Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 226
yakaladım seni profil simgesi

TR · Solo/Duo

yakaladım seni#yavuz

Son formWWWWLLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2672 LP

%56,6

Kazanma oranı

383W · 294L677 Maçlar

Dereceli Esnek

Grandmaster I

768 LP

%75,9

Kazanma oranı

82W · 26L108 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Cho'Gath · Orman3100%8,2746,1
Cho'Gath · Üst3100%6,81.352
Tahm Kench · Destek366,7%0,8756,4
Cho'Gath · Destek20%1,4807,1
Seraphine · Destek250%2,1841,4
Karma · Üst10%7,4633,3
Vel'Koz · Üst1100%7,62.281,5
Kog'Maw · ADC1100%8,21.833,1
Yuumi · Destek10%0,3470,5
Tryndamere · Üst1100%7,51.513
Yorick · Üst1100%8,81.237,9
Singed · Destek1100%51.198,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 10:01:00 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 09:59:11 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 08:54:34 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 07:52:37 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 06:53:38 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 05:38:39 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 04:45:46 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 03:54:55 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 02:50:12 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 01:59:51 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
20.10.2026 00:35:23 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
19.10.2026 23:46:23 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
19.10.2026 22:59:58 UTCCHALLENGER I2672383 / 294
19.10.2026 21:10:38 UTCCHALLENGER I2736383 / 292
19.10.2026 20:20:47 UTCCHALLENGER I2708382 / 292
19.10.2026 19:57:53 UTCCHALLENGER I2680381 / 292
19.10.2026 18:45:54 UTCCHALLENGER I2685380 / 291
19.10.2026 17:59:58 UTCCHALLENGER I2718380 / 290
19.10.2026 16:52:02 UTCCHALLENGER I2751380 / 289
19.10.2026 15:52:54 UTCCHALLENGER I2695378 / 289
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 341–360Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

57 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

5 / 2 / 3 KDA · 163 CS

%29,6 KP · 458,9 hasar/dk

19:24
Galibiyet

58 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Üst

18 / 4 / 3 KDA · 212 CS

%47,7 KP · 1.737,7 hasar/dk

25:59
Galibiyet

58 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

17 / 4 / 12 KDA · 202 CS

%72,5 KP · 1.342,2 hasar/dk

25:40
Galibiyet

59 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Üst

9 / 9 / 8 KDA · 151 CS

%43,6 KP · 754 hasar/dk

29:32
Mağlubiyet

59 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Destek

2 / 7 / 7 KDA · 20 CS

%75,0 KP · 619,8 hasar/dk

20:38
Mağlubiyet

59 gün önce

Tahm Kench champion portrait

Tahm Kench · Destek

3 / 7 / 13 KDA · 29 CS

%55,2 KP · 649,6 hasar/dk

30:40
Galibiyet

59 gün önce

Tahm Kench champion portrait

Tahm Kench · Destek

3 / 9 / 11 KDA · 25 CS

%43,8 KP · 687,4 hasar/dk

31:44
Mağlubiyet

59 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Üst

3 / 3 / 1 KDA · 115 CS

%66,7 KP · 633,3 hasar/dk

15:36
Galibiyet

59 gün önce

Vel'Koz champion portrait

Vel'Koz · Üst

20 / 0 / 11 KDA · 173 CS

%59,6 KP · 2.281,5 hasar/dk

22:39
Galibiyet

59 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Üst

24 / 4 / 2 KDA · 173 CS

%68,4 KP · 1.564,4 hasar/dk

24:18
Galibiyet

60 gün önce

Tahm Kench champion portrait

Tahm Kench · Destek

5 / 8 / 26 KDA · 18 CS

%58,5 KP · 932,3 hasar/dk

24:49
Galibiyet

60 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · Destek

10 / 12 / 22 KDA · 80 CS

%53,3 KP · 927,2 hasar/dk

34:03
Galibiyet

60 gün önce

Kog'Maw champion portrait

Kog'Maw · ADC

11 / 6 / 14 KDA · 241 CS

%64,1 KP · 1.833,1 hasar/dk

29:15
Galibiyet

60 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

3 / 0 / 2 KDA · 125 CS

%20,8 KP · 437,1 hasar/dk

15:10
Mağlubiyet

60 gün önce

Yuumi champion portrait

Yuumi · Destek

1 / 8 / 25 KDA · 10 CS

%68,4 KP · 470,5 hasar/dk

32:12
Mağlubiyet

60 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · Destek

6 / 18 / 14 KDA · 55 CS

%51,3 KP · 755,5 hasar/dk

31:14
Galibiyet

61 gün önce

Tryndamere champion portrait

Tryndamere · Üst

12 / 8 / 4 KDA · 231 CS

%53,3 KP · 1.513 hasar/dk

30:39
Galibiyet

61 gün önce

Yorick champion portrait

Yorick · Üst

12 / 4 / 9 KDA · 355 CS

%37,5 KP · 1.237,9 hasar/dk

40:27
Mağlubiyet

61 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Destek

14 / 11 / 11 KDA · 53 CS

%54,3 KP · 994,3 hasar/dk

31:48
Galibiyet

61 gün önce

Singed champion portrait

Singed · Destek

15 / 4 / 23 KDA · 139 CS

%71,7 KP · 1.198,6 hasar/dk

27:45
Profile dön
yakaladım seni#yavuz — Maç Geçmişi | MacroDiff