Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 523
Iqushi profil simgesi

EUN · Solo/Duo

Iqushi#0511

Son formWWWWWLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

2960 LP

%61,8

Kazanma oranı

204W · 126L330 Maçlar

Dereceli Esnek

Master I

835 LP

%56,3

Kazanma oranı

63W · 49L112 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Katarina · Orta887,5%8,21.566,6
Kayle · Orta450%9,11.078,7
Qiyana · Orman250%81.291,4
Qiyana · Orta2100%6,71.022,7
Ahri · Orta1100%8,91.252,6
Qiyana · Üst10%0350,4
Samira · ADC10%6,61.055,2
Kayle · Üst1100%8,71.143,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 21:30:42 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 20:26:23 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 19:36:27 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 18:25:56 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 17:16:07 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 16:24:44 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 15:48:29 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 14:58:16 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 13:32:04 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 12:54:27 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 11:26:02 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 10:22:51 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 09:46:40 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 08:59:21 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 07:43:49 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 06:54:32 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 05:25:16 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 04:46:42 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 03:39:18 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 02:59:13 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 461–480Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

107 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

13 / 4 / 14 KDA · 257 CS

%60,0 KP · 1.252,6 hasar/dk

28:52
Galibiyet

108 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

12 / 3 / 8 KDA · 187 CS

%69,0 KP · 1.259,6 hasar/dk

22:14
Galibiyet

108 gün önce

Kayle champion portrait

Kayle · Orta

8 / 5 / 7 KDA · 246 CS

%50,0 KP · 1.021 hasar/dk

27:49
Galibiyet

108 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

8 / 3 / 4 KDA · 131 CS

%33,3 KP · 1.069,1 hasar/dk

15:29
Galibiyet

108 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

21 / 12 / 12 KDA · 345 CS

%47,8 KP · 1.681 hasar/dk

44:27
Mağlubiyet

108 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

11 / 13 / 9 KDA · 232 CS

%71,4 KP · 1.203,3 hasar/dk

37:48
Galibiyet

109 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

28 / 4 / 5 KDA · 241 CS

%82,5 KP · 2.730,1 hasar/dk

25:36
Mağlubiyet

109 gün önce

Kayle champion portrait

Kayle · Orta

3 / 5 / 16 KDA · 301 CS

%61,3 KP · 1.118,7 hasar/dk

36:14
Mağlubiyet

109 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

7 / 8 / 5 KDA · 183 CS

%85,7 KP · 1.014,1 hasar/dk

23:13
Mağlubiyet

109 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Üst

0 / 0 / 0 KDA · 0 CS

%0,0 KP · 350,4 hasar/dk

1:15
Galibiyet

109 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

18 / 5 / 4 KDA · 233 CS

%66,7 KP · 1.698 hasar/dk

28:09
Mağlubiyet

109 gün önce

Samira champion portrait

Samira · ADC

11 / 9 / 4 KDA · 191 CS

%53,6 KP · 1.055,2 hasar/dk

29:04
Galibiyet

109 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

19 / 5 / 8 KDA · 290 CS

%67,5 KP · 1.379,5 hasar/dk

29:39
Galibiyet

109 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

18 / 3 / 2 KDA · 174 CS

%58,8 KP · 1.683,3 hasar/dk

22:02
Mağlubiyet

110 gün önce

Kayle champion portrait

Kayle · Orta

6 / 4 / 8 KDA · 284 CS

%56,0 KP · 835,3 hasar/dk

28:30
Galibiyet

110 gün önce

Kayle champion portrait

Kayle · Orta

9 / 4 / 5 KDA · 259 CS

%40,0 KP · 1.339,8 hasar/dk

27:49
Galibiyet

110 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orta

15 / 11 / 7 KDA · 208 CS

%51,2 KP · 1.062 hasar/dk

33:42
Galibiyet

110 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

13 / 10 / 4 KDA · 280 CS

%48,6 KP · 1.397,9 hasar/dk

37:02
Galibiyet

111 gün önce

Kayle champion portrait

Kayle · Üst

10 / 6 / 3 KDA · 318 CS

%52,0 KP · 1.143,6 hasar/dk

36:36
Galibiyet

111 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orta

14 / 5 / 7 KDA · 190 CS

%43,8 KP · 983,4 hasar/dk

26:31
Profile dön