Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 166
MRO profil simgesi

EUW · Solo/Duo

MRO#ZKU

Son formWLWWWLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3942 LP

%57,2

Kazanma oranı

622W · 466L1.088 Maçlar

Dereceli sıra

Grandmaster I

466 LP

%90,0

Kazanma oranı

18W · 2L20 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 17 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Locke · Orta475%8830,1
Sylas · Orta366,7%8,1840,6
Yone · Üst20%8,1477,7
Pyke · Destek10%1531,5
Yasuo · Orta1100%7,4549,2
Qiyana · Orman10%5,7653,4
Ambessa · Üst1100%9,31.522,9
Locke · Orman10%6,9629,4
Leona · Destek10%0,7226,4
Jayce · Üst10%8,2769,7
Yasuo · ADC1100%8,4765,1

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
19.10.2026 16:50:53 UTCCHALLENGER I3942622 / 466
19.10.2026 15:59:23 UTCCHALLENGER I3942622 / 466
19.10.2026 14:15:54 UTCCHALLENGER I3942622 / 466
19.10.2026 12:44:14 UTCCHALLENGER I3942622 / 466
19.10.2026 11:09:28 UTCCHALLENGER I3942622 / 466
19.10.2026 05:30:49 UTCCHALLENGER I3942622 / 466
19.10.2026 00:54:40 UTCCHALLENGER I3912618 / 464
18.10.2026 17:02:00 UTCCHALLENGER I3887617 / 464
18.10.2026 16:43:09 UTCCHALLENGER I3897616 / 462
18.10.2026 13:43:53 UTCCHALLENGER I3897616 / 462
18.10.2026 05:00:17 UTCCHALLENGER I3897616 / 462
18.10.2026 04:59:55 UTCCHALLENGER I3897616 / 462
18.10.2026 02:32:08 UTCCHALLENGER I3897616 / 462
18.10.2026 01:36:04 UTCCHALLENGER I3967616 / 460
17.10.2026 22:29:18 UTCCHALLENGER I4037616 / 458
17.10.2026 20:49:39 UTCCHALLENGER I4022614 / 457
17.10.2026 17:59:03 UTCCHALLENGER I3997613 / 457
17.10.2026 16:57:35 UTCCHALLENGER I3997613 / 457
17.10.2026 04:16:16 UTCCHALLENGER I4042612 / 455
17.10.2026 02:33:46 UTCCHALLENGER I4147612 / 452
Geçmiş aralığı: 1–20Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Profile dön
MRO#ZKU — Maç Geçmişi | MacroDiff