Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 618
BUILT profil simgesi

EUW · Solo/Duo

BUILT#2603

Son formLWLLLLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3632 LP

%56,4

Kazanma oranı

555W · 429L984 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

75 LP

%66,7

Kazanma oranı

12W · 6L18 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Riven · Orta50%8,7513,3
Ambessa · Orta333,3%8,3734,6
Riven · Üst366,7%7,1507,8
Sion · Üst10%7,21.425,1
Riven · ADC1100%8,71.011,6
Corki · ADC10%8,5748,9
Tristana · ADC10%8,2496,6
Fizz · Orta10%8,2437,8
Riven · Orman1100%7,8894
Ahri · Orta1100%8908,2
Akali · Orta10%8444,6
Zaahen · Üst1100%5,6881,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 11:20:36 UTCCHALLENGER I3632555 / 429
20.10.2026 10:45:54 UTCCHALLENGER I3632555 / 429
20.10.2026 09:50:19 UTCCHALLENGER I3632555 / 429
20.10.2026 08:53:51 UTCCHALLENGER I3632555 / 429
20.10.2026 07:40:55 UTCCHALLENGER I3667555 / 428
20.10.2026 06:51:02 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
20.10.2026 05:59:59 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
20.10.2026 04:44:05 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
20.10.2026 03:57:50 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
20.10.2026 02:48:19 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
20.10.2026 01:59:58 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
20.10.2026 00:55:09 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
19.10.2026 23:47:26 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
19.10.2026 22:58:26 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
19.10.2026 21:59:49 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
19.10.2026 20:20:28 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
19.10.2026 19:46:34 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
19.10.2026 18:56:58 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
19.10.2026 17:48:00 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
19.10.2026 16:51:46 UTCCHALLENGER I3642554 / 428
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 341–360Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

115 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

9 / 5 / 9 KDA · 268 CS

%51,4 KP · 1.425,1 hasar/dk

37:22
Galibiyet

115 gün önce

Riven champion portrait

Riven · ADC

14 / 3 / 10 KDA · 253 CS

%64,9 KP · 1.011,6 hasar/dk

29:02
Mağlubiyet

115 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

5 / 4 / 1 KDA · 209 CS

%46,2 KP · 748,9 hasar/dk

24:29
Mağlubiyet

115 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

5 / 4 / 2 KDA · 219 CS

%36,8 KP · 496,6 hasar/dk

26:38
Mağlubiyet

115 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

1 / 3 / 3 KDA · 258 CS

%30,8 KP · 437,8 hasar/dk

31:19
Mağlubiyet

115 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Orta

1 / 7 / 0 KDA · 210 CS

%10,0 KP · 367,9 hasar/dk

24:41
Mağlubiyet

115 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Orta

4 / 2 / 3 KDA · 249 CS

%53,8 KP · 509,1 hasar/dk

30:20
Galibiyet

116 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Orman

17 / 2 / 3 KDA · 208 CS

%69,0 KP · 894 hasar/dk

26:48
Mağlubiyet

116 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Orta

5 / 6 / 4 KDA · 282 CS

%56,3 KP · 479,5 hasar/dk

27:26
Mağlubiyet

116 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orta

6 / 5 / 5 KDA · 261 CS

%61,1 KP · 1.385,9 hasar/dk

30:36
Galibiyet

116 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Üst

2 / 0 / 1 KDA · 32 CS

%75,0 KP · 264,9 hasar/dk

5:04
Galibiyet

116 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

5 / 3 / 11 KDA · 230 CS

%39,0 KP · 908,2 hasar/dk

28:49
Mağlubiyet

116 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orta

2 / 5 / 0 KDA · 113 CS

%50,0 KP · 451,3 hasar/dk

15:10
Galibiyet

117 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Üst

9 / 6 / 8 KDA · 255 CS

%48,6 KP · 787,5 hasar/dk

29:01
Mağlubiyet

117 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Orta

6 / 4 / 4 KDA · 264 CS

%37,0 KP · 535 hasar/dk

35:45
Mağlubiyet

117 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

0 / 0 / 1 KDA · 140 CS

%12,5 KP · 444,6 hasar/dk

17:27
Mağlubiyet

117 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Üst

4 / 10 / 8 KDA · 242 CS

%40,0 KP · 470,9 hasar/dk

39:47
Galibiyet

117 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orta

3 / 1 / 3 KDA · 207 CS

%23,1 KP · 366,5 hasar/dk

23:06
Mağlubiyet

117 gün önce

Riven champion portrait

Riven · Orta

6 / 6 / 2 KDA · 257 CS

%29,6 KP · 675,2 hasar/dk

29:02
Galibiyet

117 gün önce

Zaahen champion portrait

Zaahen · Üst

7 / 4 / 8 KDA · 161 CS

%34,1 KP · 881,5 hasar/dk

28:55
Profile dön
BUILT#2603 — Maç Geçmişi | MacroDiff