Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 841
Another Day profil simgesi

EUN · Solo/Duo

Another Day#000

Son formWWWLLLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

3042 LP

%55,4

Kazanma oranı

434W · 350L784 Maçlar

Dereceli Esnek

Challenger I

1863 LP

%56,2

Kazanma oranı

218W · 170L388 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Yone · ADC666,7%8,7976,2
Yone · Orta560%9,7892,2
Yone · Üst333,3%8,81.112,8
Locke · Orta250%6,3978,9
Zed · Orta10%7,1944,8
Locke · ADC10%6,3685,5
Yasuo · ADC10%8,2640,5
Draven · ADC10%4665,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 22:22:57 UTCCHALLENGER I3042434 / 350
20.10.2026 21:29:58 UTCCHALLENGER I3042434 / 350
20.10.2026 20:28:01 UTCCHALLENGER I3042434 / 350
20.10.2026 19:38:41 UTCCHALLENGER I3042434 / 350
20.10.2026 18:39:04 UTCCHALLENGER I3042434 / 350
20.10.2026 17:33:10 UTCCHALLENGER I3042434 / 350
20.10.2026 16:37:16 UTCCHALLENGER I3042434 / 350
20.10.2026 15:43:28 UTCCHALLENGER I3042434 / 350
20.10.2026 14:37:04 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 13:49:22 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 12:52:25 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 11:21:37 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 10:33:02 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 09:41:19 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 08:55:09 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 07:40:54 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 06:50:54 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 05:38:29 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 04:45:23 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
20.10.2026 03:54:25 UTCCHALLENGER I3017433 / 350
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 561–580Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

68 gün önce

Yone champion portrait

Yone · ADC

6 / 2 / 3 KDA · 127 CS

%39,1 KP · 657,3 hasar/dk

15:20
Galibiyet

68 gün önce

Yone champion portrait

Yone · ADC

7 / 5 / 18 KDA · 226 CS

%52,1 KP · 819,6 hasar/dk

28:31
Galibiyet

68 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

5 / 7 / 10 KDA · 248 CS

%34,9 KP · 888,3 hasar/dk

30:04
Mağlubiyet

68 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

14 / 11 / 5 KDA · 256 CS

%44,2 KP · 1.448,8 hasar/dk

31:59
Mağlubiyet

68 gün önce

Zed champion portrait

Zed · Orta

8 / 6 / 4 KDA · 205 CS

%46,2 KP · 944,8 hasar/dk

29:04
Mağlubiyet

68 gün önce

Locke champion portrait

Locke · ADC

6 / 1 / 0 KDA · 100 CS

%66,7 KP · 685,5 hasar/dk

15:50
Mağlubiyet

68 gün önce

Yasuo champion portrait

Yasuo · ADC

5 / 13 / 4 KDA · 251 CS

%28,1 KP · 640,5 hasar/dk

30:29
Mağlubiyet

68 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

6 / 4 / 2 KDA · 264 CS

%47,1 KP · 1.110,5 hasar/dk

25:53
Mağlubiyet

68 gün önce

Yone champion portrait

Yone · ADC

10 / 5 / 3 KDA · 237 CS

%68,4 KP · 1.300,4 hasar/dk

24:54
Mağlubiyet

68 gün önce

Yone champion portrait

Yone · ADC

5 / 11 / 2 KDA · 251 CS

%28,0 KP · 992,6 hasar/dk

30:30
Galibiyet

69 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

20 / 3 / 9 KDA · 184 CS

%59,2 KP · 1.476,4 hasar/dk

25:36
Galibiyet

69 gün önce

Yone champion portrait

Yone · ADC

14 / 4 / 6 KDA · 281 CS

%48,8 KP · 1.187,7 hasar/dk

33:54
Galibiyet

69 gün önce

Yone champion portrait

Yone · ADC

8 / 2 / 3 KDA · 179 CS

%47,8 KP · 899,3 hasar/dk

18:22
Galibiyet

69 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

10 / 4 / 6 KDA · 235 CS

%51,6 KP · 1.241,1 hasar/dk

25:08
Mağlubiyet

69 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

2 / 9 / 5 KDA · 144 CS

%28,0 KP · 481,3 hasar/dk

26:42
Galibiyet

69 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

1 / 1 / 3 KDA · 159 CS

%22,2 KP · 555,2 hasar/dk

15:14
Mağlubiyet

69 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

0 / 4 / 4 KDA · 252 CS

%23,5 KP · 545,4 hasar/dk

25:57
Mağlubiyet

69 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

8 / 6 / 2 KDA · 315 CS

%52,6 KP · 1.230,8 hasar/dk

29:45
Mağlubiyet

69 gün önce

Draven champion portrait

Draven · ADC

3 / 16 / 10 KDA · 129 CS

%33,3 KP · 665,6 hasar/dk

32:23
Galibiyet

69 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Üst

2 / 6 / 6 KDA · 195 CS

%23,5 KP · 779,2 hasar/dk

23:31
Profile dön