Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 817
Calix profil simgesi

KR · Solo/Duo

Calix#해 린

Son formWLWWLLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

320 LP

%50,9

Kazanma oranı

236W · 228L464 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Orianna · Orta633,3%7,7823,5
LeBlanc · Orta2100%7,4992,2
Akali · Orta250%6,2923,2
Yone · Orta250%9810
Syndra · Orta20%7,61.069
Aurora · Orta10%6,61.233,3
Wukong · Orman10%5,6847,1
Jayce · Orta10%7,9908,9
Ryze · Orta10%9,5434,6
Qiyana · Orman10%7,1267,8
Lee Sin · Orman1100%6,11.021,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 10:49:53 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 09:54:07 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 08:28:03 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 07:38:44 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 06:53:22 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 05:58:19 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 04:55:06 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 03:50:11 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 02:46:46 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 01:47:05 UTCMASTER I320236 / 228
21.10.2026 00:46:07 UTCMASTER I320236 / 228
20.10.2026 23:35:44 UTCMASTER I320236 / 228
20.10.2026 22:50:31 UTCMASTER I320236 / 228
20.10.2026 21:53:38 UTCMASTER I320236 / 228
20.10.2026 20:45:57 UTCMASTER I320236 / 228
20.10.2026 19:53:08 UTCMASTER I300235 / 227
20.10.2026 18:56:33 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 17:56:22 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 16:56:19 UTCMASTER I310235 / 226
20.10.2026 15:51:04 UTCMASTER I310235 / 226
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 641–660Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

350 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

3 / 8 / 4 KDA · 151 CS

%24,1 KP · 782,4 hasar/dk

20:43
Mağlubiyet

350 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

8 / 9 / 10 KDA · 205 CS

%54,5 KP · 1.233,3 hasar/dk

30:56
Galibiyet

350 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

9 / 4 / 4 KDA · 174 CS

%43,3 KP · 905 hasar/dk

24:12
Galibiyet

350 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

8 / 3 / 15 KDA · 168 CS

%56,1 KP · 1.202 hasar/dk

22:28
Mağlubiyet

350 gün önce

Wukong champion portrait

Wukong · Orman

7 / 11 / 6 KDA · 184 CS

%43,3 KP · 847,1 hasar/dk

32:44
Mağlubiyet

350 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

10 / 13 / 2 KDA · 142 CS

%41,4 KP · 941,3 hasar/dk

27:32
Galibiyet

350 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

8 / 0 / 12 KDA · 213 CS

%71,4 KP · 1.226,4 hasar/dk

23:36
Mağlubiyet

351 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

3 / 12 / 4 KDA · 190 CS

%30,4 KP · 908,9 hasar/dk

24:06
Mağlubiyet

351 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

0 / 9 / 4 KDA · 222 CS

%19,0 KP · 548,5 hasar/dk

29:40
Galibiyet

351 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

3 / 5 / 4 KDA · 118 CS

%53,8 KP · 1.469,6 hasar/dk

14:39
Mağlubiyet

351 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

3 / 8 / 2 KDA · 119 CS

%55,6 KP · 639,3 hasar/dk

18:12
Mağlubiyet

351 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

0 / 5 / 0 KDA · 180 CS

%0,0 KP · 434,6 hasar/dk

19:01
Mağlubiyet

351 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

0 / 9 / 1 KDA · 146 CS

%11,1 KP · 475,5 hasar/dk

20:33
Galibiyet

352 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

6 / 7 / 11 KDA · 217 CS

%37,8 KP · 1.247,5 hasar/dk

24:05
Mağlubiyet

352 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

3 / 10 / 12 KDA · 266 CS

%65,2 KP · 1.021 hasar/dk

37:28
Mağlubiyet

352 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

0 / 2 / 5 KDA · 112 CS

%62,5 KP · 267,8 hasar/dk

15:51
Mağlubiyet

352 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

2 / 7 / 2 KDA · 196 CS

%23,5 KP · 372,5 hasar/dk

22:07
Mağlubiyet

352 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

6 / 9 / 10 KDA · 271 CS

%48,5 KP · 1.116,9 hasar/dk

33:47
Galibiyet

352 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

12 / 5 / 18 KDA · 195 CS

%66,7 KP · 1.021,7 hasar/dk

31:45
Mağlubiyet

352 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

2 / 5 / 0 KDA · 119 CS

%28,6 KP · 581,8 hasar/dk

15:13
Profile dön
Calix#해 린 — Maç Geçmişi | MacroDiff