Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 844
Akûma Undomîell profil simgesi

TR · Solo/Duo

Akûma Undomîell#QeQ

Son formLWLWLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2388 LP

%57,5

Kazanma oranı

348W · 257L605 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond I

75 LP

%70,4

Kazanma oranı

69W · 29L98 Maçlar

PLAYER SIGNAL

Bu örneklemde performans

Bu sayfadaki 17 maçtan hesaplandı. Dereceli sezon toplamları ayrı tutulur.

%29,4Son kazanma oranı
1,9KDA
8,9 / 7,5 / 5,6Ortalama K / D / A
6,7Dakika başına CS
159,9Ortalama CS
23,7mOrtalama süre
%43,8Skor katkısı
838,1Dakika başına hasar
451,2Dakika başına altın
14,9Ortalama görüş
%23,1Takım hasar payı
7Oynanan şampiyon
L1Mevcut seri
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 17 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Katarina · Orta633,3%6,6824,9
Master Yi · Orman366,7%7,1752,5
Katarina · ADC30%6,11.245,2
Yone · Orta10%7,21.158,3
Locke · Orman1100%6,6743,6
K'Sante · Üst10%4,9399,5
Lee Sin · Orman10%4,8731,9
Kalista · ADC10%6,6271,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
19.10.2026 16:02:58 UTCCHALLENGER I2388348 / 257
19.10.2026 15:55:57 UTCCHALLENGER I2388348 / 257
19.10.2026 14:45:20 UTCCHALLENGER I2388348 / 257
19.10.2026 12:40:48 UTCCHALLENGER I2388348 / 257
19.10.2026 08:10:24 UTCCHALLENGER I2388348 / 257
19.10.2026 05:27:35 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 18:37:00 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 17:17:05 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 15:57:40 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 14:22:03 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 12:01:54 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 11:05:18 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 09:17:27 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 08:35:51 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 07:44:25 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 04:20:52 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 03:52:40 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 01:27:37 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
18.10.2026 00:10:36 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
17.10.2026 23:17:19 UTCCHALLENGER I2392346 / 255
Geçmiş aralığı: 1–20Eski maçlar →

Rol dağılımı

Son maç örneğindeki koridor atamaları

Orta%41,0
Orman%29,0
ADC%24,0
Üst%6,0

MATCH SIGNAL

Son maçlar

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Tüm maç geçmişini gör
Akûma Undomîell#QeQ | MacroDiff