Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 357
ytzz profil simgesi

JP · Solo/Duo

ytzz#2426

Son formWLWLWLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

JP

Solo/Duo

Challenger I

1860 LP

%53,2

Kazanma oranı

330W · 290L620 Maçlar

Dereceli Esnek

Platinum IV

91 LP

%66,7

Kazanma oranı

10W · 5L15 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 14 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Garen · Üst450%8,8975,1
Gragas · Üst425%8,4750,8
Twisted Fate · Orta250%8738,6
Karma · Destek250%1,2537,6
Shen · Üst1100%7,4664
Sion · Üst10%9,1550,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 19:29:03 UTCCHALLENGER I1860330 / 290
20.10.2026 18:25:39 UTCCHALLENGER I1860330 / 290
20.10.2026 17:52:56 UTCCHALLENGER I1881330 / 289
20.10.2026 16:28:10 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 15:20:44 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 14:22:05 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 13:26:24 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 12:43:25 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 11:57:09 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 10:59:29 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 09:59:58 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 08:33:57 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 07:43:27 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 06:53:46 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 05:53:51 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 04:22:58 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 02:52:36 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 01:23:41 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
20.10.2026 00:36:19 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
19.10.2026 23:43:55 UTCCHALLENGER I1883329 / 288
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 361–380Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön
ytzz#2426 — Maç Geçmişi | MacroDiff