Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 692
Jaquen profil simgesi

TR · Solo/Duo

Jaquen#TR2

Son formLLWLLWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2709 LP

%65,1

Kazanma oranı

269W · 144L413 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond II

75 LP

%95,2

Kazanma oranı

20W · 1L21 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Syndra · Orta966,7%9,61.163
Hwei · Orta366,7%7,91.153,6
Hwei · ADC250%8,41.367,4
Ryze · Orta2100%6403,7
Nasus · Orta1100%9,21.198,8
Camille · Üst10%7,9673,6
Viktor · Orta1100%8,3802,4
Kassadin · Orta10%10,3860,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 23:40:39 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 22:45:02 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 21:41:51 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 20:44:04 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 19:50:42 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 18:43:11 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 17:33:23 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 16:47:04 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 15:45:20 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 14:46:25 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 13:38:15 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 12:45:13 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 11:46:39 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 10:48:17 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 09:56:41 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 08:59:38 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 07:20:28 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 06:38:32 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 05:42:42 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 04:53:41 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 361–380Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

186 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

10 / 8 / 11 KDA · 327 CS

%55,3 KP · 1.425,4 hasar/dk

44:04
Mağlubiyet

186 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · ADC

3 / 3 / 10 KDA · 216 CS

%50,0 KP · 957,6 hasar/dk

26:53
Galibiyet

186 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · ADC

11 / 5 / 14 KDA · 288 CS

%67,6 KP · 1.777,1 hasar/dk

32:57
Mağlubiyet

186 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

5 / 3 / 2 KDA · 264 CS

%29,2 KP · 903,2 hasar/dk

25:19
Mağlubiyet

186 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

7 / 9 / 6 KDA · 246 CS

%46,4 KP · 1.244,2 hasar/dk

27:43
Galibiyet

190 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

9 / 3 / 9 KDA · 257 CS

%40,0 KP · 978,1 hasar/dk

27:10
Galibiyet

190 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

11 / 5 / 8 KDA · 317 CS

%44,2 KP · 1.428 hasar/dk

35:46
Galibiyet

190 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

7 / 8 / 13 KDA · 239 CS

%39,2 KP · 1.026,8 hasar/dk

29:07
Galibiyet

190 gün önce

Nasus champion portrait

Nasus · Orta

14 / 1 / 9 KDA · 260 CS

%62,2 KP · 1.198,8 hasar/dk

28:13
Galibiyet

190 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

7 / 2 / 1 KDA · 171 CS

%38,1 KP · 775,8 hasar/dk

16:35
Galibiyet

191 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

16 / 1 / 7 KDA · 295 CS

%59,0 KP · 1.769,9 hasar/dk

27:49
Mağlubiyet

191 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Üst

8 / 5 / 6 KDA · 242 CS

%38,9 KP · 673,6 hasar/dk

30:33
Galibiyet

191 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

5 / 0 / 2 KDA · 167 CS

%36,8 KP · 806,9 hasar/dk

15:22
Galibiyet

191 gün önce

Viktor champion portrait

Viktor · Orta

3 / 7 / 12 KDA · 334 CS

%41,7 KP · 802,4 hasar/dk

40:13
Galibiyet

191 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

0 / 0 / 0 KDA · 3 CS

%0,0 KP · 0 hasar/dk

1:08
Mağlubiyet

191 gün önce

Kassadin champion portrait

Kassadin · Orta

3 / 1 / 5 KDA · 317 CS

%38,1 KP · 860,3 hasar/dk

30:54
Galibiyet

191 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

3 / 5 / 6 KDA · 306 CS

%22,5 KP · 807,4 hasar/dk

32:33
Galibiyet

191 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

5 / 3 / 19 KDA · 251 CS

%60,0 KP · 913,2 hasar/dk

32:08
Galibiyet

191 gün önce

Syndra champion portrait

Syndra · Orta

8 / 4 / 5 KDA · 270 CS

%37,1 KP · 1.135,6 hasar/dk

29:07
Mağlubiyet

191 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

9 / 5 / 15 KDA · 300 CS

%70,6 KP · 1.520,7 hasar/dk

38:16
Profile dön