Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 523
Iqushi profil simgesi

EUN · Solo/Duo

Iqushi#0511

Son formWLWLWWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUN

Solo/Duo

Challenger I

2960 LP

%61,8

Kazanma oranı

204W · 126L330 Maçlar

Dereceli Esnek

Master I

835 LP

%56,3

Kazanma oranı

63W · 49L112 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Katarina · Orta1361,5%7,4977,7
Akali · Orta20%7,2792,3
Katarina · ADC250%7,3930,5
Katarina · Üst10%7,51.208,7
Qiyana · Orta1100%9,1942,1
Qiyana · Orman1100%8,2665,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 01:42:57 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
21.10.2026 00:57:42 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 23:51:58 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 22:26:06 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 21:32:25 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 20:26:23 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 19:36:27 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 18:25:56 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 17:16:07 UTCCHALLENGER I2960204 / 126
20.10.2026 16:24:44 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 15:48:29 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 14:58:16 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 13:32:04 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 12:54:27 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 11:26:02 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 10:22:51 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 09:46:40 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 08:59:21 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 07:43:49 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
20.10.2026 06:54:32 UTCCHALLENGER I2935203 / 126
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 541–560Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

10 / 5 / 10 KDA · 174 CS

%50,0 KP · 992,5 hasar/dk

27:07
Mağlubiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Üst

7 / 7 / 9 KDA · 255 CS

%57,1 KP · 1.208,7 hasar/dk

34:08
Galibiyet

286 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orta

12 / 1 / 1 KDA · 182 CS

%44,8 KP · 942,1 hasar/dk

19:55
Mağlubiyet

286 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

0 / 3 / 1 KDA · 105 CS

%25,0 KP · 534,9 hasar/dk

15:11
Galibiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

8 / 5 / 5 KDA · 212 CS

%35,1 KP · 928,7 hasar/dk

26:36
Galibiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

15 / 7 / 10 KDA · 236 CS

%55,6 KP · 1.266 hasar/dk

35:27
Galibiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

7 / 5 / 8 KDA · 231 CS

%46,9 KP · 768,2 hasar/dk

28:02
Mağlubiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

5 / 6 / 6 KDA · 218 CS

%68,8 KP · 836,3 hasar/dk

26:18
Galibiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · ADC

17 / 3 / 6 KDA · 171 CS

%79,3 KP · 1.232 hasar/dk

23:00
Mağlubiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

3 / 5 / 3 KDA · 220 CS

%37,5 KP · 337,1 hasar/dk

29:29
Mağlubiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

16 / 8 / 7 KDA · 243 CS

%69,7 KP · 1.143,1 hasar/dk

34:18
Galibiyet

286 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

12 / 2 / 4 KDA · 223 CS

%48,5 KP · 1.278,5 hasar/dk

27:55
Galibiyet

287 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

7 / 3 / 9 KDA · 166 CS

%50,0 KP · 665,7 hasar/dk

20:16
Mağlubiyet

287 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · ADC

8 / 6 / 1 KDA · 209 CS

%40,9 KP · 628,9 hasar/dk

29:01
Galibiyet

287 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

15 / 5 / 8 KDA · 311 CS

%54,8 KP · 1.170,9 hasar/dk

40:38
Mağlubiyet

287 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

8 / 6 / 6 KDA · 197 CS

%51,9 KP · 1.049,7 hasar/dk

26:27
Galibiyet

287 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

13 / 6 / 5 KDA · 230 CS

%56,3 KP · 1.100,3 hasar/dk

30:08
Mağlubiyet

287 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

4 / 8 / 6 KDA · 183 CS

%45,5 KP · 727,2 hasar/dk

28:04
Galibiyet

287 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

9 / 4 / 2 KDA · 196 CS

%39,3 KP · 653,3 hasar/dk

26:51
Mağlubiyet

287 gün önce

Katarina champion portrait

Katarina · Orta

21 / 7 / 8 KDA · 242 CS

%70,7 KP · 1.508,3 hasar/dk

35:40
Profile dön