Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 836
DNS Quantum profil simgesi

KR · Solo/Duo

DNS Quantum#KR 1

Son formWLWWWLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2532 LP

%51,8

Kazanma oranı

746W · 693L1.439 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Nautilus · Destek580%1364,4
Pyke · Destek250%1,1419,9
Lulu · Destek2100%1,1394
Rell · Destek20%1,2363,3
Camille · Destek1100%1,3496,3
Jhin · ADC10%9547,2
Sion · Üst10%9,3362,5
Karma · Destek10%1,4325,9
Renata Glasc · Destek10%1,1367,6
Rakan · Destek1100%1,2241,2
Alistar · Destek10%0,6324,2
Nasus · Üst1100%7,1300,3
Bard · Destek10%1,1325,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 09:25:29 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 08:32:46 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 07:40:52 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 06:51:07 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 05:59:39 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 04:20:47 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 03:37:14 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 02:48:19 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 01:24:39 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 00:34:48 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 23:39:05 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 22:58:42 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 21:59:36 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 20:15:32 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 19:22:07 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 17:38:21 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 16:51:38 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 15:10:11 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 14:31:14 UTCCHALLENGER I2477744 / 693
19.10.2026 05:43:57 UTCCHALLENGER I2477744 / 693
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 301–320Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

58 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

5 / 9 / 11 KDA · 31 CS

%55,2 KP · 496,3 hasar/dk

24:22
Mağlubiyet

58 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

4 / 7 / 10 KDA · 29 CS

%50,0 KP · 328,2 hasar/dk

25:53
Galibiyet

58 gün önce

Lulu champion portrait

Lulu · Destek

2 / 6 / 17 KDA · 22 CS

%50,0 KP · 313,1 hasar/dk

20:14
Galibiyet

58 gün önce

Lulu champion portrait

Lulu · Destek

3 / 0 / 14 KDA · 21 CS

%60,7 KP · 474,9 hasar/dk

18:37
Galibiyet

58 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

6 / 5 / 12 KDA · 22 CS

%69,2 KP · 511,6 hasar/dk

21:07
Mağlubiyet

58 gün önce

Jhin champion portrait

Jhin · ADC

4 / 4 / 5 KDA · 276 CS

%40,9 KP · 547,2 hasar/dk

30:45
Mağlubiyet

58 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

0 / 1 / 0 KDA · 149 CS

%0,0 KP · 362,5 hasar/dk

16:02
Mağlubiyet

59 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Destek

0 / 4 / 6 KDA · 29 CS

%75,0 KP · 325,9 hasar/dk

20:44
Mağlubiyet

59 gün önce

Renata Glasc champion portrait

Renata Glasc · Destek

2 / 7 / 18 KDA · 32 CS

%80,0 KP · 367,6 hasar/dk

28:46
Galibiyet

59 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

3 / 3 / 12 KDA · 13 CS

%42,9 KP · 457,3 hasar/dk

15:10
Galibiyet

59 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

2 / 7 / 16 KDA · 29 CS

%62,1 KP · 241,2 hasar/dk

25:04
Mağlubiyet

59 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

2 / 12 / 13 KDA · 30 CS

%60,0 KP · 274,4 hasar/dk

35:35
Galibiyet

59 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

4 / 0 / 10 KDA · 15 CS

%56,0 KP · 344,9 hasar/dk

14:31
Mağlubiyet

59 gün önce

Alistar champion portrait

Alistar · Destek

2 / 7 / 7 KDA · 13 CS

%60,0 KP · 324,2 hasar/dk

22:11
Mağlubiyet

59 gün önce

Rell champion portrait

Rell · Destek

3 / 8 / 7 KDA · 33 CS

%83,3 KP · 292,3 hasar/dk

24:41
Galibiyet

59 gün önce

Nasus champion portrait

Nasus · Üst

2 / 3 / 2 KDA · 112 CS

%19,0 KP · 300,3 hasar/dk

15:46
Galibiyet

59 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

4 / 7 / 19 KDA · 23 CS

%63,9 KP · 431,6 hasar/dk

27:01
Mağlubiyet

59 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

1 / 7 / 19 KDA · 31 CS

%74,1 KP · 325,9 hasar/dk

27:56
Galibiyet

59 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

1 / 5 / 16 KDA · 46 CS

%58,6 KP · 313,9 hasar/dk

28:15
Mağlubiyet

59 gün önce

Rell champion portrait

Rell · Destek

0 / 5 / 25 KDA · 30 CS

%89,3 KP · 434,3 hasar/dk

29:21
Profile dön