Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 760
ttv mentosslol profil simgesi

EUW · Solo/Duo

ttv mentosslol#GRE

Son formLLWLLLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3690 LP

%53,6

Kazanma oranı

828W · 718L1.546 Maçlar

Dereceli sıra

Grandmaster I

433 LP

%91,3

Kazanma oranı

21W · 2L23 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Fizz · Orta650%7,9759
Taliyah · Orta333,3%8,51.027,5
Ahri · Orta2100%10,11.068,2
Tristana · Orta10%9,2821,2
Yone · Üst1100%11,41.062,2
Malphite · Üst10%9,4999
Cassiopeia · Orta10%7,41.619
Hwei · ADC10%6,8875,7
Yone · Orta10%8,2876
Jayce · Orman10%7,5813,6
Jayce · Üst10%8949,5
Miss Fortune · ADC1100%9,91.012,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 19:52:21 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 18:48:11 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 17:21:05 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 16:43:40 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 15:32:30 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 14:47:08 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 13:59:25 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 12:07:22 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 11:21:50 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 10:45:27 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 09:52:26 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 08:22:04 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 07:36:51 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 06:52:12 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 05:56:39 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 04:57:19 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 03:35:14 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 02:37:11 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 01:57:31 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 00:33:19 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 841–860Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

146 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

4 / 5 / 7 KDA · 299 CS

%45,8 KP · 821,2 hasar/dk

32:32
Mağlubiyet

146 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

4 / 5 / 0 KDA · 150 CS

%66,7 KP · 587,5 hasar/dk

19:00
Galibiyet

146 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

8 / 4 / 5 KDA · 312 CS

%50,0 KP · 1.062,2 hasar/dk

27:21
Mağlubiyet

146 gün önce

Malphite champion portrait

Malphite · Üst

14 / 5 / 4 KDA · 308 CS

%58,1 KP · 999 hasar/dk

32:53
Mağlubiyet

146 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

13 / 11 / 8 KDA · 271 CS

%48,8 KP · 1.619 hasar/dk

36:33
Mağlubiyet

146 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · ADC

1 / 7 / 5 KDA · 149 CS

%54,5 KP · 875,7 hasar/dk

21:54
Galibiyet

146 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

8 / 8 / 11 KDA · 268 CS

%44,2 KP · 977,5 hasar/dk

31:23
Mağlubiyet

146 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

4 / 6 / 0 KDA · 127 CS

%44,4 KP · 876 hasar/dk

15:25
Mağlubiyet

146 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

0 / 3 / 2 KDA · 59 CS

%50,0 KP · 683,2 hasar/dk

7:24
Galibiyet

147 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

19 / 4 / 7 KDA · 237 CS

%65,0 KP · 1.473,1 hasar/dk

27:15
Galibiyet

147 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

5 / 0 / 6 KDA · 276 CS

%45,8 KP · 1.158,8 hasar/dk

23:44
Galibiyet

147 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

9 / 3 / 9 KDA · 217 CS

%40,9 KP · 923,2 hasar/dk

24:25
Mağlubiyet

147 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orman

5 / 5 / 2 KDA · 199 CS

%46,7 KP · 813,6 hasar/dk

26:31
Galibiyet

147 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

8 / 4 / 9 KDA · 213 CS

%42,5 KP · 972,1 hasar/dk

27:20
Mağlubiyet

147 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

4 / 8 / 4 KDA · 220 CS

%44,4 KP · 462,1 hasar/dk

29:29
Mağlubiyet

147 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

5 / 6 / 5 KDA · 240 CS

%33,3 KP · 933,1 hasar/dk

30:59
Mağlubiyet

147 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

5 / 7 / 8 KDA · 364 CS

%46,4 KP · 926,1 hasar/dk

41:56
Mağlubiyet

147 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

6 / 11 / 4 KDA · 263 CS

%38,5 KP · 949,5 hasar/dk

32:59
Galibiyet

147 gün önce

Miss Fortune champion portrait

Miss Fortune · ADC

10 / 4 / 6 KDA · 314 CS

%50,0 KP · 1.012,5 hasar/dk

31:48
Galibiyet

147 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

7 / 8 / 8 KDA · 216 CS

%40,5 KP · 676,1 hasar/dk

29:41
Profile dön