Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 668
Lobby Admin profil simgesi

NA · Solo/Duo

Lobby Admin#FIGHT

Son formLWLLLWWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

NA

Solo/Duo

Challenger I

3242 LP

%55,7

Kazanma oranı

636W · 506L1.142 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 18 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
LeBlanc · Orta366,7%7,7995,9
Ahri · Orta250%8,8966,3
Azir · Orta250%9,2959,3
Ryze · Orta250%9,4657,3
Anivia · Orta10%7,61.034,3
Annie · Orta1100%8,51.175
Xin Zhao · Orman10%6,71.155,2
Kled · Orta1100%8,6720,6
Ziggs · Orta1100%9,11.087,4
Anivia · Destek10%1,6495,1
Orianna · Orta1100%9,61.333
Cassiopeia · Orta10%7,9877,3
Hwei · Orta1100%9,31.047,5

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 13:00:15 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 12:59:53 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 11:32:19 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 10:41:06 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 09:51:38 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 08:25:57 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 07:36:32 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 06:51:32 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 05:56:16 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 04:56:54 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 03:25:40 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 02:22:03 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 01:31:47 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
21.10.2026 00:42:29 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
20.10.2026 23:36:45 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
20.10.2026 22:26:07 UTCCHALLENGER I3242636 / 506
20.10.2026 21:32:27 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 20:36:07 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 19:36:45 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
20.10.2026 18:25:59 UTCCHALLENGER I3270636 / 505
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 721–740Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

179 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Orta

6 / 5 / 3 KDA · 190 CS

%50,0 KP · 1.034,3 hasar/dk

24:54
Galibiyet

180 gün önce

Annie champion portrait

Annie · Orta

9 / 2 / 9 KDA · 199 CS

%51,4 KP · 1.175 hasar/dk

23:24
Mağlubiyet

180 gün önce

Xin Zhao champion portrait

Xin Zhao · Orman

11 / 9 / 11 KDA · 234 CS

%59,5 KP · 1.155,2 hasar/dk

35:10
Mağlubiyet

180 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

8 / 6 / 10 KDA · 288 CS

%72,0 KP · 1.306,9 hasar/dk

34:56
Mağlubiyet

180 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

3 / 7 / 7 KDA · 177 CS

%58,8 KP · 700,6 hasar/dk

24:00
Galibiyet

180 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

8 / 4 / 11 KDA · 300 CS

%52,8 KP · 1.411,1 hasar/dk

37:47
Galibiyet

180 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

9 / 4 / 10 KDA · 329 CS

%73,1 KP · 1.244,8 hasar/dk

31:36
Galibiyet

181 gün önce

LeBlanc champion portrait

LeBlanc · Orta

7 / 2 / 4 KDA · 122 CS

%47,8 KP · 875,9 hasar/dk

15:23
Galibiyet

181 gün önce

Kled champion portrait

Kled · Orta

3 / 4 / 9 KDA · 202 CS

%54,5 KP · 720,6 hasar/dk

23:22
Galibiyet

181 gün önce

Ziggs champion portrait

Ziggs · Orta

8 / 3 / 9 KDA · 238 CS

%51,5 KP · 1.087,4 hasar/dk

26:03
Mağlubiyet

181 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

2 / 4 / 3 KDA · 148 CS

%38,5 KP · 537,2 hasar/dk

18:55
Mağlubiyet

181 gün önce

Anivia champion portrait

Anivia · Destek

4 / 8 / 14 KDA · 47 CS

%72,0 KP · 495,1 hasar/dk

29:37
Galibiyet

181 gün önce

Orianna champion portrait

Orianna · Orta

8 / 3 / 11 KDA · 257 CS

%59,4 KP · 1.333 hasar/dk

26:45
Mağlubiyet

181 gün önce

Cassiopeia champion portrait

Cassiopeia · Orta

3 / 6 / 3 KDA · 214 CS

%31,6 KP · 877,3 hasar/dk

26:59
Galibiyet

181 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

5 / 1 / 5 KDA · 183 CS

%43,5 KP · 625,7 hasar/dk

19:36
Mağlubiyet

181 gün önce

Azir champion portrait

Azir · Orta

3 / 4 / 1 KDA · 147 CS

%36,4 KP · 673,7 hasar/dk

18:18
Galibiyet

181 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

3 / 2 / 7 KDA · 232 CS

%28,6 KP · 1.047,5 hasar/dk

24:51
Galibiyet

182 gün önce

Ryze champion portrait

Ryze · Orta

8 / 1 / 6 KDA · 230 CS

%48,3 KP · 777,3 hasar/dk

20:59
Profile dön