Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 816
Calix profil simgesi

KR · Solo/Duo

Calix#해 린

Son formLLWWWLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

310 LP

%51,0

Kazanma oranı

235W · 226L461 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Ahri · Orta3100%7,41.383,4
Orianna · Orta20%7,21.174,8
LeBlanc · Destek2100%1,1956,8
Sylas · Orta250%7,7980,1
Ezreal · Orta2100%7,81.572,6
Galio · Orta10%6,5757,7
Aurora · Orta1100%91.302,2
Akali · Orta1100%6,91.553,9
Jayce · Orta10%6,71.371,2
Zoe · Orta1100%8,21.065
Neeko · Destek10%0,6778,9
Lee Sin · Orman10%6,7696
Xerath · Orta10%6,9615,3
Irelia · Orta1100%8,61.315,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 17:56:22 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 16:56:19 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 15:51:04 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 14:39:59 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 13:39:02 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 12:47:03 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 11:47:13 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 10:48:50 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 09:53:59 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 08:59:59 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 07:22:52 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 06:35:30 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 05:52:42 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 04:55:51 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 03:58:54 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 02:23:15 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 01:39:00 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 00:37:52 UTCMASTER I310235 / 226
19.10.2026 23:59:51 UTCMASTER I310235 / 226
19.10.2026 22:14:20 UTCMASTER I310235 / 226
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 301–320Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

242 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

0 / 9 / 6 KDA · 171 CS

%42,9 KP · 757,7 hasar/dk

26:15
Mağlubiyet

242 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

4 / 15 / 6 KDA · 172 CS

%45,5 KP · 861,9 hasar/dk

24:23
Galibiyet

242 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

11 / 7 / 7 KDA · 263 CS

%54,5 KP · 1.302,2 hasar/dk

29:13
Galibiyet

242 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Destek

9 / 11 / 22 KDA · 36 CS

%64,6 KP · 1.117,3 hasar/dk

27:35
Galibiyet

242 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

25 / 10 / 7 KDA · 259 CS

%69,6 KP · 1.553,9 hasar/dk

37:31
Mağlubiyet

242 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

11 / 14 / 3 KDA · 201 CS

%58,3 KP · 1.371,2 hasar/dk

29:53
Galibiyet

242 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Destek

3 / 15 / 13 KDA · 27 CS

%40,0 KP · 796,2 hasar/dk

30:11
Galibiyet

242 gün önce

Zoe champion portrait

Zoe · Orta

5 / 1 / 7 KDA · 125 CS

%50,0 KP · 1.065 hasar/dk

15:11
Galibiyet

242 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

13 / 5 / 13 KDA · 186 CS

%55,3 KP · 1.467,2 hasar/dk

25:53
Mağlubiyet

242 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

10 / 10 / 9 KDA · 205 CS

%55,9 KP · 1.487,7 hasar/dk

27:55
Mağlubiyet

243 gün önce

Neeko champion portrait

Neeko · Destek

5 / 6 / 19 KDA · 24 CS

%72,7 KP · 778,9 hasar/dk

37:35
Galibiyet

243 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

11 / 12 / 4 KDA · 193 CS

%51,7 KP · 1.124,2 hasar/dk

27:57
Galibiyet

243 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · Orta

7 / 10 / 10 KDA · 231 CS

%42,5 KP · 1.214,8 hasar/dk

30:47
Galibiyet

243 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · Orta

18 / 9 / 6 KDA · 258 CS

%63,2 KP · 1.930,4 hasar/dk

31:51
Mağlubiyet

243 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

5 / 7 / 1 KDA · 199 CS

%42,9 KP · 836 hasar/dk

23:33
Galibiyet

249 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

14 / 1 / 2 KDA · 135 CS

%61,5 KP · 1.358,8 hasar/dk

15:29
Galibiyet

249 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

14 / 11 / 8 KDA · 166 CS

%71,0 KP · 1.324,1 hasar/dk

26:06
Mağlubiyet

250 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

8 / 9 / 3 KDA · 187 CS

%61,1 KP · 696 hasar/dk

28:04
Mağlubiyet

250 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

3 / 6 / 1 KDA · 105 CS

%44,4 KP · 615,3 hasar/dk

15:16
Galibiyet

252 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Orta

14 / 13 / 3 KDA · 226 CS

%36,2 KP · 1.315,6 hasar/dk

26:11
Profile dön