Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 816
Calix profil simgesi

KR · Solo/Duo

Calix#해 린

Son formWWLWWLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

310 LP

%51,0

Kazanma oranı

235W · 226L461 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Cassiopeia · Orta580%7,51.234
Anivia · Orta475%8862,3
Cassiopeia · Üst1100%9,31.732,6
Viktor · Orta10%6,91.386
Anivia · Üst10%6,9547,9
Varus · Üst1100%7,41.687,8
Corki · Orta10%8,71.107,6
Ahri · Orta1100%9,8941,3
LeBlanc · Destek1100%0,9696,5
Ezreal · Orta1100%9,6881,4
Azir · Orta1100%8,21.718,9
Zeri · Orta10%6,1579,5
Jayce · Üst1100%9,51.221,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 12:45:03 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 11:47:13 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 10:48:50 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 09:53:59 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 08:59:59 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 07:22:52 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 06:35:30 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 05:52:42 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 04:55:51 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 03:58:54 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 02:23:15 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 01:39:00 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 00:37:52 UTCMASTER I310235 / 226
19.10.2026 23:59:51 UTCMASTER I310235 / 226
19.10.2026 22:14:20 UTCMASTER I310235 / 226
19.10.2026 21:19:04 UTCMASTER I310235 / 226
19.10.2026 20:24:57 UTCMASTER I310235 / 226
19.10.2026 19:25:39 UTCMASTER I310235 / 226
19.10.2026 18:29:21 UTCMASTER I320235 / 225
19.10.2026 17:42:39 UTCMASTER I320235 / 225
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 201–220Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

165 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

16 / 5 / 5 KDA · 154 CS

%50,0 KP · 1.173,1 hasar/dk

19:03
Galibiyet

165 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

24 / 12 / 11 KDA · 225 CS

%70,0 KP · 2.299,4 hasar/dk

35:37
Mağlubiyet

165 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

10 / 12 / 6 KDA · 161 CS

%48,5 KP · 1.103,5 hasar/dk

25:03
Galibiyet

165 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

6 / 7 / 6 KDA · 194 CS

%35,3 KP · 626,3 hasar/dk

23:26
Galibiyet

165 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Üst

19 / 3 / 11 KDA · 206 CS

%65,2 KP · 1.732,6 hasar/dk

22:07
Mağlubiyet

165 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

5 / 10 / 5 KDA · 193 CS

%37,0 KP · 1.386 hasar/dk

28:02
Mağlubiyet

166 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Üst

1 / 8 / 1 KDA · 128 CS

%20,0 KP · 547,9 hasar/dk

18:29
Galibiyet

167 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

11 / 5 / 4 KDA · 182 CS

%53,6 KP · 967,9 hasar/dk

21:08
Galibiyet

167 gün önce

Varus champion portrait

Varus · Üst

9 / 15 / 8 KDA · 264 CS

%35,4 KP · 1.687,8 hasar/dk

35:55
Mağlubiyet

173 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

6 / 14 / 2 KDA · 226 CS

%32,0 KP · 1.107,6 hasar/dk

26:07
Galibiyet

173 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

5 / 2 / 0 KDA · 149 CS

%31,3 KP · 941,3 hasar/dk

15:16
Galibiyet

173 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Destek

4 / 2 / 11 KDA · 14 CS

%68,2 KP · 696,5 hasar/dk

15:10
Galibiyet

174 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · Orta

3 / 2 / 4 KDA · 151 CS

%43,8 KP · 881,4 hasar/dk

15:43
Galibiyet

174 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

10 / 9 / 6 KDA · 197 CS

%48,5 KP · 1.718,9 hasar/dk

24:04
Mağlubiyet

174 gün önce

Zeri champion portrait

Zeri · Orta

0 / 8 / 1 KDA · 88 CS

%16,7 KP · 579,5 hasar/dk

14:31
Galibiyet

176 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

4 / 9 / 4 KDA · 194 CS

%21,6 KP · 544,8 hasar/dk

27:46
Galibiyet

176 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

11 / 6 / 4 KDA · 223 CS

%37,5 KP · 1.221,1 hasar/dk

23:33
Galibiyet

177 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

17 / 2 / 6 KDA · 199 CS

%60,5 KP · 1.346,2 hasar/dk

21:44
Galibiyet

177 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

5 / 5 / 11 KDA · 229 CS

%34,8 KP · 846,7 hasar/dk

27:24
Mağlubiyet

177 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

3 / 8 / 6 KDA · 234 CS

%50,0 KP · 711,6 hasar/dk

31:11
Profile dön