,7

Kazanma oranı

368W · 270L638 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald IV

7 LP

%100,0

Kazanma oranı

9W · 0L9 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Hwei · Orta4100%8,2980,7
Jayce · Üst366,7%8,2792,6
Hwei · ADC2100%7,21.352,3
Aurora · Orta250%6,71.405,4
Nidalee · Üst2100%6,91.112,1
Fizz · Orta10%6,6811
LeBlanc · Orta10%5,61.569,8
Talon · Orta1100%7,41.316,5
Lucian · ADC1100%8,71.376,7
Cassiopeia · Orta1100%7,61.091,7
Hwei · Destek10%0,6563
Corki · Orta1100%7,71.564,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 14:26:58 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 13:41:10 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 12:40:06 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 11:42:27 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 10:54:02 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 09:27:11 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 08:35:41 UTCCHALLENGER I3115368 / 270
21.10.2026 07:46:12 UTCCHALLENGER I3085367 / 270
21.10.2026 06:54:10 UTCCHALLENGER I3116367 / 269
21.10.2026 05:59:39 UTCCHALLENGER I3116367 / 269
21.10.2026 04:55:58 UTCCHALLENGER I3116367 / 269
21.10.2026 03:59:36 UTCCHALLENGER I3116367 / 269
21.10.2026 02:07:03 UTCCHALLENGER I3116366 / 268
21.10.2026 01:12:44 UTCCHALLENGER I3056364 / 268
21.10.2026 00:05:18 UTCCHALLENGER I3026363 / 268
20.10.2026 22:52:20 UTCCHALLENGER I3088363 / 266
20.10.2026 21:52:53 UTCCHALLENGER I3119363 / 265
20.10.2026 20:48:16 UTCCHALLENGER I3119362 / 264
20.10.2026 19:55:29 UTCCHALLENGER I3149362 / 263
20.10.2026 18:59:14 UTCCHALLENGER I3119361 / 263
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 761–780Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

510 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

9 / 8 / 5 KDA · 219 CS

%82,4 KP · 811 hasar/dk

33:13
Galibiyet

510 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

2 / 0 / 8 KDA · 121 CS

%55,6 KP · 798,3 hasar/dk

15:17
Mağlubiyet

512 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

15 / 3 / 11 KDA · 207 CS

%59,1 KP · 1.569,8 hasar/dk

37:10
Galibiyet

512 gün önce

Talon champion portrait

Talon · Orta

18 / 5 / 5 KDA · 206 CS

%62,2 KP · 1.316,5 hasar/dk

28:01
Galibiyet

517 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

7 / 3 / 3 KDA · 235 CS

%33,3 KP · 879,8 hasar/dk

28:03
Galibiyet

518 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

12 / 4 / 9 KDA · 239 CS

%70,0 KP · 1.376,7 hasar/dk

27:29
Galibiyet

518 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · ADC

11 / 5 / 15 KDA · 257 CS

%63,4 KP · 1.584,4 hasar/dk

40:17
Galibiyet

518 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

7 / 4 / 12 KDA · 195 CS

%76,0 KP · 1.091,7 hasar/dk

25:38
Mağlubiyet

518 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Destek

0 / 3 / 7 KDA · 13 CS

%63,6 KP · 563 hasar/dk

20:59
Mağlubiyet

518 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

2 / 7 / 1 KDA · 155 CS

%33,3 KP · 554,9 hasar/dk

19:54
Galibiyet

518 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

1 / 6 / 8 KDA · 210 CS

%34,6 KP · 943,1 hasar/dk

25:01
Mağlubiyet

518 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

10 / 8 / 8 KDA · 205 CS

%54,5 KP · 1.499,6 hasar/dk

29:54
Galibiyet

518 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

4 / 1 / 9 KDA · 242 CS

%52,0 KP · 1.082,2 hasar/dk

27:56
Galibiyet

519 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

4 / 7 / 11 KDA · 293 CS

%46,9 KP · 808,3 hasar/dk

36:38
Galibiyet

519 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Üst

4 / 2 / 5 KDA · 135 CS

%32,1 KP · 1.196,8 hasar/dk

18:54
Galibiyet

519 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

16 / 5 / 10 KDA · 205 CS

%55,3 KP · 1.564,9 hasar/dk

26:44
Galibiyet

519 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

15 / 6 / 13 KDA · 240 CS

%58,3 KP · 1.311,2 hasar/dk

36:54
Galibiyet

519 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

9 / 4 / 11 KDA · 211 CS

%45,5 KP · 1.233,9 hasar/dk

26:22
Galibiyet

519 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · ADC

8 / 4 / 15 KDA · 185 CS

%67,6 KP · 1.120,1 hasar/dk

23:30
Galibiyet

519 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Üst

8 / 1 / 5 KDA · 103 CS

%56,5 KP · 1.027,3 hasar/dk

15:34
Profile dön