Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 244
LFT Sheiden profil simgesi

EUW · Solo/Duo

LFT Sheiden#PHL1

Son formLLLWWWLW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Diamond II

75 LP

%55,0

Kazanma oranı

486W · 397L883 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Graves · Orman560%9,2690,8
Viego · Orman333,3%7,8619,6
Kha'Zix · Orman250%8,2755,7
Gwen · Orman250%8,8687,9
Sylas · Orman250%6,7814,8
Ambessa · Üst10%9,1342,8
Senna · ADC10%6,5798,5
Bard · Destek10%0,7816,7
Ambessa · Orman1100%8,9779,4
Akali · Orta10%7,7776,7
Jax · Üst1100%8,4687

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 03:56:26 UTCDIAMOND II75486 / 397
20.10.2026 02:42:10 UTCDIAMOND II75486 / 397
20.10.2026 01:44:07 UTCDIAMOND II75486 / 397
20.10.2026 00:49:08 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 23:58:12 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 22:14:16 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 21:19:01 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 20:25:46 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 19:26:39 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 18:43:59 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 17:42:36 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 16:53:33 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 15:28:22 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 13:27:33 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 11:51:00 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 10:24:23 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 09:38:09 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 06:36:30 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 02:35:27 UTCDIAMOND II75486 / 397
19.10.2026 00:04:27 UTCDIAMOND II75486 / 397
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 101–120Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

127 gün önce

Kha'Zix champion portrait

Kha'Zix · Orman

12 / 7 / 6 KDA · 208 CS

%62,1 KP · 1.036,4 hasar/dk

28:35
Mağlubiyet

127 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

2 / 5 / 4 KDA · 200 CS

%35,3 KP · 259,2 hasar/dk

28:24
Mağlubiyet

127 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

2 / 2 / 3 KDA · 178 CS

%83,3 KP · 388,1 hasar/dk

21:15
Galibiyet

127 gün önce

Kha'Zix champion portrait

Kha'Zix · Orman

5 / 0 / 3 KDA · 139 CS

%36,4 KP · 475 hasar/dk

15:15
Galibiyet

127 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

21 / 1 / 0 KDA · 293 CS

%65,6 KP · 1.329,1 hasar/dk

25:31
Galibiyet

127 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

6 / 2 / 7 KDA · 175 CS

%56,5 KP · 607,6 hasar/dk

20:11
Mağlubiyet

127 gün önce

Gwen champion portrait

Gwen · Orman

3 / 2 / 0 KDA · 213 CS

%27,3 KP · 440,1 hasar/dk

26:55
Galibiyet

127 gün önce

Gwen champion portrait

Gwen · Orman

13 / 0 / 6 KDA · 268 CS

%65,5 KP · 935,7 hasar/dk

27:30
Galibiyet

127 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

11 / 0 / 5 KDA · 218 CS

%57,1 KP · 520,2 hasar/dk

20:37
Mağlubiyet

127 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Üst

3 / 2 / 1 KDA · 242 CS

%21,1 KP · 342,8 hasar/dk

26:44
Galibiyet

127 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

13 / 2 / 7 KDA · 213 CS

%66,7 KP · 1.208,8 hasar/dk

24:41
Mağlubiyet

127 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

15 / 5 / 1 KDA · 199 CS

%69,6 KP · 907,8 hasar/dk

25:46
Mağlubiyet

127 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orman

2 / 8 / 3 KDA · 87 CS

%62,5 KP · 420,7 hasar/dk

18:26
Mağlubiyet

129 gün önce

Senna champion portrait

Senna · ADC

7 / 11 / 17 KDA · 267 CS

%63,2 KP · 798,5 hasar/dk

41:19
Mağlubiyet

129 gün önce

Bard champion portrait

Bard · Destek

5 / 5 / 28 KDA · 22 CS

%78,6 KP · 816,7 hasar/dk

29:22
Galibiyet

129 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Orman

14 / 6 / 5 KDA · 253 CS

%48,7 KP · 779,4 hasar/dk

28:26
Galibiyet

129 gün önce

Viego champion portrait

Viego · Orman

8 / 3 / 9 KDA · 212 CS

%45,9 KP · 691,8 hasar/dk

24:37
Mağlubiyet

129 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

4 / 3 / 1 KDA · 161 CS

%62,5 KP · 776,7 hasar/dk

20:57
Mağlubiyet

129 gün önce

Graves champion portrait

Graves · Orman

7 / 9 / 2 KDA · 158 CS

%50,0 KP · 608,8 hasar/dk

24:05
Galibiyet

129 gün önce

Jax champion portrait

Jax · Üst

10 / 2 / 1 KDA · 167 CS

%30,6 KP · 687 hasar/dk

19:52
Profile dön