Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 633
G A K A profil simgesi

KR · Solo/Duo

G A K A#1114

Son formLWLLWWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

1009 LP

%52,5

Kazanma oranı

235W · 213L448 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Lee Sin · Orman450%6,3618,9
Wukong · Orman333,3%7,1495,4
Lillia · Orman250%8,8876
Jarvan IV · Orman250%7,5504,3
Syndra · Orta250%8,7981,7
Vi · Orman250%7,6589,8
Nidalee · Orman10%6,6383,6
Caitlyn · ADC10%7,9756
Viego · Orman10%7,1884,9
Maokai · Orman1100%6,9719,9
Jinx · ADC1100%10,8941,9

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 00:34:15 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 23:44:14 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 22:59:31 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 21:11:56 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 20:21:01 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 19:24:32 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 18:27:47 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 17:41:33 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 16:52:06 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 15:59:23 UTCMASTER I1009235 / 213
19.10.2026 14:14:53 UTCMASTER I902219 / 202
16.10.2026 23:15:05 UTCMASTER I902219 / 202
16.10.2026 19:58:53 UTCMASTER I734205 / 197
15.10.2026 04:26:32 UTCMASTER I734205 / 197
13.10.2026 07:34:30 UTCMASTER I717202 / 194
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 141–160Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

17 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

5 / 5 / 2 KDA · 108 CS

%43,8 KP · 508,3 hasar/dk

19:49
Galibiyet

17 gün önce

Lillia champion portrait

Lillia · Orman

12 / 2 / 13 KDA · 241 CS

%61,0 KP · 1.311,7 hasar/dk

23:45
Mağlubiyet

17 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

2 / 7 / 1 KDA · 147 CS

%20,0 KP · 383,6 hasar/dk

22:25
Mağlubiyet

17 gün önce

Wukong champion portrait

Wukong · Orman

8 / 4 / 5 KDA · 112 CS

%76,5 KP · 693,5 hasar/dk

15:27
Galibiyet

17 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

9 / 3 / 6 KDA · 204 CS

%55,6 KP · 628,4 hasar/dk

23:16
Galibiyet

17 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

16 / 7 / 13 KDA · 253 CS

%63,0 KP · 969,2 hasar/dk

42:47
Mağlubiyet

17 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

0 / 11 / 3 KDA · 188 CS

%11,5 KP · 325 hasar/dk

28:50
Mağlubiyet

17 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

5 / 9 / 1 KDA · 111 CS

%37,5 KP · 369,5 hasar/dk

22:23
Galibiyet

17 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

9 / 5 / 6 KDA · 221 CS

%36,6 KP · 1.127,9 hasar/dk

25:34
Mağlubiyet

17 gün önce

Lillia champion portrait

Lillia · Orman

2 / 7 / 8 KDA · 168 CS

%41,7 KP · 440,2 hasar/dk

22:39
Mağlubiyet

17 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

7 / 15 / 5 KDA · 276 CS

%25,5 KP · 756 hasar/dk

34:49
Galibiyet

17 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

10 / 3 / 17 KDA · 210 CS

%65,9 KP · 683,6 hasar/dk

25:08
Mağlubiyet

17 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

10 / 6 / 5 KDA · 190 CS

%55,6 KP · 884,9 hasar/dk

26:50
Mağlubiyet

17 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

4 / 7 / 3 KDA · 231 CS

%43,8 KP · 835,4 hasar/dk

26:19
Mağlubiyet

17 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

3 / 5 / 6 KDA · 181 CS

%64,3 KP · 414,3 hasar/dk

26:28
Galibiyet

17 gün önce

Maokai champion portrait

Maokai · Orman

2 / 7 / 17 KDA · 168 CS

%52,8 KP · 719,9 hasar/dk

24:17
Galibiyet

17 gün önce

Wukong champion portrait

Wukong · Orman

6 / 0 / 11 KDA · 144 CS

%60,7 KP · 477,1 hasar/dk

18:46
Galibiyet

17 gün önce

Jinx champion portrait

Jinx · ADC

8 / 2 / 11 KDA · 312 CS

%65,5 KP · 941,9 hasar/dk

28:59
Mağlubiyet

18 gün önce

Wukong champion portrait

Wukong · Orman

4 / 7 / 2 KDA · 172 CS

%37,5 KP · 315,6 hasar/dk

26:47
Galibiyet

18 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

6 / 1 / 10 KDA · 163 CS

%48,5 KP · 765,2 hasar/dk

19:35
Profile dön