Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 836
DNS Quantum profil simgesi

KR · Solo/Duo

DNS Quantum#KR 1

Son formLWWLLLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2532 LP

%51,8

Kazanma oranı

746W · 693L1.439 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 19 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Shen · Destek475%0,9448,3
Camille · Destek425%1,1682,3
Nautilus · Destek250%1,1450,3
Bard · Destek20%0,9276
Poppy · Destek250%1675,7
Rell · Destek10%1318
Karma · Destek1100%0,8484,3
Leona · Destek10%1,2370,8
Skarner · Destek10%0,7894,8
Pyke · Destek10%0,5366

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 16:34:58 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 15:48:06 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 14:58:43 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 13:47:40 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 12:59:40 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 11:56:12 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 10:49:27 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 09:56:19 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 08:32:46 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 07:40:52 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 06:51:07 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 05:59:39 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 04:20:47 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 03:37:14 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 02:48:19 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 01:24:39 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
20.10.2026 00:34:48 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 23:39:05 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 22:58:42 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
19.10.2026 21:59:36 UTCCHALLENGER I2532746 / 693
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 461–480Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

75 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

2 / 4 / 7 KDA · 23 CS

%45,0 KP · 366,5 hasar/dk

21:24
Galibiyet

75 gün önce

Shen champion portrait

Shen · Destek

2 / 4 / 9 KDA · 19 CS

%44,0 KP · 377,2 hasar/dk

15:35
Galibiyet

76 gün önce

Shen champion portrait

Shen · Destek

4 / 5 / 14 KDA · 17 CS

%64,3 KP · 414 hasar/dk

20:17
Mağlubiyet

78 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

3 / 7 / 5 KDA · 18 CS

%47,1 KP · 429,8 hasar/dk

22:43
Mağlubiyet

78 gün önce

Rell champion portrait

Rell · Destek

1 / 5 / 14 KDA · 29 CS

%78,9 KP · 318 hasar/dk

27:59
Mağlubiyet

78 gün önce

Shen champion portrait

Shen · Destek

2 / 12 / 15 KDA · 19 CS

%68,0 KP · 421 hasar/dk

27:18
Galibiyet

78 gün önce

Shen champion portrait

Shen · Destek

1 / 6 / 20 KDA · 22 CS

%67,7 KP · 580,8 hasar/dk

29:01
Mağlubiyet

78 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

0 / 5 / 4 KDA · 16 CS

%40,0 KP · 238,6 hasar/dk

15:15
Mağlubiyet

78 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

5 / 16 / 19 KDA · 47 CS

%50,0 KP · 981,7 hasar/dk

36:00
Galibiyet

79 gün önce

Karma champion portrait

Karma · Destek

3 / 7 / 27 KDA · 23 CS

%73,2 KP · 484,3 hasar/dk

30:40
Galibiyet

79 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Destek

4 / 0 / 11 KDA · 16 CS

%55,6 KP · 534,1 hasar/dk

15:33
Mağlubiyet

79 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

6 / 11 / 15 KDA · 24 CS

%58,3 KP · 660,7 hasar/dk

28:36
Mağlubiyet

79 gün önce

Leona champion portrait

Leona · Destek

0 / 4 / 6 KDA · 19 CS

%46,2 KP · 370,8 hasar/dk

15:32
Mağlubiyet

79 gün önce

Skarner champion portrait

Skarner · Destek

6 / 5 / 10 KDA · 17 CS

%80,0 KP · 894,8 hasar/dk

23:14
Mağlubiyet

79 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

4 / 7 / 12 KDA · 36 CS

%57,1 KP · 701,6 hasar/dk

27:56
Galibiyet

80 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

3 / 6 / 17 KDA · 21 CS

%55,6 KP · 690,6 hasar/dk

18:48
Mağlubiyet

80 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

1 / 3 / 4 KDA · 8 CS

%62,5 KP · 366 hasar/dk

15:57
Mağlubiyet

80 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

0 / 3 / 7 KDA · 10 CS

%100,0 KP · 313,4 hasar/dk

15:11
Galibiyet

80 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

1 / 6 / 27 KDA · 20 CS

%52,8 KP · 615,9 hasar/dk

25:50
Profile dön