Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.367
Annie IRL profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Annie IRL#Annie

Son formLWLWWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

4063 LP

%55,2

Kazanma oranı

926W · 751L1.677 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald II

7 LP

%64,3

Kazanma oranı

9W · 5L14 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 18 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Annie · Üst580%7,5961,5
Annie · Orta366,7%81.030,6
Jarvan IV · Orman1100%8,21.242,1
Ornn · Üst10%4,8752,2
Annie · Destek1100%1,1584,6
Hwei · Orta10%7,3927,3
Hecarim · Orta1100%7,21.388,8
Lee Sin · Orta1100%6,81.997,8
Graves · Orta1100%10,11.361,9
Yone · Üst10%8,81.606,5
Ahri · Orta1100%8,51.603,4
Tristana · Orta10%10,31.354,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 14:26:08 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 13:32:06 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 12:45:18 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 11:46:04 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 10:47:05 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 09:51:51 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 08:57:48 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 07:19:26 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 06:52:37 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 05:40:37 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 04:52:02 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 03:55:45 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 02:59:23 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 01:27:50 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
20.10.2026 00:36:48 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
19.10.2026 23:52:36 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
19.10.2026 22:59:52 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
19.10.2026 21:41:03 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
19.10.2026 20:21:58 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
19.10.2026 19:25:01 UTCCHALLENGER I4063926 / 751
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 301–320Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

96 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Üst

2 / 4 / 1 KDA · 103 CS

%42,9 KP · 610,9 hasar/dk

15:17
Galibiyet

96 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

16 / 3 / 8 KDA · 218 CS

%64,9 KP · 1.242,1 hasar/dk

26:37
Mağlubiyet

96 gün önce

Ornn champion portrait

Ornn · Üst

5 / 8 / 8 KDA · 134 CS

%72,2 KP · 752,2 hasar/dk

27:40
Galibiyet

96 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Üst

6 / 5 / 9 KDA · 199 CS

%45,5 KP · 1.112,1 hasar/dk

24:23
Galibiyet

97 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Üst

6 / 13 / 12 KDA · 202 CS

%37,5 KP · 1.102,3 hasar/dk

32:19
Galibiyet

97 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Orta

12 / 0 / 4 KDA · 159 CS

%55,2 KP · 1.095,9 hasar/dk

19:15
Galibiyet

97 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Orta

10 / 1 / 8 KDA · 119 CS

%69,2 KP · 1.018,5 hasar/dk

15:17
Galibiyet

97 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Destek

3 / 1 / 10 KDA · 17 CS

%56,5 KP · 584,6 hasar/dk

15:14
Galibiyet

97 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Üst

1 / 6 / 8 KDA · 231 CS

%25,0 KP · 937,9 hasar/dk

26:42
Mağlubiyet

97 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Orta

5 / 9 / 9 KDA · 242 CS

%63,6 KP · 977,5 hasar/dk

30:47
Mağlubiyet

97 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

8 / 12 / 5 KDA · 196 CS

%68,4 KP · 927,3 hasar/dk

27:01
Galibiyet

97 gün önce

Hecarim champion portrait

Hecarim · Orta

12 / 8 / 9 KDA · 211 CS

%51,2 KP · 1.388,8 hasar/dk

29:30
Galibiyet

97 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orta

17 / 6 / 12 KDA · 213 CS

%54,7 KP · 1.997,8 hasar/dk

31:09
Galibiyet

97 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orta

17 / 7 / 3 KDA · 248 CS

%52,6 KP · 1.361,9 hasar/dk

24:28
Galibiyet

98 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Üst

3 / 8 / 20 KDA · 219 CS

%44,2 KP · 1.044,3 hasar/dk

28:59
Mağlubiyet

98 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

8 / 9 / 10 KDA · 271 CS

%62,1 KP · 1.606,5 hasar/dk

30:47
Galibiyet

98 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

13 / 5 / 9 KDA · 249 CS

%56,4 KP · 1.603,4 hasar/dk

29:16
Mağlubiyet

98 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

11 / 4 / 1 KDA · 268 CS

%57,1 KP · 1.354,1 hasar/dk

25:55
Profile dön