Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 615
J1HUIV profil simgesi

EUW · Solo/Duo

J1HUIV#000

Son formWWLWLLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3754 LP

%53,5

Kazanma oranı

1195W · 1037L2.232 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Viktor · Orta333,3%9,21.105,3
Cassiopeia · Orta333,3%9,4938,1
Locke · Orta30%6,51.073,7
Skarner · Orman250%7,3837,9
Yone · Orta2100%9,61.033,2
Ryze · Orta10%9,4459,8
Anivia · Orta1100%7,8889,9
Syndra · Orta1100%9,7780,3
Orianna · Orta10%8,81.459,4
Jayce · Üst1100%7,8857,9
Poppy · ADC10%4,7852,6
Galio · Orta1100%8,2952,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 15:48:20 UTCCHALLENGER I37541195 / 1037
20.10.2026 14:52:45 UTCCHALLENGER I37891195 / 1036
20.10.2026 13:51:43 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 12:39:58 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 11:23:17 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 10:23:54 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 09:30:15 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 08:35:09 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 07:43:45 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 06:54:42 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 05:18:23 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 04:46:10 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 03:43:10 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 02:58:26 UTCCHALLENGER I37741194 / 1035
20.10.2026 01:26:58 UTCCHALLENGER I37841193 / 1034
20.10.2026 00:37:43 UTCCHALLENGER I37841193 / 1034
19.10.2026 23:54:40 UTCCHALLENGER I37841193 / 1034
19.10.2026 22:59:58 UTCCHALLENGER I37841193 / 1034
19.10.2026 21:12:34 UTCCHALLENGER I38641192 / 1031
19.10.2026 20:22:24 UTCCHALLENGER I38641192 / 1031
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 361–380Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

77 gün önce

Skarner champion portrait

Skarner · Orman

9 / 3 / 11 KDA · 200 CS

%57,1 KP · 956,5 hasar/dk

24:48
Galibiyet

77 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

5 / 3 / 11 KDA · 227 CS

%45,7 KP · 893,9 hasar/dk

23:57
Mağlubiyet

77 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

9 / 4 / 7 KDA · 362 CS

%57,1 KP · 1.142,4 hasar/dk

34:45
Galibiyet

77 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

10 / 2 / 8 KDA · 268 CS

%58,1 KP · 960 hasar/dk

24:14
Mağlubiyet

77 gün önce

Skarner champion portrait

Skarner · Orman

5 / 5 / 7 KDA · 174 CS

%57,1 KP · 719,2 hasar/dk

27:20
Mağlubiyet

78 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

2 / 3 / 6 KDA · 272 CS

%47,1 KP · 872 hasar/dk

27:25
Mağlubiyet

78 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

6 / 8 / 7 KDA · 213 CS

%56,5 KP · 1.279,7 hasar/dk

27:42
Mağlubiyet

78 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

0 / 6 / 2 KDA · 240 CS

%10,5 KP · 459,8 hasar/dk

25:36
Galibiyet

78 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

7 / 2 / 12 KDA · 230 CS

%50,0 KP · 889,9 hasar/dk

29:23
Galibiyet

78 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

8 / 6 / 2 KDA · 328 CS

%35,7 KP · 780,3 hasar/dk

33:42
Mağlubiyet

79 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

12 / 6 / 12 KDA · 290 CS

%68,6 KP · 1.459,4 hasar/dk

33:04
Galibiyet

79 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

6 / 4 / 5 KDA · 293 CS

%32,4 KP · 642,2 hasar/dk

30:22
Galibiyet

79 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

3 / 3 / 2 KDA · 120 CS

%31,3 KP · 857,9 hasar/dk

15:18
Mağlubiyet

80 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

8 / 11 / 6 KDA · 245 CS

%48,3 KP · 854,2 hasar/dk

30:13
Mağlubiyet

80 gün önce

Poppy champion portrait

Poppy · ADC

14 / 11 / 15 KDA · 203 CS

%65,9 KP · 852,6 hasar/dk

42:52
Mağlubiyet

81 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

14 / 6 / 7 KDA · 279 CS

%72,4 KP · 1.300 hasar/dk

32:26
Mağlubiyet

81 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

13 / 11 / 6 KDA · 162 CS

%67,9 KP · 1.058,8 hasar/dk

28:52
Mağlubiyet

81 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

14 / 10 / 10 KDA · 160 CS

%72,7 KP · 1.308 hasar/dk

27:43
Galibiyet

81 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

4 / 4 / 17 KDA · 259 CS

%58,3 KP · 952,6 hasar/dk

31:44
Galibiyet

81 gün önce

Yone champion portrait

Yone · Orta

4 / 6 / 16 KDA · 194 CS

%47,6 KP · 1.106,3 hasar/dk

23:43
Profile dön