Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 792
Daemi profil simgesi

KR · Solo/Duo

Daemi#Arneb

Son formWWWWLWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2514 LP

%54,2

Kazanma oranı

368W · 311L679 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
LeBlanc · Orta540%7,4719,5
Ryze · Orta366,7%8,9888,3
Aurora · Üst250%7,8895,2
Yone · Orta20%8,9737,5
Orianna · Orta250%9,6822,1
Leona · Destek1100%0,6229
K'Sante · Üst10%8,7684,8
Ezreal · ADC10%8,3623,8
Syndra · Orta1100%8,4589,1
Akali · Üst1100%8,71.038,4
Galio · Orta10%6,4601,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 10:34:32 UTCCHALLENGER I2514368 / 311
21.10.2026 09:52:52 UTCCHALLENGER I2495367 / 311
21.10.2026 08:25:48 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
21.10.2026 07:42:30 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
21.10.2026 06:51:38 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
21.10.2026 05:59:35 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
21.10.2026 04:59:35 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
21.10.2026 03:24:50 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
21.10.2026 02:22:36 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
21.10.2026 01:51:21 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
21.10.2026 00:42:29 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
20.10.2026 23:35:58 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
20.10.2026 22:25:46 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
20.10.2026 21:32:54 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
20.10.2026 20:59:52 UTCCHALLENGER I2498366 / 310
20.10.2026 19:46:38 UTCCHALLENGER I2479365 / 310
20.10.2026 18:44:06 UTCCHALLENGER I2460364 / 310
20.10.2026 17:54:44 UTCCHALLENGER I2504364 / 308
20.10.2026 16:32:33 UTCCHALLENGER I2504364 / 308
20.10.2026 15:22:14 UTCCHALLENGER I2504364 / 308
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 581–600Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

277 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Üst

7 / 5 / 5 KDA · 228 CS

%32,4 KP · 980,1 hasar/dk

31:15
Galibiyet

277 gün önce

Leona champion portrait

Leona · Destek

0 / 7 / 13 KDA · 17 CS

%38,2 KP · 229 hasar/dk

26:25
Galibiyet

277 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

4 / 2 / 15 KDA · 251 CS

%57,6 KP · 694,6 hasar/dk

27:53
Galibiyet

277 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

9 / 6 / 7 KDA · 240 CS

%44,4 KP · 950,4 hasar/dk

26:34
Mağlubiyet

278 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

2 / 10 / 2 KDA · 261 CS

%26,7 KP · 665,9 hasar/dk

32:26
Galibiyet

278 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

5 / 1 / 4 KDA · 169 CS

%56,3 KP · 864,8 hasar/dk

15:33
Mağlubiyet

278 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Üst

3 / 5 / 2 KDA · 258 CS

%27,8 KP · 810,3 hasar/dk

31:28
Mağlubiyet

278 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

6 / 5 / 7 KDA · 208 CS

%65,0 KP · 1.019,8 hasar/dk

24:07
Mağlubiyet

278 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

9 / 3 / 8 KDA · 238 CS

%56,7 KP · 965,5 hasar/dk

32:17
Galibiyet

278 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

4 / 3 / 6 KDA · 163 CS

%33,3 KP · 602,2 hasar/dk

23:34
Mağlubiyet

278 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

7 / 4 / 10 KDA · 244 CS

%42,5 KP · 769,6 hasar/dk

33:58
Mağlubiyet

278 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

0 / 1 / 1 KDA · 141 CS

%16,7 KP · 684,8 hasar/dk

16:07
Mağlubiyet

278 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

1 / 7 / 5 KDA · 223 CS

%31,6 KP · 809,1 hasar/dk

23:04
Galibiyet

278 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

4 / 1 / 1 KDA · 126 CS

%21,7 KP · 822,4 hasar/dk

15:16
Mağlubiyet

278 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

2 / 5 / 7 KDA · 245 CS

%42,9 KP · 623,8 hasar/dk

29:30
Mağlubiyet

278 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

1 / 3 / 1 KDA · 109 CS

%33,3 KP · 437,8 hasar/dk

15:12
Galibiyet

278 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

4 / 5 / 9 KDA · 273 CS

%46,4 KP · 589,1 hasar/dk

32:36
Mağlubiyet

278 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

3 / 4 / 12 KDA · 288 CS

%57,7 KP · 779,3 hasar/dk

34:55
Galibiyet

278 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Üst

12 / 0 / 6 KDA · 229 CS

%41,9 KP · 1.038,4 hasar/dk

26:27
Mağlubiyet

278 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

0 / 10 / 18 KDA · 215 CS

%48,6 KP · 601,9 hasar/dk

33:45
Profile dön