Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.154
Juhana profil simgesi

KR · Solo/Duo

Juhana#1111

Son formLWWLLLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2651 LP

%54,5

Kazanma oranı

483W · 404L887 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Cho'Gath · Orman728,6%6,4638,7
Lee Sin · Orman540%7,1608,1
Camille · Destek333,3%0,9554,2
Trundle · Orman250%6,8561,3
Lulu · Destek10%0,4345,8
Pantheon · Orman1100%8792
Naafiri · Orman1100%9,31.024,7

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 08:07:57 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 07:43:47 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 06:54:34 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 05:42:51 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 04:54:21 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 03:57:18 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 02:56:52 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 01:56:18 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 00:39:22 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 23:55:02 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 22:59:47 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 21:14:42 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 20:23:26 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 19:58:36 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 18:29:21 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 17:41:20 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 16:52:00 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 15:13:10 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 14:38:06 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
19.10.2026 13:46:26 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 221–240Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

42 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

4 / 9 / 6 KDA · 23 CS

%55,6 KP · 550,6 hasar/dk

23:12
Galibiyet

42 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

7 / 0 / 7 KDA · 222 CS

%46,7 KP · 535,3 hasar/dk

26:48
Galibiyet

42 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

7 / 5 / 16 KDA · 175 CS

%60,5 KP · 664,1 hasar/dk

25:18
Mağlubiyet

43 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

4 / 6 / 8 KDA · 134 CS

%48,0 KP · 448,8 hasar/dk

22:40
Mağlubiyet

43 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

6 / 6 / 11 KDA · 201 CS

%73,9 KP · 738,6 hasar/dk

33:43
Mağlubiyet

43 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

7 / 8 / 13 KDA · 166 CS

%69,0 KP · 610,5 hasar/dk

30:26
Galibiyet

43 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

10 / 2 / 4 KDA · 134 CS

%53,8 KP · 703,7 hasar/dk

19:40
Galibiyet

43 gün önce

Trundle champion portrait

Trundle · Orman

4 / 1 / 23 KDA · 228 CS

%56,3 KP · 778,7 hasar/dk

33:47
Mağlubiyet

43 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

13 / 5 / 9 KDA · 221 CS

%91,7 KP · 965,7 hasar/dk

31:49
Mağlubiyet

43 gün önce

Lulu champion portrait

Lulu · Destek

2 / 11 / 24 KDA · 16 CS

%81,3 KP · 345,8 hasar/dk

38:00
Mağlubiyet

43 gün önce

Trundle champion portrait

Trundle · Orman

2 / 2 / 2 KDA · 142 CS

%23,5 KP · 343,8 hasar/dk

20:36
Galibiyet

43 gün önce

Pantheon champion portrait

Pantheon · Orman

10 / 3 / 4 KDA · 147 CS

%48,3 KP · 792 hasar/dk

18:28
Mağlubiyet

43 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

7 / 6 / 3 KDA · 150 CS

%66,7 KP · 511,6 hasar/dk

22:47
Galibiyet

43 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

10 / 1 / 9 KDA · 161 CS

%70,4 KP · 857,3 hasar/dk

18:29
Galibiyet

44 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

8 / 11 / 11 KDA · 20 CS

%61,3 KP · 632,7 hasar/dk

30:13
Mağlubiyet

44 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

2 / 6 / 6 KDA · 182 CS

%42,1 KP · 518,5 hasar/dk

27:12
Galibiyet

44 gün önce

Naafiri champion portrait

Naafiri · Orman

11 / 0 / 2 KDA · 273 CS

%54,2 KP · 1.024,7 hasar/dk

29:21
Mağlubiyet

47 gün önce

Cho'Gath champion portrait

Cho'Gath · Orman

4 / 7 / 5 KDA · 145 CS

%60,0 KP · 468,3 hasar/dk

26:11
Mağlubiyet

47 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

5 / 7 / 0 KDA · 156 CS

%45,5 KP · 488,9 hasar/dk

23:04
Mağlubiyet

47 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

6 / 7 / 4 KDA · 26 CS

%52,6 KP · 479,3 hasar/dk

23:07
Profile dön