Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 791
Daemi profil simgesi

KR · Solo/Duo

Daemi#Arneb

Son formWWLLLLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2469 LP

%54,1

Kazanma oranı

362W · 307L669 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Cassiopeia · Orta757,1%8,1829,7
Orianna · Orta20%7585,6
Leona · Destek250%1,2252,6
Syndra · Orta2100%8,9953,8
Viktor · Orta1100%8,9936,9
Neeko · Destek1100%0,9444,5
Cassiopeia · ADC10%8,11.275,4
Akali · Üst10%6,4761,1
K'Sante · Üst1100%9,4380
LeBlanc · Orta10%7,1755,6
Viktor · ADC10%8,61.428

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
19.10.2026 22:05:26 UTCCHALLENGER I2469362 / 307
19.10.2026 21:24:29 UTCCHALLENGER I2450361 / 307
19.10.2026 20:22:37 UTCCHALLENGER I2471361 / 306
19.10.2026 19:24:11 UTCCHALLENGER I2471361 / 306
19.10.2026 18:58:18 UTCCHALLENGER I2452360 / 306
19.10.2026 17:41:13 UTCCHALLENGER I2433359 / 306
19.10.2026 16:51:14 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
19.10.2026 15:11:46 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
19.10.2026 13:44:31 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
19.10.2026 10:24:36 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
19.10.2026 09:30:16 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
19.10.2026 06:39:02 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
19.10.2026 01:13:42 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
19.10.2026 00:56:56 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
18.10.2026 21:25:56 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
18.10.2026 20:33:26 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
18.10.2026 18:46:31 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
18.10.2026 14:43:43 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
18.10.2026 10:13:36 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
18.10.2026 09:35:41 UTCCHALLENGER I2455359 / 305
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 41–60Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

41 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

5 / 0 / 4 KDA · 136 CS

%45,0 KP · 936,9 hasar/dk

15:13
Galibiyet

41 gün önce

Neeko champion portrait

Neeko · Destek

2 / 4 / 9 KDA · 23 CS

%39,3 KP · 444,5 hasar/dk

24:50
Mağlubiyet

45 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

6 / 5 / 5 KDA · 192 CS

%50,0 KP · 728,6 hasar/dk

24:53
Mağlubiyet

45 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

2 / 8 / 11 KDA · 194 CS

%44,8 KP · 451,1 hasar/dk

28:58
Mağlubiyet

45 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

4 / 6 / 1 KDA · 93 CS

%50,0 KP · 569,4 hasar/dk

15:25
Mağlubiyet

45 gün önce

Leona champion portrait

Leona · Destek

0 / 4 / 2 KDA · 27 CS

%28,6 KP · 228,4 hasar/dk

15:41
Mağlubiyet

45 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · ADC

11 / 7 / 7 KDA · 249 CS

%72,0 KP · 1.275,4 hasar/dk

30:50
Mağlubiyet

53 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Üst

4 / 6 / 4 KDA · 190 CS

%25,8 KP · 761,1 hasar/dk

29:29
Galibiyet

53 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

7 / 0 / 7 KDA · 237 CS

%66,7 KP · 699,3 hasar/dk

25:04
Galibiyet

53 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

3 / 0 / 5 KDA · 172 CS

%22,2 KP · 380 hasar/dk

18:23
Galibiyet

53 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

5 / 1 / 4 KDA · 165 CS

%45,0 KP · 843,7 hasar/dk

18:42
Galibiyet

53 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

13 / 5 / 7 KDA · 245 CS

%54,1 KP · 1.208,3 hasar/dk

29:33
Mağlubiyet

53 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

10 / 8 / 2 KDA · 287 CS

%38,7 KP · 755,6 hasar/dk

40:42
Mağlubiyet

53 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · ADC

10 / 5 / 16 KDA · 281 CS

%89,7 KP · 1.428 hasar/dk

32:42
Galibiyet

53 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

8 / 1 / 3 KDA · 197 CS

%50,0 KP · 1.044,6 hasar/dk

20:45
Galibiyet

55 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

7 / 3 / 9 KDA · 236 CS

%50,0 KP · 1.017,8 hasar/dk

27:21
Galibiyet

55 gün önce

Leona champion portrait

Leona · Destek

1 / 7 / 18 KDA · 16 CS

%59,4 KP · 276,9 hasar/dk

27:39
Mağlubiyet

58 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

2 / 5 / 4 KDA · 260 CS

%22,2 KP · 454 hasar/dk

28:57
Mağlubiyet

58 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

2 / 9 / 11 KDA · 162 CS

%50,0 KP · 720 hasar/dk

22:18
Galibiyet

58 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

8 / 5 / 13 KDA · 214 CS

%60,0 KP · 1.149,7 hasar/dk

30:38
Profile dön