Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 760
ttv mentosslol profil simgesi

EUW · Solo/Duo

ttv mentosslol#GRE

Son formWLWWWLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3690 LP

%53,6

Kazanma oranı

828W · 718L1.546 Maçlar

Dereceli sıra

Grandmaster I

433 LP

%91,3

Kazanma oranı

21W · 2L23 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Yone · Orta875%10,5964,8
Taliyah · Orta2100%10,61.329,4
Jayce · Üst250%8,41.431,9
Mel · Destek1100%2419,7
Zilean · Orta10%8,2481,5
Lux · Orta1100%6,41.355,2
Akali · Orta1100%8645,5
Ryze · Orta10%8,9653,5
Sylas · Orta1100%8,91.000,8
Jayce · Orta10%9,6626,5
Nocturne · Orman10%7475,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 21:52:02 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 20:55:25 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 19:56:05 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 18:48:11 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 17:21:05 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 16:43:40 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 15:32:30 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 14:47:08 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 13:59:25 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 12:07:22 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 11:21:50 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 10:45:27 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 09:52:26 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 08:22:04 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 07:36:51 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 06:52:12 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 05:56:39 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 04:57:19 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 03:35:14 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
21.10.2026 02:37:11 UTCCHALLENGER I3690828 / 718
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 881–900Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

148 gün önce

Mel champion portrait

Mel · Destek

3 / 6 / 12 KDA · 69 CS

%46,9 KP · 419,7 hasar/dk

35:11
Mağlubiyet

148 gün önce

Zilean champion portrait

Zilean · Orta

2 / 2 / 8 KDA · 271 CS

%58,8 KP · 481,5 hasar/dk

33:10
Galibiyet

148 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

11 / 7 / 5 KDA · 315 CS

%34,8 KP · 1.240,5 hasar/dk

32:20
Galibiyet

149 gün önce

Lux champion portrait

Lux · Orta

9 / 8 / 21 KDA · 267 CS

%53,6 KP · 1.355,2 hasar/dk

41:25
Galibiyet

149 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

4 / 3 / 9 KDA · 245 CS

%41,9 KP · 806,6 hasar/dk

24:32
Mağlubiyet

149 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

10 / 12 / 11 KDA · 244 CS

%56,8 KP · 1.424,5 hasar/dk

34:53
Mağlubiyet

149 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

8 / 6 / 3 KDA · 359 CS

%37,9 KP · 787,7 hasar/dk

34:05
Galibiyet

149 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

12 / 2 / 4 KDA · 248 CS

%57,1 KP · 1.284,6 hasar/dk

20:39
Galibiyet

150 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

6 / 1 / 5 KDA · 156 CS

%57,9 KP · 711,8 hasar/dk

15:11
Galibiyet

150 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

6 / 3 / 4 KDA · 277 CS

%33,3 KP · 645,5 hasar/dk

34:27
Mağlubiyet

150 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

3 / 7 / 4 KDA · 227 CS

%38,9 KP · 653,5 hasar/dk

25:24
Galibiyet

150 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

12 / 3 / 10 KDA · 283 CS

%53,7 KP · 1.852,1 hasar/dk

25:34
Galibiyet

150 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

11 / 3 / 8 KDA · 257 CS

%50,0 KP · 1.295 hasar/dk

23:20
Galibiyet

150 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

7 / 5 / 6 KDA · 201 CS

%40,6 KP · 1.000,8 hasar/dk

22:29
Galibiyet

150 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

3 / 6 / 5 KDA · 288 CS

%24,2 KP · 875,1 hasar/dk

26:57
Mağlubiyet

150 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

4 / 2 / 2 KDA · 287 CS

%37,5 KP · 344,9 hasar/dk

27:17
Mağlubiyet

150 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

3 / 8 / 6 KDA · 248 CS

%64,3 KP · 626,5 hasar/dk

25:57
Galibiyet

150 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

10 / 2 / 6 KDA · 235 CS

%41,0 KP · 1.439,3 hasar/dk

24:08
Galibiyet

150 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

6 / 3 / 15 KDA · 268 CS

%63,6 KP · 1.178,6 hasar/dk

29:27
Mağlubiyet

150 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

4 / 8 / 2 KDA · 191 CS

%37,5 KP · 475,7 hasar/dk

27:23
Profile dön