Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 363
B Hopper profil simgesi

EUN · Solo/Duo

B Hopper#bunny

Son formLWWWLWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

3272 LP

%56,9

Kazanma oranı

531W · 403L934 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond IV

5 LP

%63,0

Kazanma oranı

29W · 17L46 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Kalista · ADC944,4%7,1702,9
Kalista · Orta5100%91.213,4
Kalista · Üst333,3%8,1897,7
Yasuo · Orta10%9,7565,8
Soraka · Destek10%0,6243,5
Vayne · ADC10%7,8662,2

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 19:14:01 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 18:18:44 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 17:33:37 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 16:38:25 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 15:53:04 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 14:09:01 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 13:40:46 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 12:29:59 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 11:27:46 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 10:38:18 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 09:49:57 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 08:59:17 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 07:36:03 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 06:50:06 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 05:55:10 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 04:57:17 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 03:10:52 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 02:19:17 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 01:28:42 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
21.10.2026 00:23:05 UTCCHALLENGER I3272531 / 403
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 801–820Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · Üst

4 / 6 / 4 KDA · 196 CS

%50,0 KP · 853 hasar/dk

21:59
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · Üst

10 / 6 / 7 KDA · 192 CS

%50,0 KP · 940,2 hasar/dk

25:14
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · Orta

16 / 8 / 10 KDA · 241 CS

%57,8 KP · 1.293,2 hasar/dk

30:59
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · Orta

13 / 3 / 3 KDA · 203 CS

%42,1 KP · 1.324 hasar/dk

22:24
Mağlubiyet

177 gün önce

Yasuo champion portrait

Yasuo · Orta

5 / 8 / 6 KDA · 317 CS

%44,0 KP · 565,8 hasar/dk

32:49
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · Orta

16 / 3 / 2 KDA · 226 CS

%52,9 KP · 1.311,2 hasar/dk

21:33
Mağlubiyet

177 gün önce

Soraka champion portrait

Soraka · Destek

0 / 8 / 5 KDA · 17 CS

%50,0 KP · 243,5 hasar/dk

26:45
Mağlubiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

4 / 11 / 4 KDA · 211 CS

%38,1 KP · 801,1 hasar/dk

28:13
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

9 / 6 / 4 KDA · 183 CS

%44,8 KP · 918 hasar/dk

23:09
Mağlubiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

0 / 0 / 0 KDA · 0 CS

%0,0 KP · 0 hasar/dk

1:13
Mağlubiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

0 / 8 / 0 KDA · 106 CS

%0,0 KP · 243,8 hasar/dk

15:42
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · Orta

9 / 5 / 6 KDA · 210 CS

%48,4 KP · 1.131,5 hasar/dk

24:35
Mağlubiyet

177 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · ADC

4 / 5 / 3 KDA · 187 CS

%50,0 KP · 662,2 hasar/dk

24:05
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

6 / 1 / 8 KDA · 129 CS

%53,8 KP · 758,9 hasar/dk

15:15
Mağlubiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

12 / 7 / 2 KDA · 245 CS

%73,7 KP · 1.180,5 hasar/dk

28:17
Mağlubiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · Üst

7 / 13 / 11 KDA · 248 CS

%41,9 KP · 899,9 hasar/dk

31:57
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

12 / 2 / 6 KDA · 202 CS

%54,5 KP · 976 hasar/dk

24:22
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

11 / 0 / 5 KDA · 202 CS

%61,5 KP · 859,6 hasar/dk

21:31
Mağlubiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · ADC

3 / 9 / 0 KDA · 159 CS

%30,0 KP · 588,2 hasar/dk

22:29
Galibiyet

177 gün önce

Kalista champion portrait

Kalista · Orta

12 / 0 / 4 KDA · 215 CS

%57,1 KP · 1.007,3 hasar/dk

23:15
Profile dön