Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 614
J1HUIV profil simgesi

EUW · Solo/Duo

J1HUIV#000

Son formWLWLLWWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3774 LP

%53,6

Kazanma oranı

1194W · 1035L2.229 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Brand · Destek250%2,2471,6
Caitlyn · ADC250%8,1682,6
Camille · Orta250%8587
Ahri · Orta10%8,11.087,2
Azir · Orta10%9,1724,9
Rumble · Üst10%7,9965,2
Ryze · ADC1100%9,61.040
Taliyah · Orta1100%9,1911,1
Galio · Orta10%8,2782,4
Camille · Destek10%1,4731,1
Ryze · Orta1100%9,91.458,7
LeBlanc · Orta10%9757,6
Twisted Fate · Orta10%7,3869
Tristana · Orta10%7,4552
Cassiopeia · Orta10%9778,6
Bard · Destek10%1,1449,7
Syndra · Orta10%7,3757,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 06:06:42 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 05:18:23 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 04:46:10 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 03:43:10 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 02:58:26 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 01:26:58 UTCCHALLENGER I37841193 / 1034
20.10.2026 00:37:43 UTCCHALLENGER I37841193 / 1034
19.10.2026 23:54:40 UTCCHALLENGER I37841193 / 1034
19.10.2026 22:59:58 UTCCHALLENGER I37841193 / 1034
19.10.2026 21:12:34 UTCCHALLENGER I38641192 / 1031
19.10.2026 20:22:24 UTCCHALLENGER I38641192 / 1031
19.10.2026 19:30:16 UTCCHALLENGER I38641192 / 1031
19.10.2026 18:28:11 UTCCHALLENGER I38641192 / 1031
19.10.2026 17:44:28 UTCCHALLENGER I38641192 / 1031
19.10.2026 16:52:54 UTCCHALLENGER I38641192 / 1031
19.10.2026 15:59:18 UTCCHALLENGER I38391191 / 1031
19.10.2026 14:15:54 UTCCHALLENGER I37741188 / 1030
19.10.2026 12:23:19 UTCCHALLENGER I37741188 / 1030
19.10.2026 11:56:13 UTCCHALLENGER I37741188 / 1030
19.10.2026 09:29:58 UTCCHALLENGER I37341185 / 1029
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 141–160Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

43 gün önce

Brand champion portrait

Brand · Destek

3 / 8 / 12 KDA · 87 CS

%37,5 KP · 465,6 hasar/dk

32:17
Mağlubiyet

43 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

11 / 10 / 2 KDA · 269 CS

%43,3 KP · 1.087,2 hasar/dk

33:22
Galibiyet

43 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

4 / 10 / 6 KDA · 182 CS

%30,3 KP · 551,3 hasar/dk

24:09
Mağlubiyet

43 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

9 / 8 / 4 KDA · 283 CS

%50,0 KP · 724,9 hasar/dk

31:04
Mağlubiyet

44 gün önce

Rumble champion portrait

Rumble · Üst

8 / 9 / 7 KDA · 234 CS

%42,9 KP · 965,2 hasar/dk

29:37
Galibiyet

44 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · ADC

11 / 2 / 12 KDA · 259 CS

%62,2 KP · 1.040 hasar/dk

26:58
Galibiyet

44 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

7 / 6 / 11 KDA · 233 CS

%41,9 KP · 911,1 hasar/dk

25:35
Mağlubiyet

44 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

1 / 4 / 6 KDA · 211 CS

%43,8 KP · 782,4 hasar/dk

25:39
Mağlubiyet

44 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

10 / 7 / 5 KDA · 33 CS

%57,7 KP · 731,1 hasar/dk

23:48
Galibiyet

44 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

12 / 6 / 16 KDA · 269 CS

%57,1 KP · 1.458,7 hasar/dk

27:17
Mağlubiyet

44 gün önce

Caitlyn champion portrait

Caitlyn · ADC

6 / 7 / 3 KDA · 185 CS

%52,9 KP · 813,9 hasar/dk

21:27
Mağlubiyet

44 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

2 / 1 / 3 KDA · 139 CS

%71,4 KP · 757,6 hasar/dk

15:29
Mağlubiyet

44 gün önce

Brand champion portrait

Brand · Destek

1 / 6 / 7 KDA · 26 CS

%72,7 KP · 477,6 hasar/dk

16:11
Mağlubiyet

44 gün önce

Twisted Fate champion portrait

Twisted Fate · Orta

10 / 12 / 11 KDA · 219 CS

%60,0 KP · 869 hasar/dk

29:58
Mağlubiyet

44 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

3 / 10 / 2 KDA · 199 CS

%35,7 KP · 552 hasar/dk

26:45
Mağlubiyet

45 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

2 / 4 / 2 KDA · 283 CS

%23,5 KP · 778,6 hasar/dk

31:25
Mağlubiyet

45 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

2 / 9 / 22 KDA · 38 CS

%64,9 KP · 449,7 hasar/dk

33:59
Galibiyet

45 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Orta

6 / 4 / 4 KDA · 281 CS

%31,3 KP · 410 hasar/dk

34:01
Mağlubiyet

45 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Orta

8 / 7 / 8 KDA · 214 CS

%69,6 KP · 764 hasar/dk

28:01
Mağlubiyet

45 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

6 / 9 / 5 KDA · 237 CS

%35,5 KP · 757,3 hasar/dk

32:34
Profile dön