Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.154
Juhana profil simgesi

KR · Solo/Duo

Juhana#OMG

Son formLWLLLWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Challenger I

2651 LP

%54,5

Kazanma oranı

483W · 404L887 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Camille · Destek560%1795,9
Lee Sin · Orman450%7,6613,5
Nocturne · Orman366,7%7,2780,3
Xin Zhao · Orman20%7730
Naafiri · Orman250%8,5908,1
Sylas · Orman10%5,3841,3
Nidalee · Orman10%6,2544,8
Jarvan IV · Orman10%6,6683,2
Pyke · Destek10%1,3628,6

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 00:41:44 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 23:51:38 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 22:36:04 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 21:43:57 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 20:39:28 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 19:37:31 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 18:26:20 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 17:58:12 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 16:32:21 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 15:49:02 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 14:58:05 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 13:38:15 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 12:54:25 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 11:46:42 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 10:54:00 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 09:59:58 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 08:59:47 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 07:43:47 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 06:54:34 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
20.10.2026 05:42:51 UTCCHALLENGER I2651483 / 404
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 381–400Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

99 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

5 / 7 / 16 KDA · 22 CS

%63,6 KP · 821,7 hasar/dk

26:15
Galibiyet

99 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

5 / 4 / 14 KDA · 22 CS

%46,3 KP · 763,2 hasar/dk

25:11
Mağlubiyet

99 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

5 / 7 / 14 KDA · 193 CS

%54,3 KP · 965,1 hasar/dk

28:42
Mağlubiyet

99 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

5 / 6 / 5 KDA · 159 CS

%58,8 KP · 770,5 hasar/dk

23:09
Mağlubiyet

99 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

9 / 9 / 18 KDA · 28 CS

%73,0 KP · 1.012,6 hasar/dk

30:07
Galibiyet

99 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

7 / 0 / 8 KDA · 14 CS

%93,8 KP · 736,1 hasar/dk

15:11
Mağlubiyet

99 gün önce

Naafiri champion portrait

Naafiri · Orman

4 / 6 / 10 KDA · 235 CS

%53,8 KP · 656,7 hasar/dk

30:38
Galibiyet

99 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

6 / 5 / 11 KDA · 186 CS

%56,7 KP · 691 hasar/dk

23:00
Galibiyet

99 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

9 / 1 / 9 KDA · 168 CS

%54,5 KP · 820,1 hasar/dk

19:24
Galibiyet

100 gün önce

Nocturne champion portrait

Nocturne · Orman

7 / 6 / 21 KDA · 209 CS

%65,1 KP · 684,9 hasar/dk

30:05
Galibiyet

100 gün önce

Naafiri champion portrait

Naafiri · Orman

14 / 2 / 9 KDA · 215 CS

%65,7 KP · 1.159,5 hasar/dk

23:11
Mağlubiyet

100 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

6 / 10 / 3 KDA · 116 CS

%64,3 KP · 841,3 hasar/dk

22:02
Mağlubiyet

100 gün önce

Nidalee champion portrait

Nidalee · Orman

3 / 5 / 2 KDA · 95 CS

%35,7 KP · 544,8 hasar/dk

15:15
Mağlubiyet

100 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

8 / 7 / 6 KDA · 178 CS

%51,9 KP · 687,5 hasar/dk

23:56
Mağlubiyet

101 gün önce

Jarvan IV champion portrait

Jarvan IV · Orman

7 / 8 / 15 KDA · 185 CS

%78,6 KP · 683,2 hasar/dk

27:57
Galibiyet

101 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

3 / 1 / 4 KDA · 121 CS

%46,7 KP · 379 hasar/dk

15:36
Galibiyet

101 gün önce

Camille champion portrait

Camille · Destek

4 / 10 / 17 KDA · 42 CS

%46,7 KP · 645,9 hasar/dk

30:34
Mağlubiyet

101 gün önce

Pyke champion portrait

Pyke · Destek

6 / 8 / 10 KDA · 36 CS

%69,6 KP · 628,6 hasar/dk

27:26
Mağlubiyet

101 gün önce

Lee Sin champion portrait

Lee Sin · Orman

1 / 4 / 8 KDA · 158 CS

%90,0 KP · 567,4 hasar/dk

24:23
Mağlubiyet

101 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

3 / 5 / 9 KDA · 178 CS

%66,7 KP · 689,5 hasar/dk

24:54
Profile dön