Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 633
G A K A profil simgesi

KR · Solo/Duo

G A K A#1114

Son formLWLLLWLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

1029 LP

%52,6

Kazanma oranı

236W · 213L449 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Vi · Orman714,3%6,4528,2
Zyra · Orman2100%8,1825,5
Sejuani · Orman250%6,8613,3
Varus · ADC1100%036
Lillia · Orman10%7,71.388,2
Smolder · ADC10%7,91.124,7
Viego · Orman1100%9,2747
Xin Zhao · Orman10%6,7699,4
Kai'Sa · ADC1100%81.179,5
Darius · Orman10%6,2444,3
Tristana · ADC10%6,7387,9
Lee Sin · Orman1100%5,7633

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 10:32:18 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 09:52:26 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 08:59:31 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 07:36:26 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 06:51:39 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 05:55:52 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 04:59:30 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 03:17:22 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 02:22:01 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 01:31:33 UTCMASTER I1029236 / 213
21.10.2026 00:26:21 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 23:24:36 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 22:25:26 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 21:32:20 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 20:26:25 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 19:36:22 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 18:25:59 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 17:17:23 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 16:28:10 UTCMASTER I1029236 / 213
20.10.2026 15:21:40 UTCMASTER I1029236 / 213
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 761–780Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

578 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

3 / 11 / 13 KDA · 153 CS

%50,0 KP · 470,8 hasar/dk

27:46
Galibiyet

578 gün önce

Zyra champion portrait

Zyra · Orman

5 / 5 / 10 KDA · 261 CS

%39,5 KP · 949,7 hasar/dk

32:03
Mağlubiyet

578 gün önce

Sejuani champion portrait

Sejuani · Orman

8 / 6 / 3 KDA · 157 CS

%45,8 KP · 509,7 hasar/dk

25:08
Mağlubiyet

578 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

0 / 2 / 5 KDA · 127 CS

%71,4 KP · 398 hasar/dk

18:45
Mağlubiyet

578 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

8 / 6 / 7 KDA · 231 CS

%45,5 KP · 692,5 hasar/dk

33:15
Galibiyet

578 gün önce

Varus champion portrait

Varus · ADC

0 / 0 / 0 KDA · 0 CS

%0,0 KP · 36 hasar/dk

1:45
Mağlubiyet

578 gün önce

Lillia champion portrait

Lillia · Orman

18 / 7 / 14 KDA · 317 CS

%62,7 KP · 1.388,2 hasar/dk

41:08
Mağlubiyet

579 gün önce

Smolder champion portrait

Smolder · ADC

5 / 5 / 5 KDA · 241 CS

%71,4 KP · 1.124,7 hasar/dk

30:31
Galibiyet

579 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

10 / 2 / 5 KDA · 214 CS

%38,5 KP · 747 hasar/dk

23:23
Galibiyet

581 gün önce

Zyra champion portrait

Zyra · Orman

5 / 3 / 13 KDA · 239 CS

%58,1 KP · 701,3 hasar/dk

29:59
Mağlubiyet

581 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

8 / 9 / 10 KDA · 220 CS

%72,0 KP · 699,4 hasar/dk

32:36
Galibiyet

581 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

7 / 2 / 11 KDA · 232 CS

%60,0 KP · 583,1 hasar/dk

30:50
Galibiyet

581 gün önce

Kai'Sa champion portrait

Kai'Sa · ADC

16 / 6 / 6 KDA · 236 CS

%57,9 KP · 1.179,5 hasar/dk

29:40
Mağlubiyet

581 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

5 / 8 / 6 KDA · 166 CS

%73,3 KP · 598,2 hasar/dk

25:32
Galibiyet

581 gün önce

Sejuani champion portrait

Sejuani · Orman

4 / 1 / 13 KDA · 181 CS

%70,8 KP · 716,8 hasar/dk

24:44
Mağlubiyet

581 gün önce

Darius champion portrait

Darius · Orman

4 / 12 / 7 KDA · 209 CS

%39,3 KP · 444,3 hasar/dk

33:40
Mağlubiyet

581 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

4 / 10 / 7 KDA · 164 CS

%47,8 KP · 666,6 hasar/dk

29:08
Mağlubiyet

581 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · ADC

4 / 7 / 2 KDA · 164 CS

%30,0 KP · 387,9 hasar/dk

24:32
Mağlubiyet

581 gün önce

Vi champion portrait

Vi · Orman

1 / 5 / 5 KDA · 154 CS

%85,7 KP · 288 hasar/dk

25:00
Galibiyet

581 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

8 / 3 / 12 KDA · 135 CS

%64,5 KP · 633 hasar/dk

23:47
Profile dön