Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 741
Lehends profil simgesi

KR · Solo/Duo

Lehends#KR1

Son formWLWLWWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

KR

Solo/Duo

Master I

125 LP

%54,8

Kazanma oranı

166W · 137L303 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 12 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Elise · Destek333,3%1647,1
Shen · Destek2100%1,2617,3
Senna · Destek1100%1443,7
Poppy · Destek10%1,6526,4
Rell · Destek1100%1580,1
Ashe · Destek10%1,91.109,5
Rumble · Destek1100%11.186,7
Hwei · Destek1100%1,5656,5
Kennen · Destek10%0,9719,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 05:58:05 UTCMASTER I125166 / 137
21.10.2026 04:55:21 UTCMASTER I125166 / 137
21.10.2026 03:49:42 UTCMASTER I125166 / 137
21.10.2026 02:47:04 UTCMASTER I125166 / 137
21.10.2026 01:47:31 UTCMASTER I125166 / 137
21.10.2026 00:53:55 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 23:47:31 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 22:47:24 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 21:54:02 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 20:47:39 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 19:53:49 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 18:42:35 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 17:38:24 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 16:27:34 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 15:26:11 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 14:38:10 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 13:41:05 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 12:47:18 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 11:47:32 UTCMASTER I125166 / 137
20.10.2026 10:49:08 UTCMASTER I125166 / 137
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 641–660Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön