Maç geçmişi
Dr. Mundo champion portrait

Dr. Mundo

Galibiyet

Dereceli Tek/Çift · 78 gün önce

23:57Canlı Riot verisi

14 / 4 / 4

K / D / A

52,9%

Skor katkısı

1.528,2

Hasar / dk

16.206g

676,7 altın / dk

5

2 yerleştirilen · 0 temizlenen

225

9,4 CS / min

Hedef kontrolü

Mavi taraf

1

Ejder

0

Baron

2

Kule

0

İnhibitör

0

Herald

Kırmızı taraf

2

Ejder

1

Baron

11

Kule

3

İnhibitör

1

Herald

MAÇIN HİKÂYESİ

Avantaj ne zaman değişti?

Riot'un maç zaman çizelgesi. Boş noktalar veri bulunmayan anlardır.

Takımın en yüksek şampiyon hasarı
10. dakika · Urgot+880 altın / +16 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

15. dakika · Urgot+1.770 altın / +36 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

20. dakika · Urgot+3.646 altın / +56 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

Sonraki maç için çalışma notları

15. dakikada Urgot karşısında +1770 altın, +36 CS.

Bu noktadan önceki bir üs dönüşünü ve sonraki minyon dalgasını izle. Güvenle alabileceğin kaynakları not et.

4 ölüm kaydı; ilki 6:50.

Bir ölümden önceki 30 saniyeyi izle. Kararı değerlendirmeden önce görüşü ve kaçış yollarını kontrol et.

Mevcut zaman çizelgesinde 18 totem yerleştirme kaydı.

Bir objektif öncesindeki totemi ve takımının bu görüşten yararlanıp yararlanamadığını incele. Yerleştirme sayısı tek başına kaliteyi ölçmez.

AltınKesin değerler grafiğin altındaki zaman kontrolü ve listede bulunur.04.0528.10312.15516.2060:005:5911:5817:5823:57
Dr. Mundo: 16.206

Olaylar ve alışveriş

Skor · Dr. Mundo → Urgot
Skor · Viego → Bard
Skor · Xayah → Kai'Sa
Skor · Kai'Sa → Sylas
Skor · Seraphine → Xayah
Objektif · Viego · Hextech Ejderi
Skor · Urgot → Dr. Mundo
Skor · Seraphine → Xayah
Skor · Lissandra → Kai'Sa
Skor · Lissandra → Seraphine
Skor · Dr. Mundo → Sylas
Skor · Dr. Mundo → Urgot
Skor · Taliyah → Bard
Skor · Bard → Dr. Mundo
Objektif · Seraphine · Hiçlik Kurdu
Objektif · Viego · Hiçlik Kurdu
Objektif · Viego · Hiçlik Kurdu
Skor · Viego → Urgot
Skor · Taliyah → Lissandra
Yapı yıkıldı · Dr. Mundo · Dış kule
Skor · Kai'Sa → Bard
Objektif · Viego · Alev Ejderi
Skor · Xayah → Kai'Sa
Skor · Urgot → Seraphine
Skor · Dr. Mundo → Sylas
Skor · Viego → Xayah
Skor · Dr. Mundo → Urgot
Skor · Lissandra → Seraphine
Skor · Lissandra → Taliyah
Skor · Urgot → Dr. Mundo
Skor · Seraphine → Xayah
Skor · Bard → Viego
Skor · Sylas → Kai'Sa
Yapı yıkıldı · Taliyah · Dış kule
Yapı yıkıldı · Urgot · Dış kule
Yapı yıkıldı · Dr. Mundo · İç kule
Skor · Dr. Mundo → Lissandra
Skor · Dr. Mundo → Bard
Skor · Urgot → Taliyah
Skor · Dr. Mundo → Sylas
Objektif · Dr. Mundo · Vadi'nin Alameti
Objektif · Xayah · Kimya Ejderi
Yapı yıkıldı · Dr. Mundo · Dış kule
Skor · Urgot → Kai'Sa
Skor · Sylas → Seraphine
Skor · Viego → Urgot
Skor · Dr. Mundo → Xayah
Skor · Dr. Mundo → Bard
Yapı yıkıldı · Dr. Mundo · İç kule
Yapı yıkıldı · Lissandra · Dış kule

Alışveriş listesi satış ve geri alma olaylarını da içerir. Bu veriler maç sonrası açıklamadır; görünmeyen oyun içi bilgi veya kazanma tahmini değildir.

Mavi taraf

Mağlubiyet
23 / 34 / 3551.326g · 100.615 hasar
OyuncuKDA · KPHasarAltın · CSEşyalar
Urgot champion portrait

KONYALOJMAN42#TR2

Urgot · Üst

9 / 8 / 3

52,2% KP

31.387

31,2% pay

11.248g

154 CS · 6,4/m

Sylas champion portrait

none#2706

Sylas · Orman

3 / 7 / 8

47,8% KP

14.793

14,7% pay

9.242g

143 CS · 6/m

Lissandra champion portrait

Barkın xcx#arl

Lissandra · Orta

5 / 6 / 5

43,5% KP

20.447

20,3% pay

10.108g

193 CS · 8,1/m

Xayah champion portrait

Melissa#Vişne

Xayah · ADC

2 / 7 / 9

47,8% KP

20.814

20,7% pay

12.168g

236 CS · 9,9/m

Bard champion portrait

ARThritic#TR1

Bard · Destek

4 / 6 / 10

60,9% KP

13.174

13,1% pay

8.560g

29 CS · 1,2/m

Kırmızı taraf

Galibiyet
34 / 23 / 4660.156g · 99.608 hasar
OyuncuKDA · KPHasarAltın · CSEşyalar
Dr. Mundo champion portrait

Loki#0651

Dr. Mundo · Üst

14 / 4 / 4

52,9% KP

36.601

36,7% pay

16.206g

225 CS · 9,4/m

Viego champion portrait

catay#cty

Viego · Orman

7 / 3 / 7

41,2% KP

14.266

14,3% pay

11.763g

170 CS · 7,1/m

Taliyah champion portrait

Former NPC#HMARY

Taliyah · Orta

3 / 4 / 15

52,9% KP

19.291

19,4% pay

11.258g

200 CS · 8,4/m

Kai'Sa champion portrait

Rades#773

Kai'Sa · ADC

6 / 6 / 7

38,2% KP

17.915

18% pay

12.320g

193 CS · 8,1/m

Seraphine champion portrait

Akeno Himejîma#31699

Seraphine · Destek

4 / 6 / 13

50% KP

11.535

11,6% pay

8.609g

26 CS · 1,1/m

Bu skor tablosu, maçtan sonra lobideki her oyuncunun zaten görebildiği bilgileri gösterir. MacroDiff gizli bilgi, canlı oyun durumu veya bir katılımcının erişemediği hiçbir şeyi açığa çıkarmaz.

Galibiyet — Loki#0651 | MacroDiff