Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 598
AbbedaggÆ profil simgesi

EUW · Solo/Duo

AbbedaggÆ#EUW

Son formWLWWWWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3795 LP

%58,5

Kazanma oranı

483W · 342L825 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 18 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Lucian · ADC2100%9,61.100,4
Ryze · Orta2100%9,31.141,7
Lissandra · Orta2100%9,6891,1
Hwei · Orta10%8,2618,4
Cassiopeia · Orta1100%8,8704,4
LeBlanc · Orta1100%9876,3
Nautilus · Destek1100%0,7345,4
Syndra · Orta1100%8,6852,6
Akali · Orta10%8,11.205,3
Twisted Fate · Orta1100%10,5444,1
Sylas · Orta10%7,31.030
Ezreal · ADC10%8,31.036,5
Gnar · Üst1100%8803,5
Galio · Orta1100%7750,8
Jayce · Orta1100%9,4780,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 08:07:17 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
20.10.2026 07:28:56 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
20.10.2026 06:33:05 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
20.10.2026 05:51:06 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
20.10.2026 04:54:35 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
20.10.2026 03:58:35 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
20.10.2026 02:24:00 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
20.10.2026 01:43:15 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
20.10.2026 00:47:27 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 23:56:57 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 22:12:42 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 21:49:40 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 20:58:56 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 19:25:05 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 18:29:41 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 17:41:48 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 16:53:40 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 15:49:54 UTCCHALLENGER I3795483 / 342
19.10.2026 14:15:54 UTCCHALLENGER I3778481 / 341
19.10.2026 10:33:11 UTCCHALLENGER I3778481 / 341
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 241–260Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

115 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

10 / 0 / 4 KDA · 225 CS

%41,2 KP · 1.100,9 hasar/dk

21:09
Mağlubiyet

115 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

3 / 5 / 1 KDA · 187 CS

%40,0 KP · 618,4 hasar/dk

22:42
Galibiyet

115 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

5 / 2 / 3 KDA · 181 CS

%38,1 KP · 704,4 hasar/dk

20:32
Galibiyet

115 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

5 / 1 / 5 KDA · 144 CS

%62,5 KP · 876,3 hasar/dk

16:04
Galibiyet

116 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

2 / 7 / 28 KDA · 19 CS

%73,2 KP · 345,4 hasar/dk

29:01
Galibiyet

117 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

10 / 4 / 8 KDA · 260 CS

%72,0 KP · 852,6 hasar/dk

30:09
Mağlubiyet

117 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

14 / 3 / 9 KDA · 367 CS

%57,5 KP · 1.205,3 hasar/dk

45:03
Galibiyet

117 gün önce

Twisted Fate champion portrait

Twisted Fate · Orta

2 / 2 / 2 KDA · 241 CS

%21,1 KP · 444,1 hasar/dk

23:03
Galibiyet

118 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

8 / 3 / 11 KDA · 358 CS

%67,9 KP · 721,7 hasar/dk

34:52
Mağlubiyet

119 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

13 / 8 / 6 KDA · 252 CS

%57,6 KP · 1.030 hasar/dk

34:31
Galibiyet

119 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

13 / 2 / 17 KDA · 238 CS

%68,2 KP · 1.561,6 hasar/dk

28:38
Galibiyet

119 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

6 / 4 / 7 KDA · 206 CS

%36,1 KP · 1.099,8 hasar/dk

23:44
Mağlubiyet

119 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

10 / 8 / 8 KDA · 264 CS

%48,6 KP · 1.036,5 hasar/dk

31:49
Galibiyet

119 gün önce

Gnar champion portrait

Gnar · Üst

6 / 5 / 10 KDA · 256 CS

%43,2 KP · 803,5 hasar/dk

32:00
Galibiyet

119 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

6 / 3 / 20 KDA · 258 CS

%59,1 KP · 1.023,4 hasar/dk

25:07
Galibiyet

119 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

8 / 4 / 16 KDA · 242 CS

%49,0 KP · 750,8 hasar/dk

34:46
Galibiyet

119 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

5 / 1 / 5 KDA · 246 CS

%41,7 KP · 780,4 hasar/dk

26:08
Galibiyet

120 gün önce

Lissandra champion portrait

Lissandra · Orta

2 / 1 / 4 KDA · 168 CS

%46,2 KP · 758,7 hasar/dk

19:05
Profile dön