Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 692
Jaquen profil simgesi

TR · Solo/Duo

Jaquen#TR2

Son formWWWWWLLL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2709 LP

%65,1

Kazanma oranı

269W · 144L413 Maçlar

Dereceli Esnek

Diamond II

75 LP

%95,2

Kazanma oranı

20W · 1L21 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 12 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Viktor · Orta250%8,71.385,3
Katarina · —1100%6,72.114,7
Xayah · —1100%11,73.567,7
Brand · —1100%8,61.186,4
Lucian · —1100%7,81.229,9
Hwei · ADC1100%9,2599,5
Smolder · ADC10%8,7317,1
Aurelion Sol · ADC10%7,6957
Ambessa · Orta10%8,4612,2
Veigar · Orta10%8,4606,6
Syndra · Orta10%9,9716,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 04:42:09 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
21.10.2026 03:48:31 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
21.10.2026 02:43:26 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
21.10.2026 01:45:10 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
21.10.2026 00:44:10 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 23:41:47 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 22:45:02 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 21:41:51 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 20:44:04 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 19:50:42 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 18:43:11 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 17:33:23 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 16:47:04 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 15:45:20 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 14:46:25 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 13:38:15 UTCCHALLENGER I2709269 / 144
20.10.2026 12:45:13 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 11:46:39 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 10:48:17 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
20.10.2026 09:56:41 UTCCHALLENGER I2681268 / 144
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 461–480

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön
Jaquen#TR2 — Maç Geçmişi | MacroDiff