Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 93
GOOD GAME GG XD profil simgesi

BR · Solo/Duo

GOOD GAME GG XD#0404

Son formLWLWLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

BR

Solo/Duo

Challenger I

3856 LP

%60,4

Kazanma oranı

388W · 254L642 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Corki · Orta580%8,51.390,8
Locke · Orta366,7%7,51.241,4
Cassiopeia · Orta2100%3,6503,3
Vex · Orta10%7,91.220
Ryze · Üst1100%8,71.696,9
Twisted Fate · Orta10%7,8560,1
Corki · ADC1100%9,5717,2
Nautilus · Orman1100%6,5735,6
Jinx · ADC10%9,1896,9
Tristana · Orta10%7,3685
Ahri · Orta1100%8,91.055,8
Jayce · Orta10%6,9482,1
Ezreal · ADC1100%8,6904,2

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 01:29:52 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
20.10.2026 00:57:27 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 23:58:20 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 22:24:33 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 21:19:49 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 20:25:49 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 19:26:41 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 18:30:29 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 17:46:35 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 16:53:25 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 15:11:48 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 14:33:27 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 11:12:25 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 10:58:22 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 08:33:57 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 06:54:07 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 04:13:19 UTCCHALLENGER I3856388 / 254
19.10.2026 01:23:10 UTCCHALLENGER I3891388 / 253
18.10.2026 23:27:50 UTCCHALLENGER I3891388 / 253
18.10.2026 22:28:50 UTCCHALLENGER I3891388 / 253
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 81–100Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

38 gün önce

Vex champion portrait

Vex · Orta

7 / 7 / 18 KDA · 321 CS

%61,0 KP · 1.220 hasar/dk

40:24
Galibiyet

38 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Üst

15 / 4 / 13 KDA · 218 CS

%63,6 KP · 1.696,9 hasar/dk

25:06
Mağlubiyet

39 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

8 / 7 / 8 KDA · 208 CS

%50,0 KP · 772,4 hasar/dk

28:40
Galibiyet

40 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

5 / 7 / 8 KDA · 168 CS

%33,3 KP · 787,2 hasar/dk

26:56
Mağlubiyet

40 gün önce

Twisted Fate champion portrait

Twisted Fate · Orta

3 / 10 / 6 KDA · 226 CS

%34,6 KP · 560,1 hasar/dk

28:52
Galibiyet

40 gün önce

Corki champion portrait

Corki · ADC

6 / 6 / 6 KDA · 233 CS

%48,0 KP · 717,2 hasar/dk

24:39
Galibiyet

40 gün önce

Nautilus champion portrait

Nautilus · Orman

10 / 7 / 22 KDA · 215 CS

%53,3 KP · 735,6 hasar/dk

32:55
Mağlubiyet

40 gün önce

Jinx champion portrait

Jinx · ADC

9 / 6 / 8 KDA · 282 CS

%48,6 KP · 896,9 hasar/dk

31:00
Galibiyet

41 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

0 / 0 / 0 KDA · 1 CS

%0,0 KP · 219,4 hasar/dk

1:07
Mağlubiyet

41 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

1 / 7 / 1 KDA · 141 CS

%40,0 KP · 404,8 hasar/dk

18:22
Mağlubiyet

42 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

6 / 10 / 6 KDA · 226 CS

%48,0 KP · 685 hasar/dk

31:03
Galibiyet

42 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

12 / 7 / 6 KDA · 299 CS

%31,6 KP · 1.055,8 hasar/dk

33:26
Galibiyet

42 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

19 / 8 / 10 KDA · 340 CS

%60,4 KP · 1.588,8 hasar/dk

40:45
Galibiyet

42 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

22 / 4 / 6 KDA · 237 CS

%71,8 KP · 1.326 hasar/dk

31:18
Galibiyet

43 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

15 / 3 / 11 KDA · 271 CS

%66,7 KP · 1.906,7 hasar/dk

31:13
Galibiyet

43 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

16 / 5 / 8 KDA · 303 CS

%63,2 KP · 1.764,8 hasar/dk

32:56
Mağlubiyet

43 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Orta

1 / 8 / 3 KDA · 106 CS

%40,0 KP · 482,1 hasar/dk

15:24
Galibiyet

43 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

23 / 5 / 4 KDA · 194 CS

%56,3 KP · 1.625,9 hasar/dk

25:09
Galibiyet

43 gün önce

Corki champion portrait

Corki · Orta

10 / 9 / 8 KDA · 253 CS

%34,0 KP · 1.288,7 hasar/dk

29:30
Galibiyet

44 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

8 / 3 / 4 KDA · 161 CS

%41,4 KP · 904,2 hasar/dk

18:45
Profile dön