Oyuncular
Canlı Riot verisiSeviye 167
MRO profil simgesi

EUW · Solo/Duo

MRO#ZKU

Son formLWLLLLWL

DERECELİ DURUM

Mevcut sezon

EUW

Solo/Duo

Challenger I

3912 LP

%57,1

Kazanma oranı

625W · 469L1.094 Maçlar

Dereceli sıra

Grandmaster I

466 LP

%90,0

Kazanma oranı

18W · 2L20 Maçlar
GELİŞİM

Şampiyon havuzu ve LP geçmişi

Aşağıdaki dağılım yalnızca bu sayfadaki 19 maçı kapsar; sezon toplamı değildir.

Şampiyon / rolMaçGalibiyetCS / minHasar / dk
Qiyana · Orman540%6,9781,8
Yasuo · Orta20%7,9690,4
Akali · Orta2100%8,11.126,9
Sylas · Orta20%7,4748,8
Ahri · Orta10%7,91.109,6
Locke · Orta10%6,51.041,6
Aurora · Orta10%7,41.126,8
Ezreal · ADC1100%8,71.055,5
Ambessa · Üst10%7,21.073,2
Hwei · Orta10%4,8350,7
Jayce · Üst1100%10459,7
Braum · Destek1100%0,7448,4

Gözlenen LP

Profil güncellendikçe biriken son 90 günlük gözlemler. Eski LP değerleri maç sonuçlarından tahmin edilmez. Lig değişiminde çizgi kesilir.

ZamanLigLPG / M
21.10.2026 08:02:35 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
21.10.2026 07:33:43 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
21.10.2026 06:49:44 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
21.10.2026 05:54:29 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
21.10.2026 04:46:44 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
21.10.2026 03:58:01 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
21.10.2026 02:59:49 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
21.10.2026 01:29:42 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
21.10.2026 00:23:24 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 23:59:50 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 22:49:09 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 21:50:04 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 20:45:04 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 19:52:13 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 18:56:20 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 17:55:35 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 16:55:18 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 15:49:10 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 14:51:28 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
20.10.2026 13:50:54 UTCCHALLENGER I3912625 / 469
← Yeni maçlarGeçmiş aralığı: 761–780Eski maçlar →

MATCH SIGNAL

Maç geçmişi

Riot'un match-v5 üzerinden bildirdiği haliyle son maçlar.

Mağlubiyet

117 gün önce

Ahri champion portrait

Ahri · Orta

7 / 8 / 9 KDA · 248 CS

%48,5 KP · 1.109,6 hasar/dk

31:19
Galibiyet

117 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

8 / 3 / 9 KDA · 229 CS

%60,7 KP · 773,7 hasar/dk

28:31
Mağlubiyet

117 gün önce

Locke champion portrait

Locke · Orta

11 / 8 / 8 KDA · 233 CS

%42,2 KP · 1.041,6 hasar/dk

35:51
Mağlubiyet

117 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

8 / 3 / 4 KDA · 176 CS

%75,0 KP · 766,2 hasar/dk

23:40
Mağlubiyet

117 gün önce

Aurora champion portrait

Aurora · Orta

10 / 5 / 6 KDA · 231 CS

%55,2 KP · 1.126,8 hasar/dk

31:02
Mağlubiyet

117 gün önce

Yasuo champion portrait

Yasuo · Orta

2 / 5 / 2 KDA · 111 CS

%50,0 KP · 640,6 hasar/dk

15:56
Galibiyet

117 gün önce

Ezreal champion portrait

Ezreal · ADC

4 / 4 / 9 KDA · 258 CS

%31,7 KP · 1.055,5 hasar/dk

29:46
Mağlubiyet

117 gün önce

Ambessa champion portrait

Ambessa · Üst

10 / 6 / 3 KDA · 214 CS

%56,5 KP · 1.073,2 hasar/dk

29:42
Galibiyet

118 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

8 / 1 / 11 KDA · 212 CS

%51,4 KP · 1.112,6 hasar/dk

26:47
Mağlubiyet

118 gün önce

Hwei champion portrait

Hwei · Orta

0 / 1 / 1 KDA · 36 CS

%25,0 KP · 350,7 hasar/dk

7:33
Mağlubiyet

118 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

5 / 10 / 8 KDA · 173 CS

%39,4 KP · 803,5 hasar/dk

27:43
Mağlubiyet

118 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

6 / 10 / 1 KDA · 104 CS

%30,4 KP · 437,8 hasar/dk

22:24
Galibiyet

118 gün önce

Jayce champion portrait

Jayce · Üst

2 / 4 / 5 KDA · 193 CS

%26,9 KP · 459,7 hasar/dk

19:16
Galibiyet

118 gün önce

Qiyana champion portrait

Qiyana · Orman

15 / 1 / 9 KDA · 275 CS

%57,1 KP · 1.127,9 hasar/dk

32:17
Mağlubiyet

118 gün önce

Yasuo champion portrait

Yasuo · Orta

4 / 7 / 5 KDA · 206 CS

%40,9 KP · 740,1 hasar/dk

23:26
Galibiyet

118 gün önce

Akali champion portrait

Akali · Orta

13 / 4 / 11 KDA · 252 CS

%52,2 KP · 1.141,1 hasar/dk

30:34
Mağlubiyet

118 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

1 / 6 / 1 KDA · 159 CS

%33,3 KP · 655,3 hasar/dk

23:13
Mağlubiyet

118 gün önce

Sylas champion portrait

Sylas · Orta

10 / 4 / 3 KDA · 230 CS

%50,0 KP · 842,2 hasar/dk

29:11
Galibiyet

118 gün önce

Braum champion portrait

Braum · Destek

0 / 9 / 31 KDA · 23 CS

%83,8 KP · 448,4 hasar/dk

31:38
Profile dön