Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 395
Loki profil simgesi

TR · Solo/Duo

Loki#0651

Son formWWLWWLWW

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

TR

Solo/Duo

Challenger I

2119 LP

%57,2

Kazanma oranı

322W · 241L563 Maçlar

Dereceli Esnek

Challenger I

2123 LP

%68,9

Kazanma oranı

168W · 76L244 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 20 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Garen · Üst1070%9,4689,6
Sett · Üst3100%8,21.056,5
Darius · Üst250%7,6764,8
Malphite · Üst1100%7,5816,3
Sion · Orta1100%81.022,3
Ornn · Üst10%5,6454,9
Dr. Mundo · Üst1100%9,9657,6
Garen · Orta1100%7,7216,3

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
20.10.2026 02:43:08 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
20.10.2026 01:18:42 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
20.10.2026 00:33:11 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 23:37:46 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 22:57:57 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 21:56:51 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 20:14:27 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 19:20:45 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 18:24:48 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 17:52:29 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 16:57:01 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 15:53:13 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 14:30:42 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 12:16:21 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 11:30:39 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 09:40:13 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 07:58:10 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 05:25:52 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 04:26:21 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
19.10.2026 01:17:04 UTCCHALLENGER I2119322 / 241
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 261–280Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Galibiyet

68 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

5 / 4 / 6 KDA · 255 CS

%37,9 KP · 518,3 hasar/dk

24:32
Galibiyet

68 gün önce

Sett champion portrait

Sett · Üst

16 / 6 / 6 KDA · 225 CS

%52,4 KP · 1.569,8 hasar/dk

32:32
Mağlubiyet

68 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

3 / 3 / 1 KDA · 264 CS

%40,0 KP · 613,5 hasar/dk

24:22
Galibiyet

68 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

7 / 1 / 5 KDA · 255 CS

%42,9 KP · 923,6 hasar/dk

22:22
Galibiyet

68 gün önce

Malphite champion portrait

Malphite · Üst

4 / 4 / 10 KDA · 191 CS

%33,3 KP · 816,3 hasar/dk

25:32
Mağlubiyet

68 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

0 / 9 / 0 KDA · 279 CS

%0,0 KP · 315,4 hasar/dk

26:13
Galibiyet

68 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

17 / 9 / 5 KDA · 316 CS

%48,9 KP · 1.429,1 hasar/dk

32:20
Galibiyet

68 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

2 / 6 / 6 KDA · 275 CS

%22,9 KP · 556,1 hasar/dk

30:42
Galibiyet

69 gün önce

Sion champion portrait

Sion · Orta

9 / 4 / 18 KDA · 247 CS

%50,0 KP · 1.022,3 hasar/dk

30:43
Mağlubiyet

69 gün önce

Ornn champion portrait

Ornn · Üst

1 / 5 / 2 KDA · 140 CS

%14,3 KP · 454,9 hasar/dk

25:09
Galibiyet

69 gün önce

Sett champion portrait

Sett · Üst

9 / 3 / 4 KDA · 229 CS

%50,0 KP · 885,1 hasar/dk

25:36
Mağlubiyet

69 gün önce

Darius champion portrait

Darius · Üst

2 / 8 / 3 KDA · 173 CS

%25,0 KP · 579,5 hasar/dk

25:34
Galibiyet

69 gün önce

Darius champion portrait

Darius · Üst

11 / 8 / 5 KDA · 290 CS

%51,6 KP · 950,1 hasar/dk

35:03
Galibiyet

69 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

2 / 1 / 2 KDA · 198 CS

%16,7 KP · 224,4 hasar/dk

18:11
Galibiyet

69 gün önce

Dr. Mundo champion portrait

Dr. Mundo · Üst

5 / 1 / 3 KDA · 232 CS

%22,9 KP · 657,6 hasar/dk

23:23
Galibiyet

69 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

12 / 5 / 4 KDA · 275 CS

%41,0 KP · 1.081,7 hasar/dk

30:55
Galibiyet

70 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

9 / 3 / 5 KDA · 224 CS

%41,2 KP · 992,1 hasar/dk

23:54
Galibiyet

70 gün önce

Sett champion portrait

Sett · Üst

5 / 5 / 3 KDA · 231 CS

%28,6 KP · 714,7 hasar/dk

26:37
Mağlubiyet

70 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Üst

0 / 2 / 0 KDA · 10 CS

%0,0 KP · 241,5 hasar/dk

3:53
Galibiyet

70 gün önce

Garen champion portrait

Garen · Orta

0 / 0 / 0 KDA · 41 CS

%0,0 KP · 216,3 hasar/dk

5:19
Profile dön