Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 668
Lobby Admin profil simgesi

NA · Solo/Duo

Lobby Admin#FIGHT

Son formWLLLLLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3242 LP

%55,7

Kazanma oranı

636W · 506L1.142 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Ahri · Orta250%8,91.282,6
Taliyah · Orta2100%10,4908,7
LeBlanc · Orta250%6,21.135,2
Sion · Orta1100%11,51.098
Kled · Orta10%9,71.324,4
Twisted Fate · Orta10%9,3741,5
Xerath · Orta10%9,31.533,5
Zeri · Orta10%8,4721,3
Orianna · Orta1100%8,71.767,8
Lucian · ADC10%8,6989,5
Galio · Orta1100%7,6643,7
Aurelion Sol · Orta1100%8,91.749,4
Ziggs · Orta1100%8,21.435,6
Naafiri · Orta10%8,8760,3
Anivia · Orta10%8,31.030,2
Tristana · Orta1100%11,9418,4
Annie · Orta1100%8,7968,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 10:32:58 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 09:51:38 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 08:25:57 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 07:36:32 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 06:51:32 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 05:56:16 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 04:56:54 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 03:25:40 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 02:22:03 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 01:31:47 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 00:42:29 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
20.10.2026 23:36:45 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
20.10.2026 22:26:07 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
20.10.2026 21:32:27 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 20:36:07 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 19:36:45 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 18:25:59 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 17:29:38 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 16:28:50 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 15:21:46 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 681–700Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

169 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Orta

4 / 3 / 20 KDA · 306 CS

%66,7 KP · 1.098 hasar/dk

26:36
Mağlubiyet

169 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

10 / 9 / 9 KDA · 295 CS

%54,3 KP · 1.387,6 hasar/dk

32:33
Mağlubiyet

169 gün önce

Kled champion portrait

Kled · Orta

7 / 9 / 8 KDA · 358 CS

%51,7 KP · 1.324,4 hasar/dk

36:51
Mağlubiyet

169 gün önce

Twisted Fate champion portrait

Twisted Fate · Orta

2 / 5 / 12 KDA · 291 CS

%53,8 KP · 741,5 hasar/dk

31:27
Mağlubiyet

172 gün önce

Xerath champion portrait

Xerath · Orta

15 / 8 / 3 KDA · 294 CS

%69,2 KP · 1.533,5 hasar/dk

31:43
Mağlubiyet

172 gün önce

Zeri champion portrait

Zeri · Orta

1 / 7 / 0 KDA · 129 CS

%25,0 KP · 721,3 hasar/dk

15:20
Galibiyet

173 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

12 / 2 / 16 KDA · 270 CS

%70,0 KP · 1.767,8 hasar/dk

30:54
Mağlubiyet

173 gün önce

Lucian champion portrait

Lucian · ADC

6 / 7 / 8 KDA · 246 CS

%45,2 KP · 989,5 hasar/dk

28:42
Galibiyet

173 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

5 / 1 / 1 KDA · 151 CS

%42,9 KP · 817,4 hasar/dk

15:24
Galibiyet

173 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

13 / 2 / 5 KDA · 180 CS

%52,9 KP · 1.481,7 hasar/dk

24:29
Galibiyet

173 gün önce

Galio champion portrait

Galio · Orta

2 / 5 / 13 KDA · 206 CS

%41,7 KP · 643,7 hasar/dk

27:01
Galibiyet

173 gün önce

Aurelion Sol champion portrait

Aurelion Sol · Orta

14 / 4 / 11 KDA · 293 CS

%64,1 KP · 1.749,4 hasar/dk

32:53
Galibiyet

173 gün önce

Ziggs champion portrait

Ziggs · Orta

9 / 6 / 8 KDA · 247 CS

%45,9 KP · 1.435,6 hasar/dk

30:09
Mağlubiyet

173 gün önce

Naafiri champion portrait

Naafiri · Orta

3 / 9 / 5 KDA · 228 CS

%28,6 KP · 760,3 hasar/dk

26:02
Mağlubiyet

173 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

12 / 8 / 7 KDA · 289 CS

%47,5 KP · 1.030,2 hasar/dk

34:54
Galibiyet

174 gün önce

Taliyah champion portrait

Taliyah · Orta

7 / 0 / 4 KDA · 166 CS

%61,1 KP · 999,9 hasar/dk

15:16
Galibiyet

174 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

9 / 7 / 16 KDA · 275 CS

%67,6 KP · 1.177,5 hasar/dk

31:46
Galibiyet

174 gün önce

Tristana champion portrait

Tristana · Orta

2 / 0 / 0 KDA · 226 CS

%12,5 KP · 418,4 hasar/dk

19:04
Mağlubiyet

174 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

1 / 9 / 0 KDA · 92 CS

%16,7 KP · 788,6 hasar/dk

18:40
Galibiyet

174 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Orta

8 / 4 / 8 KDA · 216 CS

%61,5 KP · 968,5 hasar/dk

24:51
Profile dön