Maç geçmişi
Dr. Mundo champion portrait

Dr. Mundo

Galibiyet

Dereceli Esnek · 62 gün önce

27:16Canlı Riot verisi

9 / 6 / 5

K / D / A

42,4%

Skor katkısı

1.272,4

Hasar / dk

14.234g

522 altın / dk

18

8 yerleştirilen · 2 temizlenen

218

8 CS / min

Hedef kontrolü

Mavi taraf

3

Ejder

1

Baron

0

Kule

0

İnhibitör

1

Herald

Kırmızı taraf

1

Ejder

0

Baron

12

Kule

3

İnhibitör

0

Herald

MAÇIN HİKÂYESİ

Avantaj ne zaman değişti?

Riot'un maç zaman çizelgesi. Boş noktalar veri bulunmayan anlardır.

10. dakika · Sion+628 altın / +27 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

15. dakika · Sion+1.215 altın / +31 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

20. dakika · Sion+1.475 altın / +41 CS

Riot'un aynı role atadığı rakibe göre fark.

Sonraki maç için çalışma notları

15. dakikada Sion karşısında +1215 altın, +31 CS.

Bu noktadan önceki bir üs dönüşünü ve sonraki minyon dalgasını izle. Güvenle alabileceğin kaynakları not et.

6 ölüm kaydı; ilki 8:52.

Bir ölümden önceki 30 saniyeyi izle. Kararı değerlendirmeden önce görüşü ve kaçış yollarını kontrol et.

Mevcut zaman çizelgesinde 24 totem yerleştirme kaydı.

Bir objektif öncesindeki totemi ve takımının bu görüşten yararlanıp yararlanamadığını incele. Yerleştirme sayısı tek başına kaliteyi ölçmez.

AltınKesin değerler grafiğin altındaki zaman kontrolü ve listede bulunur.03.5597.11710.67614.2340:006:4913:3820:2727:16
Dr. Mundo: 14.234

Olaylar ve alışveriş

Skor · Sion → Karthus
Skor · Tristana → Kai'Sa
Skor · Dr. Mundo → Sion
Objektif · Lee Sin · Alev Ejderi
Skor · Karthus → Lee Sin
Skor · Neeko → Nautilus
Skor · Viktor → Ambessa
Skor · Lee Sin → Karthus
Skor · Karthus → Viktor
Skor · Karthus → Kai'Sa
Skor · Dr. Mundo → Sion
Skor · Sion → Dr. Mundo
Skor · Nautilus → Tristana
Skor · Neeko → Kai'Sa
Skor · Lee Sin → Dr. Mundo
Skor · Nautilus → Ambessa
Objektif · Karthus · Hiçlik Kurdu
Objektif · Karthus · Hiçlik Kurdu
Yapı yıkıldı · Tristana · Dış kule
Objektif · Karthus · Hiçlik Kurdu
Skor · Dr. Mundo → Sion
Objektif · Lee Sin · Bulut Ejderi
Skor · Karthus → Kai'Sa
Yapı yıkıldı · Dr. Mundo · Dış kule
Skor · Dr. Mundo → Sion
Skor · Lee Sin → Dr. Mundo
Skor · Karthus → Lee Sin
Skor · Viktor → Karthus
Skor · Karthus → Viktor
Yapı yıkıldı · Harita · Dış kule
Skor · Karthus → Nautilus
Skor · Kai'Sa → Ambessa
Skor · Lee Sin → Karthus
Skor · Dr. Mundo → Kai'Sa
Skor · Neeko → Lee Sin
Yapı yıkıldı · Neeko · İç kule
Skor · Neeko → Sion
Skor · Kai'Sa → Neeko
Yapı yıkıldı · Ambessa · İç kule
Yapı yıkıldı · Dr. Mundo · İç kule
Skor · Kai'Sa → Karthus
Skor · Karthus → Kai'Sa
Skor · Karthus → Nautilus
Skor · Viktor → Tristana
Skor · Ambessa → Viktor
Objektif · Lee Sin · Hextech Ejderi
Yapı yıkıldı · Dr. Mundo · İnhibitör kulesi
Skor · Ambessa → Lee Sin
Skor · Sion → Dr. Mundo
Skor · Kai'Sa → Neeko

Alışveriş listesi satış ve geri alma olaylarını da içerir. Bu veriler maç sonrası açıklamadır; görünmeyen oyun içi bilgi veya kazanma tahmini değildir.

Mavi taraf

Mağlubiyet
29 / 33 / 5557.242g · 117.851 hasar
OyuncuKDA · KPHasarAltın · CSEşyalar
Sion champion portrait

DH Duellant#TR1

Sion · Üst

3 / 9 / 9

41,4% KP

24.218

20,5% pay

10.223g

158 CS · 5,8/m

Lee Sin champion portrait

buney#uuu

Lee Sin · Orman

7 / 6 / 11

62,1% KP

25.972

22% pay

11.345g

142 CS · 5,2/m

Viktor champion portrait

DH Kurama#TR330

Viktor · Orta

6 / 5 / 13

65,5% KP

32.014

27,2% pay

11.317g

183 CS · 6,7/m

Kai'Sa champion portrait

flaeros#2656

Kai'Sa · ADC

11 / 8 / 7

62,1% KP

26.393

22,4% pay

16.576g

219 CS · 8/m

Nautilus champion portrait

Silenthaven#567

Nautilus · Destek

2 / 5 / 15

58,6% KP

9.254

7,9% pay

7.781g

21 CS · 0,8/m

Kırmızı taraf

Galibiyet
33 / 29 / 5664.698g · 124.931 hasar
OyuncuKDA · KPHasarAltın · CSEşyalar
Dr. Mundo champion portrait

Loki#0651

Dr. Mundo · Üst

9 / 6 / 5

42,4% KP

34.694

27,8% pay

14.234g

218 CS · 8/m

Karthus champion portrait

Coverit#TOXIC

Karthus · Orman

9 / 9 / 15

72,7% KP

36.315

29,1% pay

13.481g

185 CS · 6,8/m

Ambessa champion portrait

outmind#TR1

Ambessa · Orta

3 / 4 / 12

45,5% KP

18.761

15% pay

11.522g

232 CS · 8,5/m

Tristana champion portrait

daydreamersdream#領域展開

Tristana · ADC

7 / 5 / 12

57,6% KP

22.986

18,4% pay

16.184g

229 CS · 8,4/m

Neeko champion portrait

Avalanche#TRdog

Neeko · Destek

5 / 5 / 12

51,5% KP

12.175

9,7% pay

9.277g

24 CS · 0,9/m

Bu skor tablosu, maçtan sonra lobideki her oyuncunun zaten görebildiği bilgileri gösterir. MacroDiff gizli bilgi, canlı oyun durumu veya bir katılımcının erişemediği hiçbir şeyi açığa çıkarmaz.

Galibiyet — Loki#0651 | MacroDiff