Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 1.409
Kaori profil simgesi

EUW · Solo/Duo

Kaori#EUW33

Son formWLLLLLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

4431 LP

%54,7

Kazanma oranı

824W · 683L1.507 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Ashe · ADC333,3%8,1719,5
Senna · ADC3100%6,9892,2
Ezreal · ADC250%8,3818,5
Mel · ADC250%9,21.111,7
Sylas · Üst10%5,4659,3
Sion · Üst1100%6,2539
Sivir · ADC10%8,3299,5
Lulu · Destek1100%0,6290,9
Rakan · Destek1100%0,9296,2
Jinx · ADC1100%8,2942,6
Vayne · Üst10%71.192,3
Samira · ADC1100%6,81.462,2
Zeri · ADC1100%8,41.289,4
Sylas · Orta10%3,4318,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 10:45:57 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 09:52:07 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 08:58:35 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 07:20:32 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 06:31:55 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 05:40:54 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 04:53:03 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 03:56:25 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 02:59:23 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 01:32:44 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
20.10.2026 00:37:00 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 23:55:29 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 22:59:51 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 21:13:41 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 20:22:32 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 19:49:34 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 18:39:00 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 17:41:49 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 16:52:43 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
19.10.2026 15:51:25 UTCCHALLENGER I4431824 / 683
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 281–300Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

120 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

7 / 2 / 1 KDA · 180 CS

%40,0 KP · 904,1 hasar/dk

20:52
Mağlubiyet

121 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

3 / 7 / 3 KDA · 174 CS

%50,0 KP · 732,9 hasar/dk

22:02
Mağlubiyet

121 gün önce

Mel champion portrait

Mel · ADC

11 / 6 / 7 KDA · 256 CS

%81,8 KP · 1.245,4 hasar/dk

28:33
Mağlubiyet

121 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Üst

4 / 10 / 4 KDA · 173 CS

%38,1 KP · 659,3 hasar/dk

32:05
Mağlubiyet

121 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

5 / 11 / 9 KDA · 277 CS

%50,0 KP · 673,6 hasar/dk

34:41
Mağlubiyet

121 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

4 / 5 / 1 KDA · 139 CS

%55,6 KP · 527,9 hasar/dk

16:25
Galibiyet

121 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Üst

0 / 7 / 12 KDA · 214 CS

%50,0 KP · 539 hasar/dk

34:37
Galibiyet

121 gün önce

Senna champion portrait

Senna · ADC

2 / 6 / 20 KDA · 246 CS

%73,3 KP · 679,9 hasar/dk

32:23
Mağlubiyet

121 gün önce

Sivir champion portrait

Sivir · ADC

0 / 5 / 0 KDA · 131 CS

%0,0 KP · 299,5 hasar/dk

15:44
Galibiyet

121 gün önce

Lulu champion portrait

Lulu · Destek

0 / 6 / 31 KDA · 16 CS

%79,5 KP · 290,9 hasar/dk

26:09
Galibiyet

121 gün önce

Rakan champion portrait

Rakan · Destek

0 / 5 / 26 KDA · 33 CS

%68,4 KP · 296,2 hasar/dk

38:37
Galibiyet

121 gün önce

Jinx champion portrait

Jinx · ADC

8 / 10 / 6 KDA · 224 CS

%60,9 KP · 942,6 hasar/dk

27:14
Galibiyet

121 gün önce

Senna champion portrait

Senna · ADC

8 / 7 / 16 KDA · 174 CS

%77,4 KP · 1.129,6 hasar/dk

28:23
Mağlubiyet

122 gün önce

Vayne champion portrait

Vayne · Üst

9 / 4 / 8 KDA · 221 CS

%45,9 KP · 1.192,3 hasar/dk

31:44
Galibiyet

122 gün önce

Mel champion portrait

Mel · ADC

13 / 1 / 11 KDA · 243 CS

%55,8 KP · 977,9 hasar/dk

25:52
Galibiyet

122 gün önce

Samira champion portrait

Samira · ADC

20 / 5 / 13 KDA · 193 CS

%78,6 KP · 1.462,2 hasar/dk

28:30
Galibiyet

122 gün önce

Zeri champion portrait

Zeri · ADC

10 / 3 / 17 KDA · 225 CS

%61,4 KP · 1.289,4 hasar/dk

26:44
Galibiyet

122 gün önce

Senna champion portrait

Senna · ADC

4 / 4 / 18 KDA · 207 CS

%66,7 KP · 867 hasar/dk

29:03
Mağlubiyet

122 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

0 / 0 / 0 KDA · 6 CS

%0,0 KP · 318,1 hasar/dk

1:46
Galibiyet

122 gün önce

Ashe champion portrait

Ashe · ADC

6 / 3 / 17 KDA · 206 CS

%69,7 KP · 957,1 hasar/dk

26:04
Profile dön