Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 523
Iqushi profil simgesi

EUN · Solo/Duo

Iqushi#0511

Son formLWWWWLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

2935 LP

%61,7

Kazanma oranı

203W · 126L329 Maçlar

Dereceli Esnek

Master I

835 LP

%56,3

Kazanma oranı

63W · 49L112 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
LeBlanc · Orta450%8,11.170,3
Ahri · Orta366,7%8,61.184,7
Kassadin · Orta366,7%8,21.297,9
Katarina · Orta2100%81.101,6
Irelia · Orta250%8,91.042,8
Akali · Üst10%7,1743,4
Talon · Orman10%7,8458
Qiyana · Orman10%7,81.091,3
Fizz · Orta10%6,3850,5
Ezreal · ADC10%8,41.043,6
Akali · Orta10%7,91.149,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 08:30:34 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 07:43:49 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 06:54:32 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 05:25:16 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 04:46:42 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 03:39:18 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 02:59:13 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 01:59:53 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 00:39:13 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
19.10.2026 23:47:22 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
19.10.2026 22:59:54 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
19.10.2026 21:12:24 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
19.10.2026 20:21:33 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
19.10.2026 19:24:12 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
19.10.2026 18:27:57 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
19.10.2026 17:40:28 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
19.10.2026 16:52:20 UTCCHALLENGER I2945202 / 125
19.10.2026 15:38:26 UTCCHALLENGER I2945202 / 125
19.10.2026 14:41:14 UTCCHALLENGER I2945202 / 125
19.10.2026 12:48:26 UTCCHALLENGER I2945202 / 125
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 241–260Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

50 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

8 / 8 / 6 KDA · 239 CS

%36,8 KP · 944,7 hasar/dk

30:52
Galibiyet

50 gün önce

Kassadin champion portrait

Kassadin · Orta

15 / 2 / 5 KDA · 273 CS

%66,7 KP · 1.415,5 hasar/dk

29:36
Galibiyet

50 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

5 / 3 / 1 KDA · 167 CS

%31,6 KP · 785,1 hasar/dk

19:11
Galibiyet

50 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

9 / 2 / 6 KDA · 181 CS

%88,2 KP · 1.244,8 hasar/dk

19:18
Galibiyet

50 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Orta

11 / 5 / 7 KDA · 232 CS

%50,0 KP · 1.052,2 hasar/dk

25:19
Mağlubiyet

51 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

21 / 6 / 7 KDA · 318 CS

%50,9 KP · 1.854,3 hasar/dk

40:17
Galibiyet

51 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

14 / 2 / 1 KDA · 179 CS

%53,6 KP · 1.312,3 hasar/dk

19:55
Galibiyet

51 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

6 / 1 / 13 KDA · 269 CS

%59,4 KP · 1.381,4 hasar/dk

28:50
Galibiyet

51 gün önce

Kassadin champion portrait

Kassadin · Orta

11 / 5 / 10 KDA · 188 CS

%46,7 KP · 1.311,9 hasar/dk

24:56
Mağlubiyet

51 gün önce

Kassadin champion portrait

Kassadin · Orta

13 / 6 / 7 KDA · 216 CS

%62,5 KP · 1.166,4 hasar/dk

27:11
Mağlubiyet

51 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Üst

3 / 8 / 4 KDA · 195 CS

%36,8 KP · 743,4 hasar/dk

27:39
Mağlubiyet

51 gün önce

Talon champion portrait

Talon · Orman

3 / 4 / 4 KDA · 233 CS

%36,8 KP · 458 hasar/dk

29:49
Mağlubiyet

51 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

8 / 6 / 6 KDA · 211 CS

%66,7 KP · 1.091,3 hasar/dk

27:04
Mağlubiyet

52 gün önce

Fizz champion portrait

Fizz · Orta

7 / 9 / 5 KDA · 202 CS

%40,0 KP · 850,5 hasar/dk

32:16
Galibiyet

52 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

8 / 5 / 7 KDA · 242 CS

%32,6 KP · 1.228 hasar/dk

27:38
Mağlubiyet

52 gün önce

Irelia champion portrait

Irelia · Orta

7 / 10 / 10 KDA · 300 CS

%53,1 KP · 1.033,3 hasar/dk

34:55
Mağlubiyet

52 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

8 / 9 / 6 KDA · 239 CS

%35,9 KP · 1.043,6 hasar/dk

28:33
Galibiyet

52 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

5 / 5 / 11 KDA · 124 CS

%50,0 KP · 958,3 hasar/dk

18:52
Mağlubiyet

52 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

5 / 6 / 2 KDA · 133 CS

%58,3 KP · 729,3 hasar/dk

20:18
Mağlubiyet

52 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

11 / 8 / 8 KDA · 248 CS

%50,0 KP · 1.149,7 hasar/dk

31:14
Profile dön
Iqushi#0511 — Maç Geçmişi | MacroDiff