Maç geçmişi
Lee Sin champion portrait

Lee Sin

Galibiyet

Dereceli Tek/Çift · 114 gün önce

32:00Canlı Riot verisi

14 / 5 / 13

K / D / A

73%

Skor katkısı

1.160

Hasar / dk

16.242g

507,6 altın / dk

32

20 yerleştirilen · 0 temizlenen

202

6,3 CS / min

Hedef kontrolü

Mavi taraf

1

Ejder

1

Baron

8

Kule

0

İnhibitör

0

Herald

Kırmızı taraf

4

Ejder

1

Baron

8

Kule

1

İnhibitör

1

Herald

MAÇIN HİKÂYESİ

Avantaj ne zaman değişti?

Riot'un maç zaman çizelgesi. Boş noktalar veri bulunmayan anlardır.

Skorların en az %70'ine katılımTakımın en yüksek şampiyon hasarı
10. dakika · Graves+2.136 altın / +15 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

15. dakika · Graves+719 altın / +25 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

20. dakika · Graves+775 altın / +7 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

Sonraki maç için çalışma notları

15. dakikada Graves karşısında +719 altın, +25 CS.

Bu noktadan önceki bir üs dönüşünü ve sonraki minyon dalgasını izle. Güvenle alabileceğin kaynakları not et.

5 ölüm kaydı; ilki 11:07.

Bir ölümden önceki 30 saniyeyi izle. Kararı değerlendirmeden önce görüşü ve kaçış yollarını kontrol et.

Mevcut zaman çizelgesinde 20 totem yerleştirme kaydı.

Bir objektif öncesindeki totemi ve takımının bu görüşten yararlanıp yararlanamadığını incele. Yerleştirme sayısı tek başına kaliteyi ölçmez.

AltınKesin değerler grafiğin altındaki zaman kontrolü ve listede bulunur.04.0618.12112.18216.2420:008:0016:0024:0032:00
Lee Sin: 16.242

Olaylar ve alışveriş

Skor · Zaahen → Fiora
Skor · Zaahen → Fiora
Skor · Sylas → Locke
Skor · Lee Sin → Graves
Skor · Sylas → Locke
Skor · Lee Sin → Sylas
Skor · Rakan → Jinx
Skor · Lee Sin → Rakan
Skor · Lee Sin → Xerath
Skor · Zaahen → Fiora
Skor · Karma → Zaahen
Skor · Locke → Sylas
Skor · Lee Sin → Graves
Skor · Zaahen → Fiora
Objektif · Lee Sin · Dağ Ejderi
Objektif · Graves · Hiçlik Kurdu
Skor · Lee Sin → Sylas
Objektif · Jinx · Hiçlik Kurdu
Objektif · Graves · Hiçlik Kurdu
Skor · Locke → Sylas
Skor · Lee Sin → Rakan
Skor · Zaahen → Fiora
Skor · Xerath → Karma
Skor · Graves → Lee Sin
Skor · Graves → Jinx
Skor · Fiora → Zaahen
Skor · Sylas → Locke
Skor · Locke → Rakan
Skor · Graves → Jinx
Skor · Locke → Graves
Yapı yıkıldı · Zaahen · Dış kule
Skor · Locke → Xerath
Objektif · Lee Sin · Alev Ejderi
Skor · Fiora → Zaahen
Skor · Sylas → Fiora
Skor · Lee Sin → Xerath
Skor · Lee Sin → Graves
Skor · Karma → Rakan
Skor · Lee Sin → Sylas
Skor · Locke → Zaahen
Objektif · Lee Sin · Vadi'nin Alameti
Yapı yıkıldı · Fiora · Dış kule
Yapı yıkıldı · Jinx · Dış kule
Skor · Graves → Fiora
Skor · Graves → Locke
Skor · Lee Sin → Xerath
Yapı yıkıldı · Lee Sin · Dış kule
Skor · Zaahen → Fiora
Yapı yıkıldı · Lee Sin · İç kule
Skor · Sylas → Locke

Alışveriş listesi satış ve geri alma olaylarını da içerir. Bu veriler maç sonrası açıklamadır; görünmeyen oyun içi bilgi veya kazanma tahmini değildir.

Mavi taraf

Mağlubiyet
38 / 37 / 4771.671g · 133.678 hasar
OyuncuKDA · KPHasarAltın · CSEşyalar
Zaahen champion portrait

無慈悲#沈まぬ者

Zaahen · Üst

8 / 7 / 7

39,5% KP

40.795

30,5% pay

14.917g

242 CS · 7,6/m

Graves champion portrait

唯 一#0823

Graves · Orman

15 / 8 / 7

57,9% KP

31.729

23,7% pay

19.441g

246 CS · 7,7/m

Sylas champion portrait

LAN#net

Sylas · Orta

10 / 7 / 5

39,5% KP

26.089

19,5% pay

12.918g

159 CS · 5/m

Xerath champion portrait

2000y#JP1

Xerath · ADC

3 / 7 / 14

44,7% KP

28.482

21,3% pay

14.991g

247 CS · 7,7/m

Rakan champion portrait

GIO#3rwqe

Rakan · Destek

2 / 8 / 14

42,1% KP

6.583

4,9% pay

9.404g

33 CS · 1/m

Kırmızı taraf

Galibiyet
37 / 38 / 5572.149g · 129.286 hasar
OyuncuKDA · KPHasarAltın · CSEşyalar
Fiora champion portrait

コリラックマ#すきS2

Fiora · Üst

4 / 13 / 2

16,2% KP

21.500

16,6% pay

13.997g

254 CS · 7,9/m

Lee Sin champion portrait

Ankochan#20y

Lee Sin · Orman

14 / 5 / 13

73% KP

37.121

28,7% pay

16.242g

202 CS · 6,3/m

Locke champion portrait

Recap#125

Locke · Orta

12 / 8 / 8

54,1% KP

34.886

27% pay

16.248g

247 CS · 7,7/m

Jinx champion portrait

namazun#JP1

Jinx · ADC

5 / 7 / 13

48,6% KP

27.741

21,5% pay

15.577g

266 CS · 8,3/m

Karma champion portrait

suit#终结之牌

Karma · Destek

2 / 5 / 19

56,8% KP

8.038

6,2% pay

10.085g

32 CS · 1/m

Bu skor tablosu, maçtan sonra lobideki her oyuncunun zaten görebildiği bilgileri gösterir. MacroDiff gizli bilgi, canlı oyun durumu veya bir katılımcının erişemediği hiçbir şeyi açığa çıkarmaz.

Galibiyet — Ankochan#20y | MacroDiff