Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.122
GEENA profil simgesi

BR · Solo/Duo

GEENA#66666

Son formLLLWWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

BR

Solo/Duo

Challenger I

3283 LP

%52,9

Kazanma oranı

908W · 809L1.717 Maçlar

Dereceli Esnek

Emerald I

75 LP

%80,0

Kazanma oranı

12W · 3L15 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Seraphine · ADC4100%7726,5
Ahri · ADC366,7%7,5686
Syndra · ADC3100%7,31.212,2
Lux · ADC20%3488,6
Syndra · Orta250%6,61.009,2
Vayne · Üst10%7,2616,8
Janna · Destek10%0,9172,3
Kayle · Üst1100%9774,8
Lux · Orta10%6,6733,9
Ahri · Orta10%6,5897,2
Katarina · Orta10%6,51.385,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 10:08:29 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 09:27:02 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 08:34:10 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 07:42:05 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 06:53:02 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 05:59:35 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 04:55:36 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 03:59:35 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 02:43:32 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 01:44:51 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
21.10.2026 00:54:16 UTCCHALLENGER I3283908 / 809
20.10.2026 23:28:50 UTCCHALLENGER I3229906 / 809
20.10.2026 22:52:38 UTCCHALLENGER I3229906 / 809
20.10.2026 21:55:25 UTCCHALLENGER I3229906 / 809
20.10.2026 20:49:53 UTCCHALLENGER I3229906 / 809
20.10.2026 19:59:27 UTCCHALLENGER I3229906 / 809
20.10.2026 18:59:09 UTCCHALLENGER I3229906 / 809
20.10.2026 17:58:54 UTCCHALLENGER I3229906 / 809
20.10.2026 16:57:03 UTCCHALLENGER I3229906 / 809
20.10.2026 15:51:00 UTCCHALLENGER I3295906 / 807
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 701–720Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

100 gün önce

Lux champion portrait

Lux · ADC

9 / 10 / 11 KDA · 154 CS

%58,8 KP · 977,1 hasar/dk

26:11
Mağlubiyet

100 gün önce

Lux champion portrait

Lux · ADC

0 / 0 / 0 KDA · 0 CS

%0,0 KP · 0 hasar/dk

1:23
Mağlubiyet

100 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · ADC

3 / 6 / 4 KDA · 206 CS

%38,9 KP · 372,8 hasar/dk

27:30
Galibiyet

100 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · ADC

9 / 4 / 4 KDA · 136 CS

%40,6 KP · 824,8 hasar/dk

19:31
Galibiyet

100 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · ADC

8 / 6 / 9 KDA · 234 CS

%40,5 KP · 860,5 hasar/dk

29:20
Galibiyet

100 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

13 / 6 / 20 KDA · 236 CS

%70,2 KP · 872 hasar/dk

32:38
Galibiyet

100 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

6 / 8 / 12 KDA · 197 CS

%51,4 KP · 496,5 hasar/dk

31:55
Mağlubiyet

101 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · Üst

2 / 1 / 2 KDA · 109 CS

%44,4 KP · 616,8 hasar/dk

15:13
Galibiyet

101 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

9 / 12 / 12 KDA · 228 CS

%41,2 KP · 949,7 hasar/dk

36:29
Mağlubiyet

101 gün önce

Janna champion portrait

Janna · Destek

0 / 7 / 11 KDA · 24 CS

%57,9 KP · 172,3 hasar/dk

26:52
Galibiyet

101 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

6 / 2 / 13 KDA · 182 CS

%47,5 KP · 733,7 hasar/dk

25:10
Mağlubiyet

101 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

6 / 10 / 3 KDA · 152 CS

%50,0 KP · 711 hasar/dk

23:41
Galibiyet

101 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

9 / 6 / 8 KDA · 198 CS

%48,6 KP · 991,6 hasar/dk

25:23
Galibiyet

101 gün önce

Kayle champion portrait

Kayle · Üst

6 / 6 / 8 KDA · 277 CS

%42,4 KP · 774,8 hasar/dk

30:44
Galibiyet

101 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · ADC

12 / 8 / 16 KDA · 263 CS

%71,8 KP · 1.695,4 hasar/dk

33:34
Galibiyet

101 gün önce

Seraphine champion portrait

Seraphine · ADC

8 / 7 / 25 KDA · 326 CS

%73,3 KP · 803,8 hasar/dk

44:36
Mağlubiyet

101 gün önce

Lux champion portrait

Lux · Orta

9 / 8 / 8 KDA · 202 CS

%68,0 KP · 733,9 hasar/dk

30:30
Mağlubiyet

101 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

6 / 5 / 12 KDA · 228 CS

%72,0 KP · 897,2 hasar/dk

35:16
Galibiyet

101 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

15 / 8 / 11 KDA · 206 CS

%59,1 KP · 1.307,3 hasar/dk

30:12
Mağlubiyet

101 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

16 / 7 / 8 KDA · 241 CS

%63,2 KP · 1.385,7 hasar/dk

36:49
Profile dön