Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 626
DK Nevid profil simgesi

KR · Solo/Duo

DK Nevid#동두천왕

Son formWWLLLLLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2451 LP

%53,3

Kazanma oranı

418W · 366L784 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Jayce · Üst425%7,31.216,5
Vayne · Üst333,3%6,6823,9
Olaf · Üst2100%7,31.070,4
Dr. Mundo · Üst2100%7,31.257,2
Renekton · Üst250%6,9515,3
Skarner · Destek1100%0,71.201,9
Gnar · Üst10%7,1863,6
Ambessa · Üst10%5,7436,8
Vladimir · ADC10%6,7634,1
Pantheon · Destek10%0,9610,3
Vladimir · Orta1100%8,81.768,5
Yorick · Üst10%8,5619,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 09:51:04 UTCCHALLENGER I2451418 / 366
20.10.2026 08:58:21 UTCCHALLENGER I2451418 / 366
20.10.2026 07:22:10 UTCCHALLENGER I2451418 / 366
20.10.2026 06:31:47 UTCCHALLENGER I2472418 / 365
20.10.2026 05:42:56 UTCCHALLENGER I2493418 / 364
20.10.2026 04:52:57 UTCCHALLENGER I2514418 / 363
20.10.2026 03:56:13 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
20.10.2026 02:21:24 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
20.10.2026 01:28:10 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
20.10.2026 00:36:25 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 23:54:41 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 22:59:52 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 21:17:58 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 20:23:17 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 19:25:05 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 18:28:40 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 17:41:48 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 16:50:50 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 15:02:44 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
19.10.2026 13:38:28 UTCCHALLENGER I2495417 / 363
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 241–260Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

88 gün önce

Skarner champion portrait

Skarner · Destek

11 / 9 / 13 KDA · 19 CS

%57,1 KP · 1.201,9 hasar/dk

25:37
Galibiyet

88 gün önce

Olaf champion portrait

Olaf · Üst

11 / 8 / 10 KDA · 225 CS

%58,3 KP · 1.112,3 hasar/dk

31:14
Mağlubiyet

88 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

12 / 11 / 4 KDA · 292 CS

%50,0 KP · 1.216,6 hasar/dk

34:10
Mağlubiyet

88 gün önce

Gnar champion portrait

Gnar · Üst

6 / 7 / 1 KDA · 174 CS

%43,8 KP · 863,6 hasar/dk

24:27
Mağlubiyet

88 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · Üst

4 / 9 / 2 KDA · 142 CS

%35,3 KP · 640 hasar/dk

22:36
Mağlubiyet

88 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Üst

1 / 3 / 0 KDA · 87 CS

%50,0 KP · 436,8 hasar/dk

15:13
Mağlubiyet

89 gün önce

Vladimir champion portrait

Vladimir · ADC

1 / 4 / 3 KDA · 143 CS

%21,1 KP · 634,1 hasar/dk

21:13
Galibiyet

89 gün önce

Dr. Mundo champion portrait

Dr. Mundo · Üst

6 / 8 / 13 KDA · 192 CS

%44,2 KP · 1.341,7 hasar/dk

32:13
Mağlubiyet

89 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

3 / 13 / 8 KDA · 178 CS

%31,4 KP · 748,9 hasar/dk

26:42
Galibiyet

89 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · Üst

6 / 4 / 2 KDA · 202 CS

%36,4 KP · 746 hasar/dk

29:58
Mağlubiyet

89 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Destek

0 / 12 / 7 KDA · 20 CS

%77,8 KP · 610,3 hasar/dk

21:44
Galibiyet

89 gün önce

Dr. Mundo champion portrait

Dr. Mundo · Üst

2 / 7 / 13 KDA · 265 CS

%51,7 KP · 1.172,6 hasar/dk

31:14
Galibiyet

89 gün önce

Vladimir champion portrait

Vladimir · Orta

17 / 4 / 9 KDA · 273 CS

%57,8 KP · 1.768,5 hasar/dk

30:57
Galibiyet

89 gün önce

Renekton champion portrait

Renekton · Üst

3 / 6 / 4 KDA · 172 CS

%38,9 KP · 541,7 hasar/dk

20:43
Galibiyet

90 gün önce

Olaf champion portrait

Olaf · Üst

10 / 7 / 10 KDA · 244 CS

%58,8 KP · 1.028,6 hasar/dk

33:30
Mağlubiyet

90 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · Üst

8 / 12 / 13 KDA · 259 CS

%37,5 KP · 1.085,6 hasar/dk

38:49
Mağlubiyet

90 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

9 / 6 / 2 KDA · 198 CS

%44,0 KP · 1.452,8 hasar/dk

27:11
Mağlubiyet

90 gün önce

Renekton champion portrait

Renekton · Üst

2 / 10 / 7 KDA · 165 CS

%37,5 KP · 488,9 hasar/dk

30:27
Mağlubiyet

90 gün önce

Yorick champion portrait

Yorick · Üst

0 / 3 / 2 KDA · 129 CS

%40,0 KP · 619,1 hasar/dk

15:15
Galibiyet

91 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

10 / 9 / 14 KDA · 211 CS

%47,1 KP · 1.447,8 hasar/dk

31:00
Profile dön
DK Nevid#동두천왕 — Maç Geçmişi | MacroDiff