Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 841
Another Day profil simgesi

EUN · Solo/Duo

Another Day#000

Son formWWLLWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

3017 LP

%55,3

Kazanma oranı

433W · 350L783 Maçlar

Dereceli Esnek

Challenger I

1863 LP

%56,2

Kazanma oranı

218W · 170L388 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Yone · Orta580%8,11.331,2
Yone · Üst580%8,51.199,4
Talon · Orman2100%8,61.069,1
Yasuo · Üst250%8,5869,8
Yone · ADC2100%8,7844,9
Darius · Üst10%7,1506,3
Locke · Orman10%5,1521,9
Sylas · Orta1100%6,61.125,9
Hwei · Orta1100%8,1936,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 08:53:50 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 07:40:54 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 06:50:54 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 05:38:29 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 04:45:23 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 03:54:25 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 02:46:40 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 01:24:49 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 00:34:11 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
19.10.2026 23:39:06 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
19.10.2026 22:59:18 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
19.10.2026 21:59:51 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
19.10.2026 20:16:02 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
19.10.2026 19:22:07 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
19.10.2026 18:25:46 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
19.10.2026 17:37:58 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
19.10.2026 16:49:30 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 281–300Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

36 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

7 / 4 / 8 KDA · 185 CS

%34,9 KP · 1.206,5 hasar/dk

25:15
Galibiyet

36 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

9 / 1 / 1 KDA · 125 CS

%50,0 KP · 1.129,2 hasar/dk

15:44
Mağlubiyet

37 gün önce

Darius champion portrait

Darius · Üst

3 / 6 / 2 KDA · 123 CS

%35,7 KP · 506,3 hasar/dk

17:13
Mağlubiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

7 / 6 / 6 KDA · 187 CS

%56,5 KP · 914,8 hasar/dk

24:16
Galibiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

4 / 10 / 11 KDA · 251 CS

%34,1 KP · 1.286,5 hasar/dk

34:17
Galibiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

7 / 2 / 0 KDA · 219 CS

%22,6 KP · 762,3 hasar/dk

21:17
Galibiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

13 / 8 / 5 KDA · 206 CS

%58,1 KP · 1.657,2 hasar/dk

26:09
Mağlubiyet

37 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orman

5 / 7 / 3 KDA · 112 CS

%44,4 KP · 521,9 hasar/dk

22:01
Galibiyet

37 gün önce

Talon champion portrait

Talon · Orman

18 / 4 / 9 KDA · 301 CS

%51,9 KP · 1.309,1 hasar/dk

33:39
Mağlubiyet

37 gün önce

Yasuo champion portrait

Yasuo · Üst

5 / 8 / 4 KDA · 230 CS

%32,1 KP · 700,2 hasar/dk

27:23
Galibiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

23 / 2 / 7 KDA · 305 CS

%71,4 KP · 2.390,4 hasar/dk

29:59
Galibiyet

37 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

11 / 1 / 7 KDA · 150 CS

%38,3 KP · 1.125,9 hasar/dk

22:37
Galibiyet

37 gün önce

Talon champion portrait

Talon · Orman

10 / 5 / 11 KDA · 257 CS

%45,7 KP · 829,1 hasar/dk

31:24
Mağlubiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

5 / 7 / 3 KDA · 209 CS

%30,8 KP · 757,3 hasar/dk

26:10
Galibiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · ADC

9 / 5 / 12 KDA · 219 CS

%70,0 KP · 1.041,2 hasar/dk

26:54
Galibiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · ADC

4 / 0 / 4 KDA · 96 CS

%57,1 KP · 648,5 hasar/dk

10:19
Galibiyet

37 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

11 / 6 / 12 KDA · 238 CS

%46,0 KP · 936,7 hasar/dk

29:30
Galibiyet

37 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

11 / 3 / 9 KDA · 193 CS

%46,5 KP · 1.172,4 hasar/dk

28:10
Galibiyet

38 gün önce

Yasuo champion portrait

Yasuo · Üst

8 / 4 / 8 KDA · 189 CS

%43,2 KP · 1.039,3 hasar/dk

22:05
Galibiyet

38 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

6 / 6 / 9 KDA · 369 CS

%51,7 KP · 1.376,1 hasar/dk

40:02
Profile dön
Another Day#000 — Maç Geçmişi | MacroDiff