Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 760
ttv mentosslol profil simgesi

EUW · Solo/Duo

ttv mentosslol#GRE

Son formWWLLWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3690 LP

%53,6

Kazanma oranı

828W · 718L1.546 Maçlar

Dereceli sıra

Grandmaster I

433 LP

%91,3

Kazanma oranı

21W · 2L23 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Galio · Orta475%7,7858,8
Jayce · Orta2100%8,71.081,5
Cassiopeia · Orta250%9,1880,8
Lee Sin · Orman1100%6,6914,5
Miss Fortune · ADC10%9,6562,4
Pyke · Destek10%1,3343,9
Ambessa · Üst1100%7,6857,1
Zeri · ADC10%1,665,5
Viktor · Orta10%9,5569,2
Taliyah · ADC1100%8,7903,5
Locke · Orta1100%8,31.078,3
Poppy · Destek10%1,3430,8
Yasuo · Orta10%7,4761,3
Gnar · Üst1100%8,5747,5
Malphite · Üst1100%10,4834,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 07:18:57 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
20.10.2026 06:53:30 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
20.10.2026 05:40:31 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
20.10.2026 04:52:08 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
20.10.2026 03:55:13 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
20.10.2026 02:21:06 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
20.10.2026 01:27:52 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
20.10.2026 00:37:42 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
19.10.2026 23:42:49 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
19.10.2026 22:17:15 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
19.10.2026 21:15:33 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
19.10.2026 20:44:46 UTCCHALLENGER I3640827 / 718
19.10.2026 19:56:44 UTCCHALLENGER I3615826 / 718
19.10.2026 18:28:37 UTCCHALLENGER I3615826 / 718
19.10.2026 17:41:48 UTCCHALLENGER I3615826 / 718
19.10.2026 16:53:06 UTCCHALLENGER I3650826 / 717
19.10.2026 15:52:46 UTCCHALLENGER I3650826 / 717
19.10.2026 14:52:41 UTCCHALLENGER I3650826 / 717
19.10.2026 13:36:33 UTCCHALLENGER I3650826 / 717
19.10.2026 11:46:13 UTCCHALLENGER I3650826 / 717
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 221–240Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

88 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

9 / 4 / 23 KDA · 219 CS

%62,7 KP · 989,9 hasar/dk

27:39
Galibiyet

88 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

11 / 2 / 8 KDA · 103 CS

%76,0 KP · 914,5 hasar/dk

15:30
Mağlubiyet

88 gün önce

Miss Fortune champion portrait

Miss Fortune · ADC

1 / 8 / 5 KDA · 320 CS

%24,0 KP · 562,4 hasar/dk

33:12
Mağlubiyet

88 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

5 / 6 / 7 KDA · 46 CS

%46,2 KP · 343,9 hasar/dk

34:45
Galibiyet

88 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

5 / 6 / 12 KDA · 256 CS

%54,8 KP · 748 hasar/dk

33:21
Galibiyet

88 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

10 / 4 / 18 KDA · 257 CS

%68,3 KP · 759,7 hasar/dk

32:35
Galibiyet

88 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Üst

7 / 4 / 8 KDA · 238 CS

%42,9 KP · 857,1 hasar/dk

31:19
Mağlubiyet

88 gün önce

Zeri champion portrait

Zeri · ADC

0 / 0 / 0 KDA · 2 CS

%0,0 KP · 65,5 hasar/dk

1:17
Mağlubiyet

88 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

2 / 4 / 0 KDA · 177 CS

%28,6 KP · 569,2 hasar/dk

18:33
Galibiyet

88 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · ADC

10 / 5 / 11 KDA · 275 CS

%44,7 KP · 903,5 hasar/dk

31:44
Galibiyet

88 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

14 / 6 / 7 KDA · 215 CS

%55,3 KP · 1.078,3 hasar/dk

25:59
Mağlubiyet

89 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

4 / 9 / 14 KDA · 44 CS

%54,5 KP · 430,8 hasar/dk

35:03
Mağlubiyet

89 gün önce

Yasuo champion portrait

Yasuo · Orta

12 / 10 / 13 KDA · 307 CS

%58,1 KP · 761,3 hasar/dk

41:16
Galibiyet

89 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

3 / 0 / 10 KDA · 118 CS

%59,1 KP · 609,8 hasar/dk

15:11
Galibiyet

89 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

13 / 2 / 6 KDA · 276 CS

%59,4 KP · 1.553,2 hasar/dk

28:58
Galibiyet

89 gün önce

Gnar champion portrait

Gnar · Üst

2 / 7 / 9 KDA · 328 CS

%33,3 KP · 747,5 hasar/dk

38:31
Mağlubiyet

89 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

2 / 3 / 5 KDA · 289 CS

%41,2 KP · 581,9 hasar/dk

27:51
Galibiyet

89 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

11 / 9 / 16 KDA · 240 CS

%67,5 KP · 1.179,8 hasar/dk

30:49
Mağlubiyet

89 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

7 / 5 / 9 KDA · 190 CS

%45,7 KP · 937,7 hasar/dk

26:51
Galibiyet

89 gün önce

Malphite champion portrait

Malphite · Üst

7 / 0 / 3 KDA · 180 CS

%43,5 KP · 834,6 hasar/dk

17:21
Profile dön