Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 87
EST Bwipo profil simgesi

BR · Solo/Duo

EST Bwipo#1810

Son formWLWWWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

BR

Solo/Duo

Challenger I

3461 LP

%59,1

Kazanma oranı

333W · 230L563 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Ornn · Üst366,7%8,5709,6
Poppy · Destek250%0,9516,7
Viktor · ADC1100%7,7891,6
Camille · Üst1100%6,1891,2
Brand · Destek1100%2,4503,1
Anivia · Üst1100%7,8644,6
Nasus · Üst1100%7,21.237,5
Rumble · Üst10%7,1803
Sylas · Üst1100%8,41.465,7
K'Sante · Üst1100%8,3634,2
Yorick · Üst10%9,3594,5
Volibear · Üst1100%8,1963,1
Jayce · Üst1100%8,81.805,9
Tahm Kench · Üst1100%7,7313
Ryze · Orta1100%7,21.118,7
Sylas · Orta10%8,2873,2
Hwei · Destek1100%2,1901,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 05:40:09 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
20.10.2026 04:55:17 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
20.10.2026 03:58:43 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
20.10.2026 02:35:57 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
20.10.2026 01:42:50 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
20.10.2026 00:48:28 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 23:57:22 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 22:42:25 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 21:19:18 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 20:26:39 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 19:25:29 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 18:29:57 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 17:41:43 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 16:52:39 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 15:11:47 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 14:58:08 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 13:22:35 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 09:55:02 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 08:40:15 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
19.10.2026 06:00:07 UTCCHALLENGER I3461333 / 230
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 221–240Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

55 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · ADC

4 / 4 / 6 KDA · 120 CS

%66,7 KP · 891,6 hasar/dk

15:33
Mağlubiyet

55 gün önce

Ornn champion portrait

Ornn · Üst

0 / 0 / 0 KDA · 151 CS

%0,0 KP · 584 hasar/dk

15:47
Galibiyet

56 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Üst

3 / 8 / 14 KDA · 155 CS

%41,5 KP · 891,2 hasar/dk

25:16
Galibiyet

56 gün önce

Brand champion portrait

Brand · Destek

5 / 2 / 9 KDA · 47 CS

%40,0 KP · 503,1 hasar/dk

19:15
Galibiyet

56 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Üst

5 / 6 / 11 KDA · 209 CS

%39,0 KP · 644,6 hasar/dk

26:54
Galibiyet

56 gün önce

Nasus champion portrait

Nasus · Üst

6 / 5 / 17 KDA · 222 CS

%59,0 KP · 1.237,5 hasar/dk

30:48
Galibiyet

56 gün önce

Ornn champion portrait

Ornn · Üst

5 / 8 / 10 KDA · 194 CS

%42,9 KP · 736,5 hasar/dk

28:21
Mağlubiyet

56 gün önce

Rumble champion portrait

Rumble · Üst

4 / 8 / 5 KDA · 142 CS

%37,5 KP · 803 hasar/dk

19:54
Galibiyet

56 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

4 / 3 / 13 KDA · 24 CS

%42,5 KP · 521,7 hasar/dk

25:46
Galibiyet

57 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Üst

9 / 2 / 16 KDA · 203 CS

%69,4 KP · 1.465,7 hasar/dk

24:17
Galibiyet

57 gün önce

K'Sante champion portrait

K'Sante · Üst

1 / 1 / 6 KDA · 126 CS

%25,9 KP · 634,2 hasar/dk

15:12
Mağlubiyet

57 gün önce

Yorick champion portrait

Yorick · Üst

3 / 9 / 4 KDA · 280 CS

%25,0 KP · 594,5 hasar/dk

30:03
Mağlubiyet

57 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · Destek

0 / 12 / 26 KDA · 34 CS

%68,4 KP · 511,6 hasar/dk

36:43
Galibiyet

58 gün önce

Volibear champion portrait

Volibear · Üst

5 / 16 / 10 KDA · 377 CS

%28,8 KP · 963,1 hasar/dk

46:45
Galibiyet

58 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

19 / 7 / 3 KDA · 243 CS

%56,4 KP · 1.805,9 hasar/dk

27:36
Galibiyet

59 gün önce

Tahm Kench champion portrait

Tahm Kench · Üst

0 / 4 / 4 KDA · 244 CS

%15,4 KP · 313 hasar/dk

31:50
Galibiyet

59 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

13 / 11 / 9 KDA · 257 CS

%45,8 KP · 1.118,7 hasar/dk

35:49
Mağlubiyet

59 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

2 / 3 / 3 KDA · 229 CS

%23,8 KP · 873,2 hasar/dk

28:03
Galibiyet

59 gün önce

Ornn champion portrait

Ornn · Üst

7 / 2 / 7 KDA · 205 CS

%50,0 KP · 808,4 hasar/dk

22:31
Galibiyet

59 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Destek

5 / 9 / 19 KDA · 69 CS

%57,1 KP · 901,9 hasar/dk

32:35
Profile dön